Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

Jasne, lolki ją kupili bo wcześniej była to na zafadanych torrentach. Co z tego?! To znaczy, że ja jestem lolkiem bo czekałem na grę w polsce, żeby ją lelgalnie kupić... nie no. Tak samo jestem lolem bo z cierpliwością czekam na Micro Machines V4.

PS. Wyluzuj trochę z tym wielokropkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:00, PAPISHON napisał:

PS. Wyluzuj trochę z tym wielokropkiem.

OMG.. ludzie co wy sie mnie tak czepiacie tego kropka... ja juz tak pisze.. no kurde czy ja sie was czepiam ortografii itd ? nie ja tylko czytam i odpisuje kurde no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:20, Chester001 napisał:


> PS. Wyluzuj trochę z tym wielokropkiem.
OMG.. ludzie co wy sie mnie tak czepiacie tego kropka... ja juz tak pisze.. no kurde czy ja
sie was czepiam ortografii itd ? nie ja tylko czytam i odpisuje kurde no

Tak, ale zauważ, że robienie tak wielu wielokropków jest niegramatyczne. Nawet ja to wiem, a jestem dyslektykiem.

Dobra nie róbmy offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:57, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Czy ta gra pójdzie na takim kompie:
Windows XP Proffesiolnal SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

Nir ma szans. Za słaby procek, i nie ta karta graficzna. Nawet nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:34, gVrV napisał:

mam pytanko od kiedy flatout 2 bedzie w exk?

A będzie? Niedługo będzie (a może już jest?) w eXtra Grze, więc będziesz mógł dopaść w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam flatout ale 1 nigdy w to nie grałem ale widziałem u kolegi jak wymiata przeszedł 1,2 a ja chciałbym zagraci w to jak by mi działał komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam flatut 1 ale nigdy w to nie grałem widziałem u kolegi jak w to wymiatał i przeszedł 1,2 a ja chciałbym spróbować
swoich sił w te dwie część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:03, Maz'e napisał:

mam flatut 1 ale nigdy w to nie grałem widziałem u kolegi jak w to wymiatał i przeszedł 1,2
a ja chciałbym spróbować
swoich sił w te dwie część

2 rzeczy!
1)nie pisz 2 razy tego samego posta
2)przejdziesz 1 to 2 bedzie dla ciebie banalna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:34, gVrV napisał:

mam pytanko od kiedy flatout 2 bedzie w exk?


ma by pod koniec lipca, czyli chyba niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut ma być w XKN i w związku z tym mam pytanie, czy na tym kompie pogram płynnie przynajmniej na minimalnych ustawieniach?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb PS 1.1
512 ram
Prosze o szybką odpowiedź:) Podobała mi sie pierwsza częśc tej gry i z chęcia zagram w drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie że mam odobnego pieca tyko procek i karta troche inna. Powinno pójśc dosyc płynnie.
Masz tu wymagania:
Windows 2000 SP4 / XP SP2, Pentium 4 2.0 GHz lub AMD 2000+, 256 MB RAM, karta graficzna klasy GeForce FX 5 / ATI Radeon 9600 z 64 MB, 3.5 GB wolnego miejsca na twardym dysku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:01, Grz3chu napisał:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest - sprawdź tutaj czy ci pójdzie. Gra ma
tak słabą grafikę, że na moim starym Pentium 3 pójdzie.

Słabą grafikę?! Hahaha, masz tam wiele efektów z nowych kart grafcznych i grafika jest dosyć ładna. Engine gry jest tak napisany, że na starych kompach działa, ale to tylko dzięki dobrym programistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:57, NuGGet napisał:

FlatOut ma być w XKN i w związku z tym mam pytanie, czy na tym kompie pogram płynnie przynajmniej
na minimalnych ustawieniach?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb PS 1.1
512 ram
Prosze o szybką odpowiedź:) Podobała mi sie pierwsza częśc tej gry i z chęcia zagram w drugą:)


Na moim kompie gierka dziala bez odrobiny zaciecia:
Athlon XP 1700+ @ 2400+
RAdeon 9800 PRO 128MB
640 MB RAM

Mysle wiec, iz na Twoim kompie powinna pojsc, choc nutke niepewnosci niesie ze soba nienajlepsza karta graficzna.
Tylko mala uwaga, zeby w miare rozsadnie sobie pograc, milo bardzo jest miec pada lub jakiekolwiek inne analogowe urzadzenie sterujace, w innym wypadku baaardzo ciezko jest wyprowadzic tylnonapedowce z poslizgu.

P.S. Czesc pierwsza zarzadzila i przeszedlem ja na obu poziomach trudnosci po kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabą grafikę? Rotfl, oprawa wizualna to jedna z najmocniejszych stron FlatOuta 2. Jedyną wadą jest słabe wygładzanie krawędzi (ale antyaliasing można włączyć). Jak już powiedział Papishon, niskie wymagania sprzętowe i bezproblemowa wydajność to zasługa programistów, którzy potrafią doskonale zoptymalizować silnik gry. Na moim Radeonie 9660Pro gra chodzi płynnie w 1024x768 na najwyższych detalach i delikatnym antyaliasingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:13, Grz3chu napisał:

zgadnijcie który screen jest z Flatout 2 ? ;D

Niezwykle trudne zadanie, jednak podołam. Ten pierwszy screen jest z Age of Empires II, a drugi z Przygód Kubusia Puchatka.
A tak na poważnie: nawet bez HUD-u odgadłbym, że ten drugi to FO2. A z czego pochodzi pierwszy obrazek? Czyżby Burnout?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować