Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 23:24, dave03 napisał:

Mógłby mi ktoś zobaczyć w pliku Readme czy gra obsługuje karty z serii GF4 Ti

Na pudelku napisane jest ze GeForce FX 5/6/7 i wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiadam GF6800GS 256/256 GDDR3 i wrażenia z gry są nieopisywalne. Gram na full detalach, kosmos po prostu... Oto kilka screenów. Za tą cenę brać, nie narzekać, bo gra jest boska!

20070728232944

20070728233004

20070728233016

20070728233034

20070728233044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:31, BzyQacz napisał:

Panowie, posiadam GF6800GS 256/256 GDDR3 i wrażenia z gry są nieopisywalne. Gram na full detalach,
kosmos po prostu... Oto kilka screenów. Za tą cenę brać, nie narzekać, bo gra jest boska!

A ja mam Radeona 9600Pro i również gram na najwyższych detalach (ale tylko z odrobiną antyaliasingu) x]. Chociaż tak naprawdę nie widzę powodu do podniecania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF 6600 128MB, 512 Ram DDR1 Sempron 2800+ i demo na full detalach śmigało.
Właśnie zamówiłem pełną z Extra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 14:00, speedraid napisał:

Dobrze wiesz o co chodzi, jeżeli gracze mówia o instrukcji. Znowu sie czepiasz, aby nabić posta.

Pisząc instrukcja mam na myśli tą na papierze, zapamiętaj ;) Kogo obchodzi w PDF ?? No może
co niektórych...

ja wiem bo kupiłem już 2 numery z xg, ale Ktoś Kto nie wie o tym, że jest instr. w xg tylko na płycie ( bo np. jeszcze nigdy nie kupił xg ) i przeczyta Twój post, i np. mieszka w małym mieście i nie ma dostępu do xkn i będzie specjalnie jeździł za tym itd., a xg ma w każdym kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:02, Carl92 napisał:

Bo wcześniej przed wgraniem patcha nie było widać numeru wersji po wgraniu patcha w menu widniał
numer 1.2 wcześniej nie było.

Tylko powiedz mi jak Ty instalowałeś patcha? Ja próbowałem, europejskiegi i jakiegoś innego i za każdym razem się udawało, ale patch dodawał StarForce i się gierka uruchomić nie dała. Pomoc techniczna CDP napisała mi, aby nie patchować polskiej wersji bo gra jest w najnowszej wersji,a do tego pliki z innych wersji się mieszają i mogą wystąpić kmlikacje. Ja tak miałem, kumpel też, więc jak Ty to zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 09:52, Graszczur napisał:

A ja mam Radeona 9600Pro i również gram na najwyższych detalach (ale tylko z odrobiną antyaliasingu)
x]. Chociaż tak naprawdę nie widzę powodu do podniecania się :P

Ja widzę, wiesz dlaczego? Bo grafika jest naprawdę ładniutka, wyświetla 8 w aut w tym samym czasie... zresztą z duża ilością detali. Wypadki są naprawdę wydowiskowe, a gra nie nigdy nie zwalnia poniżej 40 katek na sekundę. Jak na mój gruchot (PC) to bardo dobrze, choć w CoD2 na full detalach (przy wyłączonym renderowaniu DX9.0) mam jakieś 85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać minimalne wymagania tej gry? I przy okazji, czy odpali na tym kompie?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb PS1.1
512 ram
Dzisiaj ide do MM i pograłbym w jakąś ścigałke właśnie w stylu FlatOuta:) I chce się upewnić że pogram przynajmniej na minimalnych opcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz podobną konfigurację do mojej. Chciałem napomnieć, że mi chodzi wszystko na full detalach + Antyaliasing x2. Jedyne o co się obawiam, to Twoja karta graficzna, nie jestem pewny czy gra ją obsługuje. Na pudełlku pisze "ATI Radeon 9600 Pro\XT i wyższe. Ja bym się zastanowił nad zakupem, ale wpier sciągnąłbym demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut 2 jest świetną grą.Świetny model zniszczeń,doskonała fizyka i bardzo dobrze zoptymalizowany silnik (chodzi na athlon 1.2 ghz,Radeon 9550gt 128ram 128 bit,i 640 ramu!)Ale jest jeden problem z multiplayerem:Nikt nie chce ze mną grać,ponieważ jestem za dobry!I wszyscy odchodzą z serwera,bo mówią ze jestem cheaterem!Gierkę bardzo polecam,ponieważ jest warta tych dwóch dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 13:41, pan m. napisał:

Niedługo w to pogram,bo zamówiłem ją na allegro,wtedy wrzucę kilka screenów

Po co masz wrzucać parę screenów? Przecierz gra ta ma już rok i każdy kto chciał w nią zagrać wie jak wygląda i jak się w nią gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 13:39, aolejniczak5 napisał:

Nikt nie chce ze mną grać,ponieważ jestem za dobry!

Nigdy nie rozumiałem, jak niektórzy mogą sie tak chwalić. Widocznie trafiłeś na słabych przeciwników, wierz mi, jest tysiące lepszych w FlatOut 2 od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 14:06, speedraid napisał:

> Nikt nie chce ze mną grać,ponieważ jestem za dobry!
Nigdy nie rozumiałem, jak niektórzy mogą sie tak chwalić. Widocznie trafiłeś na słabych przeciwników,
wierz mi, jest tysiące lepszych w FlatOut 2 od ciebie ;)

Dokładnie. Jest takie powiedzenia "Nie ważne jak jesteś dobry, bo i tak znajdzie się lepszy od ciebie". Do niego pasuje to jak ulał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli screeny zamieszczone przez bzyqacza. Bo pod względem optymalizacji silnika FlatOut 2 rzeczywiście jest niesamowity, a bez względu na wszystko animacja zawsze jest płynna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować