Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 22:33, reykan napisał:

Mam takie pytanie odnośnie tego czyli wystarczy zasilacz Tagan 430W? Reszta kompa:
Foxconn P35-AS
Core 2 Duo e4500
2x1 GB Patriot CL4
Sorki, że pytam się o to drugi raz, ale jestem właściwie zdecydowany na tego Radka i
końcowa opinia by mi się tylko przydała:D


Jako, że Tagan ma wydajność na poziome 90%, czyli oddaje moc ok. 390W, to starczy. Co prawda niewiele nadmiaru zostaje, ale wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:57, blacklio2 napisał:

Zwariowałeś za 500 zł masz Radeona HD4850 który klepie 8800GTS 512, a często 9800GTX


Nie zwariowałem. Po prostu nie znam sie na tym. Pozatym, Radeon HD4850 wybieram. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:22, Konrad162 napisał:

Karta typu GF 8800 GTS kosztuje koło 700 zł podczas gdy radeona 4850 można już kupić za
430zł (mówię o nówkach a nie złomach z allegro).


Podaj sklep gdzie widziałeś tego radka p 430 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 10:34, kubeq24 napisał:

Podaj sklep gdzie widziałeś tego radka p 430 zł ;]

Przecież napisał Allegro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 10:55, bzuq99 napisał:


> Podaj sklep gdzie widziałeś tego radka p 430 zł ;]
Przecież napisał Allegro:-)


y to nie miało być tak... www.lucky-star.com.pl idziesz tam (lub pytasz konslutanta/sprzedawcę przez GG lub telefon) bo w cenniku nie mają dowiadujesz się i np. Palit XpertVision Radeon HP4850, 512MB DDR3 (256bit) 430,30 zł

Zresztą ja mam nadzieje dziś idę kupić cały komputer bo powinien być już gotowy to Wam powiem dokładnie czy to na pewno ta cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:14, Crew 900 napisał:

Za taką cenę kupisz GeForce 9600 GT ZOTAC AMP! EDITION już , o wiele bardziej wydajniejszy
od radeona i bardziej ładny xD


ja pitolę kolejny poczytaj całe dyskusje wyżej ;] a potem znowu zaczynaj głupie burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:15, Full Wypas napisał:

Jaką mysz bardziej polecacie- Microsoft SideWinder czy Logitech G9 i w jakim, dobrym
sklepie można je kupić za nie więcej niż 270 zł?


allegro.pl najlepszy sklep i najtanszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:14, Crew 900 napisał:

Za taką cenę kupisz GeForce 9600 GT ZOTAC AMP! EDITION już , o wiele bardziej wydajniejszy
od radeona i bardziej ładny xD


Chlopcze. GF 9600GT ZOTAC AMP to totalny shit przy tym ATI. Ten RADEON 4850 jest wydajnosciowo rowny z GF 9800GTX. Jakies pytania??? napewno zadnych. W tym momencie ta karta nalezy do jednych z bardzo mocnych zawodnikow na rynku nie wpsominajac co sie dzieje kiedy takie 2 karty zepniesz w crossfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:14, Crew 900 napisał:

Za taką cenę kupisz GeForce 9600 GT ZOTAC AMP! EDITION już , o wiele bardziej wydajniejszy
od radeona i bardziej ładny xD

No, jest znacznie wydajniejszy. O -40%.... Poczytaj trochę o HD4850 i zobaczysz, że ta karta wyprzedza czasami 9800GTX....No, chyba, że mówisz o SLI 2x9600GT. Wtedy być może okażą się szybsze. Być może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:42, ziptofaf napisał:

No, chyba, że mówisz o SLI 2x9600GT. Wtedy być może okażą się szybsze. Być może...


oj wątpię ;p chociaż może... czasami minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie tanie płytę główną i procesor byście polecili do karty ATI 4850? Zależałoby mi na tym aby były tanie, wiadomo że proc taki ważny przy grach nie jest, natomist jak to ma się w odniesieniu jakości płyty głównej do karty grafiki? Jezeli takie pytanie było poprzednio to najmocniej przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:55, Wintesun napisał:

Jakie tanie płytę główną i procesor byście polecili do karty ATI 4850? Zależałoby mi
na tym aby były tanie, wiadomo że proc taki ważny przy grach nie jest, natomist
jak to ma się w odniesieniu jakości płyty głównej do karty grafiki? Jezeli takie pytanie
było poprzednio to najmocniej przepraszam

Co znaczy tanie? Ile masz gotówki na płytę i procesor? Bo bez tych danych podanie ci części to wróżenie z fusów.
A co do jakości płyty głównej do karty grafiki - prawie bez znaczenia, jeżeli płyta to nie jakiś szajs typu Asrock, czy ECS. Za to procesor już jest istotny - HD4850 wymaga do osiągnięcia pełni swej mocy naprawdę wydajnego układu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:58, ziptofaf napisał:

Co znaczy tanie? Ile masz gotówki na płytę i procesor? Bo bez tych danych podanie ci
części to wróżenie z fusów.
A co do jakości płyty głównej do karty grafiki - prawie bez znaczenia, jeżeli płyta to
nie jakiś szajs typu Asrock, czy ECS. Za to procesor już jest istotny - HD4850 wymaga
do osiągnięcia pełni swej mocy naprawdę wydajnego układu...


no to wróżąc z fusów jak to powiedziałeś ;]] procesor Core Duo E8400 (od 400 do 500zł) i jakaś płyta GIGABYTE GA - EX38 - DS4 (od 400 do 500). może też być coś z chipsetem bodajże P35? (nie pamiętam dokładnej nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wit5am. Chciałbym się zapytać, jaki zasilacz byłyby potrzebny, aby pociągnąć Radka 4850 i wraz z Core 2 Duo E7200 i jaką płytę do tego wybrać?? Proszę o odpowiedź ludzi, którzy naprawdę sięna tym znają i są w tym tamacie obeznani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:35, Pawciu45 napisał:

>wit5am. Chciałbym się zapytać, jaki zasilacz byłyby potrzebny, aby pociągnąć Radka
4850 i wraz z Core 2 Duo E7200 i jaką płytę do tego wybrać?? Proszę o odpowiedź ludzi,
którzy naprawdę sięna tym znają i są w tym tamacie obeznani.


Zasilacz to trzeba dobierac cos kolo 500W najlep0iej markowy Crosair Be Quiet Tagan itp. Jesli chodzi o plyte glowna to moze byc jakias Asus P5K w wersji juz jaka bedziesz chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się