Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 13:09, Kasq napisał:

Firma to mały rpoblem wszystki powinny być kompatybilne z wszystkimi :) Ważne żeby były tak
samo taktowane :)


+ timingi oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:07, ArtuRPGpl napisał:

Ok widze ze nikt nie wie gdzie moge kupic 1gb ramu firmy elixir


hxxp://sklep.morele.net/?pg=product_info&PRD_id=18553&o=BRD_name&dspl=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to fset! ja sie tu trudze znajdujac elixir jakis durny a sie okazuje ze moze byc jaka chce:D aha no to dajcie mu link do najlepszej do mojego elixiru: PC3200 o timingach CL3 3 3 8
FIRMA:ellxir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:11, Kasq napisał:

> Ok widze ze nikt nie wie gdzie moge kupic 1gb ramu firmy elixir

hxxp://sklep.morele.net/?pg=product_info&PRD_id=18553&o=BRD_name&dspl=p


1 ktory znalazl ale jak sie firma nie liczy to dajcie jakas najlepsze mi ramy wlasnie do moich timingow moze powiem tak: poszukuje najlepszych ram to timingow ktore podalem i do 300 zl (w 1 kstce 1 gb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:11, Kasq napisał:

> Ok widze ze nikt nie wie gdzie moge kupic 1gb ramu firmy elixir

hxxp://sklep.morele.net/?pg=product_info&PRD_id=18553&o=BRD_name&dspl=p



"Niestety, nie można dodać produktu do koszyka - w tym momencie produkt jest niedostępny..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:07, ArtuRPGpl napisał:

Ok widze ze nikt nie wie gdzie moge kupic 1gb ramu firmy elixir, więc co by było gdybym mial
kośc 512 ram firmy elixir i 1gb jakiejs innej firmy? bedzie dzialac o wile gorzej niz jakby
byla taka sama firma? i jakie wiec najlepiej kupic zeby dobrze współpracowało z moimi elixirami?


stary mowilem ci ! Sprzedaj ten ram jak najszybciej i kup dobrej firmy 1gb naporzyklad kingstona lub geila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:38, Widek napisał:

kup dobrej firmy 1gb naporzyklad kingstona
lub geila


Polecam także Twinmosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 13:45, Kasq napisał:

> kup dobrej firmy 1gb naporzyklad kingstona
> lub geila

Polecam także Twinmosa :)


nom Twinmosy są bardzo tanie i bardzo dobre:) Drozsze od zwyklych no noname o 10 - 20zł a niszczą je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie mam konta na allego! a przeciez lepiej o wiele kupic jeszcze 1 gb to bedzie wypas 1,5 gb napewno lepsze niz 1 gb:( A co moze byc lepszego np Kingston od Elixir czym sie tak strasznie rozni? przeciez najwaznijesze sa timigni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingston? Może w segmencie tych najdroższych, bo standardowe nie są najlepsze. Opuścili się, myśląc, że na marce da się daleko zajechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ja mam Kingstona 512 CL 2.5 333 i wykrecilem na 400 i chodzi bez chłodzenia bardzo ladnie :) a zapłaciłem za nie niecale 180 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc podsumowując:

Wszystko bedzie działac dobrze jesli do moich 512 ddr ram firmy ellixir dokupie 1024 ddr ramy firmy kingston jesli benda o takich samych timingach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia wiem ze kosci RAM jednego producenta nienajlepiej albo wogule nie chca wspolpracowac z koscmi od innego producenta. Odradzam stosowanie takiego rozwiazania. Najlepiej dogadac sie ze sprzedawca w sklepie aby zamienic kosc innej firmy na taka ktora sie wlasnie kupuje.

Przed zakupem kosci nalezy sie zastanowic nad tym co sie bedzie na komputerze robic, czyli jesli zamierzamy duzo grac to polecam kupic kosci naprawde dobre jakosci. Wtej chwili jednymi z najlepszych pamieci RAM sa CORSAIR. Kosztuja troche drozej ale naprawde sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:12, Jack Bauer napisał:

Chce kupic athlona 3000+ na FSB 400 i socet A ale nie umiem nigdzie znaleźć na FSB 400, może
ktoś wie gdzie można kupic taki procek?


http://www.allegro.pl/4248_athlon_xp_barton.html?order=pd&view=gtext

oczywiscie musisz pamietac ze wydajesz pol tysiaca zlotych na procek ktory juz umarl smiercia naturalna - nie produkuja go od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się