Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

Sprawdź czy masz czyste wentylatorki na procesorze i karcie graficznej i je przeczyść.

Chester001
Wg. Twojego twierdzenia ja mam chyba bardziej niedzisiejszego kompa: Celeron 2.6Ghz, grafika Radeon 9200 i 512 ram. Jednak mimo to, na razie wszystkie gry jakie mam działają mi bez problemowo, nawet te z wyższej półki. Przykładowo: taki FarCry, Half-Life 2 i inne powinny szarpać, a mimo to śmigają bez najmniejszego problemu na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa który we prawie wszystkim, po za prockiem przewyższa minimalnie minimalne wymagania, a proc mam 1800, a minimalny jest wymagany 2000, to czy by mi weszła ta gra na minimalnych wymogach bez lagów (zacinania się)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:13, Skarpeta5 napisał:

Mam kompa który we prawie wszystkim, po za prockiem przewyższa minimalnie minimalne wymagania,
a proc mam 1800, a minimalny jest wymagany 2000, to czy by mi weszła ta gra na minimalnych
wymogach bez lagów (zacinania się)?

Raczej tak, ale wpierw lepiej sciągnij demo... ja mam też taką sytuajcę jak ty, ale grę kupiłem w dniu premiery w tamty roku. Muszę od razy zawiadomić Ciebie, że gra chodzi mi na full detalach z 40 fpsami... nawet jak FRAPSa używam o mi gra nie przycina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:02, PAPISHON napisał:

> Mam kompa który we prawie wszystkim, po za prockiem przewyższa minimalnie minimalne wymagania,

> a proc mam 1800, a minimalny jest wymagany 2000, to czy by mi weszła ta gra na minimalnych

> wymogach bez lagów (zacinania się)?
Raczej tak, ale wpierw lepiej sciągnij demo... ja mam też taką sytuajcę jak ty, ale grę kupiłem
w dniu premiery w tamty roku. Muszę od razy zawiadomić Ciebie, że gra chodzi mi na full detalach
z 40 fpsami... nawet jak FRAPSa używam o mi gra nie przycina :D

Można ściągnąć legalnie i za darmo to demo? Jeśli tak to gdzie? A i THX za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff ... Właśnie udało mi się przejść klasę wyścigową na 100 %. A więc i derby i wyścigowa na 100 %. Tyle że w derby jednej imprezy na złoto nie przeszedłem - tej z wystrzeleniem kolesia na siatkę. Może podpowiecie jaki jest optymalny kąt wystrzału i w którym momencie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:47, choina0 napisał:

elo moze ktos mi pomoc? gra mi nie dziala. wyskakuje komunikat zebym wlozyl plyte z gra mimo
iz ona siedzi w stacji dyskow


Nie żebym był podejrzliwy, czy coś.... Ale zacznijmy od tego, czy masz oryginała? ;]

Jeśli tak (w co mam nadzieję) to spróbuj wyłączyć wszelkie Alcohole, Daemon Toolsy, itp., może to przez nie.

Jeśli nie- lepiej zmykaj z tego forum, bo nikt tu piratów nie szanuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak kupilem oryginal i nie dziala. zainstalowala sie dobrze ale nie chce odpalic

Dnia 01.10.2007 o 18:57, choina0 napisał:

mam powylaczane programy tego typu ale to nie pomaga


mam identyczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że pisze ten post może poraz kolejny

gra mi się zainstalowała dobrze, właczam ją wszystko idzie OK, właczam byle jaki wyścig i mi się właczą i wszystko jest białe i tylko widać mape i prędkościomierz (wersja org.)

prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:47, raulinho napisał:

sorry że pisze ten post może poraz kolejny

gra mi się zainstalowała dobrze, właczam ją wszystko idzie OK, właczam byle jaki wyścig i mi
się właczą i wszystko jest białe i tylko widać mape i prędkościomierz (wersja org.)

prosze o szybką odpowiedź

twoja karta graficzna pewnie jest za słaba na tą gre a jesli jest ok to wgraj nowe stery i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować