Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 21:03, lol94 napisał:

Heh właśnie się dowiedziałem, że znajomy ma znajomego który załatwi mi części po starej
cenie. I to jest życie ;]

A mi nie chciałbyś załatwić, a?? Tak hurtem weźmiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:05, Kapizak1 napisał:

> Heh właśnie się dowiedziałem, że znajomy ma znajomego który załatwi mi części po
starej
> cenie. I to jest życie ;]
A mi nie chciałbyś załatwić, a?? Tak hurtem weźmiesz :P


Dobra ale za wysyłkę 150zł pocztą polską przedpłata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:06, lol94 napisał:

Dobra ale za wysyłkę 150zł pocztą polską przedpłata xD

Pewnie i tak lepsze to niż kupno kompa z nowymi cenami. A to jak dobrze pójdzie za tydzień gdzieś będzie :P Jak różnica będzie znaczna to why not ;] Trzymam cię za język... tfu, słowo of course :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a czego sie spodziewaliście jakl dolar podrożał już o prawie 1 zł w ciagu miesiaca (3,1 zł), eduro dobija do 4 zł a złotówka w ciągu 2 godzin traci na wartości 10 groszy. Kupujcie raz dwa albo wstrzymajcie sie na kilka miesięcy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:59, GANGSTERR napisał:

Kupujcie raz dwa albo wstrzymajcie sie na kilka miesięcy ;p


No właśnie już chyba za późno (pomijając osoby, które mają znajomości). Sapphire Radeon HD4850 Toxic - 760 zł allegro. Ta cena mnie dobiła :| Jak tak dalej pójdzie to jutro Euro dojdzie do 4 zł, dolar do ok. 3.17. Mówiąc krótko trza poczekac z zakupami ;/ A już miałem nadzieje na FC2 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 22:04, igorn55 napisał:

No właśnie już chyba za późno (pomijając osoby, które mają znajomości). Sapphire Radeon
HD4850 Toxic - 760 zł allegro. Ta cena mnie dobiła :| Jak tak dalej pójdzie to jutro
Euro dojdzie do 4 zł, dolar do ok. 3.17. Mówiąc krótko trza poczekac z zakupami ;/ A
już miałem nadzieje na FC2 ;(


wiesz jakie było moje zdziwienie, jak zobaczylem HD 4870 za 1k zł ;p no ale GF tez drożeją. Teraz w cenie HD 4850 parwdopodobnie bedzie HD 4830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakąś płytę główną z zintegrowano karta graficzną, którą można z czasem zamienić na normalną PCI-E. Ta karta zintegrowana może być jak największym szajsem byle dało ją się z czasem wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:17, Tomek1120 napisał:

Co się stało że wszystko się nagle takie drogie zrobiło? HD 4870 teraz 1035zł kosztuje.
Kiedy te ceny spadną?

Mamy kryzys gospodarczy, a cena dolara poszła w górę o 45%. Kiedy ceny spadną - tak naprawdę nie wiadomo. Do Wielkanocy ponoć ma być już w miarę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:07, Cierpik14 napisał:

Dobrze że jednak nie poczekałem na premiere nowych inteli i7. Pewnie cena bedzie teraz
kosmosu sięgała...


Patrząc na cenę dolara wychodzi prawie 1000zł za NAJSŁABSZY! procek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:20, lol94 napisał:

Patrząc na cenę dolara wychodzi prawie 1000zł za NAJSŁABSZY! procek


A ile kosztowały C2D w momencie premiery? Bo jak dobrze pamiętam, to za 750 zł można było dostać wypasionego Core 2 Duo E6300. Więc wcale nie jest tak dużo drożej, jak wtedy...Cóż, nowości (zwłaszcza od Intela) kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:23, ziptofaf napisał:

A ile kosztowały C2D w momencie premiery? Bo jak dobrze pamiętam, to za 750 zł można
było dostać wypasionego Core 2 Duo E6300.


Ja za mojego E6300 niedługo po premierze dałem 726 zł, więc pamiętasz dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kilku programów które bedą działały na Viscie 64 bitowej i proszę o jakieś liki bo nic nie mogę znaleźć:
- kompilator C++ (Najlepiej Dev C++, tylko go nie widze na 64b)
- Gimp
- Audacity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 18:33, Wukas napisał:

Szukam kilku programów które bedą działały na Viscie 64 bitowej i proszę o jakieś liki
bo nic nie mogę znaleźć:
- kompilator C++ (Najlepiej Dev C++, tylko go nie widze na 64b)

Dev C++ dobrze działa pod systemem 64-bitowym. Nie trzeba szukać żadnej specjalnej wersji.

Dnia 25.10.2008 o 18:33, Wukas napisał:

- Gimp

http://sourceforge.net/projects/gimp-win/ - wersja 32-bitowa, ale też będzie działać.

Dnia 25.10.2008 o 18:33, Wukas napisał:

- Audacity

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:30, ziptofaf napisał:

A i ostatni punkt - jakie aspekty techniczne (polecam sprawdzenie znaczenia słowa
w słowniku) są u Nvidii lepsze? To twoje własne słowa, więc na pewno jakoś odpowiesz.

Na dzien dzisiejszy - psychix, oraz pełne wsparcie ze wszech stron producentów gier,nie zdarzają się przypadki żeby gra jakaś miała drastycne, nawet dziwnie duże spadki wydajności - była źle wspierana przez sprzęt nvidii czy sterowniki.

Dnia 24.10.2008 o 15:30, ziptofaf napisał:

Zapomnij :) Chcesz mieć spokoju, daj argumenty nie do obalenia. I normalnie odpowiadaj,
a nie próbuj wyśmiewać rozmówcę (Savoir-vivre się kłania...), bo to raczej na nikogo
nie zadziała.


Rozmówca przedstawia niepoważne argumenty tyczące się poboru prądu i mówiące że opłacalność jest za niska by w tych cenach w jakich występuje brać pod uwagę ten produkt.

Zpciu - a jaaaaaa maaaam juuuuuuż doooooość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się