Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief: do premiery jeszcze tydzień, ale zwiastun z jej okazji już jest

25 postów w tym temacie

Gra zapowiada się genialnie, jestem ciekaw jaki poziom trudności będzie miała ta gra. Ale po trailerach gra zapowiada się wyśmienicie, teraz jestem pewien że dobrze zrobiłem zamawiając pre order ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie motyw z tą ręką na końcu to majstersztyk. Wiem, wiem od samego początku się to powtarza, ale po prostu to jak wymyślenie dobrego logo. Idealnie pasuje i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już się z tym pewnie nudny robię, ale muzyka jest rewelacyjna. Jaki by ten Thief ostatecznie nie wyszedł, to coś czuję, że soundtrack zagości u mnie już na stałe. A nie mogę tego powiedzieć o większości "growych" soundtracków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 18:46, Czupakabra82 napisał:

Czyli 3 dni wcześniej od polskiej premiery, 90% zasysaczy P2P zaspamuje każdy torrentowy portal treściami w postaci "kiedy craaaack ???" ;]


Nawet nie muszą, wersja na PS3 i X360 najwidoczniej już się pojawiła ;]>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam śledzić profil AMDGaming na facebooku co jakiś czas ogłaszają rozdanie kluczy do gier z ich programu nagród i udało mi się dzięki temu zgarnąć Thiefa i Dirt3 (jeden klucz to 2 gry). Niestety właśnie zauważyłem, że pół godziny temu zaczęła się przedostatnia tura (3 na 4) ale w każdym momencie można trafić na ostatnie 250sztuk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie trzymać poziom przynajmniej ostatniego Złodzieja, bo po trailerze wygląda niemal dokładnie jak nowy CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo akcji za mało klimatu na tym trailerze... o ironio, w momencie gdy pojawia się napis "thief in it''s core", Garrett akurat wykonuje popisową ucieczkę w wybuchach w klimacie hollywood... ja najpierw poczekam na oceny, a potem zobaczę czy się zaopatrzyć.

btw martwi mnie jedno, nie widziałem Młotodzierżców nigdzie do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalezy Ci na Thief 1 albo 2 w nowej odslonie - zapomnij, ze nowy Thief w ogole powstal:

http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=143294&p=2236359&viewfull=1#post2236359 (w skrocie, zero eksploracji, brak otwartych map, przechodzenie z punktu a do punktu b, kretynska, ale to KRETYNSKA sztuczna inteligencja, widowiskowosc - czyli wszystko to czemu ta gra NIE JEST Thiefem)

Nawet nowy Tomb Raider ma wiecej wspolnego ze starymi czesciami niz nowy Thief.

I restate: There is nothing mechanically, thematically, narratively, audibly, or visually in common with the earlier games in the series. It looks and feels like a generic corridor shooter which had the Thief IP crudely taped onto it at the very last moment.

Rzecz jasna, umieszczenie tego na Reddicie srpawilo, ze zostal 'poproszony' o usuniecie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A czy oni przypadkiem nie zapowiadali właśnie sporych i bardziej otwartych map? Kurcze, nie chcę "corridor shootera"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../
>
> A czy oni przypadkiem nie zapowiadali właśnie sporych i bardziej otwartych map? Kurcze,
> nie chcę "corridor shootera"...

Przecież nie będą zapowiadać małych map i tępej AI, prawda? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 14:32, Piotrek_K napisał:

Jesli zalezy Ci na Thief 1 albo 2 w nowej odslonie - zapomnij, ze nowy Thief w ogole powstal: /.../


Ups. Dodam, że z ciekawości pod wpływem tego tekstu odpaliłem stream z gry. Żeby przekonać się na własne oczy i samemu wyrobić zdanie na temat tego czegoś, co przyszło im nazwać Thiefem. Aż przykro się robi, że tekst w większości trafnie obrazuje stan tej gry, to co zobaczyłem zachęciło mnie do kupna gry, ale na gwiazdkę za góra 3$, w Amazonowych wyprzedażach. Cóż, może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niestety :(. Sam sie zastanawialem nad gra (zwlaszcza, ze wychodz tezi na PS4), ale wlasnie niniejszy tekst sprawil, ze ''kiedys zagran''. Najpewniej w ramach PS+ za darmoszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować