Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut 2 - temat ogólny [M]

803 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 18:33, Stigi napisał:

Co raz zawiesza mi sie gra, najczesciej podczas mini-zawodow typu ski jump, bowling. Wyszedl
jakis patch do polskiej wersji? Oczywiscie mam oryginal. AMD 64 x2 3800+, Geforce 7600 GS GALAXY,
1024ram. Prosze o pomoc.

a masz w między czasie gg odpalone??u mnie tak czasem bywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wszystkie programy w tle (lacznie z internetem) sa wylaczone. Probowalem zmieniac ustawienia graficzne ale to nic nie daje. Dziwne jest to w normalnych wyscigach gra zawiesila mi sie tylko ze 3 razy a w innych dyscyplinach prawie zawsze sie zawiesza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:01, Stigi napisał:

Nie. Wszystkie programy w tle (lacznie z internetem) sa wylaczone. Probowalem zmieniac ustawienia
graficzne ale to nic nie daje. Dziwne jest to w normalnych wyscigach gra zawiesila mi sie tylko
ze 3 razy a w innych dyscyplinach prawie zawsze sie zawiesza!


Musisz zainstalować AMD DualCore Optimizer.

Co do zaprzeczeń - jeden z twórców FlatOut:
"... PS2? Where do they come up with this? AFAIK there''s no PC version coming either, unless I haven''t been told everything and someone''s secretly developing it really really fast - we''re not!"

I drugi cytat:
"there are currently no plans for FOUC on other platforms than Xbox 360, so
this remains a misunderstanding that seems to continue to echo among gaming
sites."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 08:04, atak911 napisał:

"there are currently no plans for FOUC on other platforms than Xbox 360, so
this remains a misunderstanding that seems to continue to echo among gaming
sites."

Znam ten cytat jest dosyć stary - jeszcze zanim FOUC zostało wydane na X360!!
stary to automatycznie pierwszy se odpuść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 13:21, Numenpl napisał:

> "there are currently no plans for FOUC on other platforms than Xbox 360, so
> this remains a misunderstanding that seems to continue to echo among gaming
> sites."
Znam ten cytat jest dosyć stary - jeszcze zanim FOUC zostało wydane na X360!!
stary to automatycznie pierwszy se odpuść!!


Tylko, że został powtórzony tydzień temu.
Tutaj więcej:
http://forum.empireinteractive.com/default.aspx?MID=66831B646D0C&TID=853D685D-6B0B-444B-A63D-525DE34188F7&SHT=31&PN=1< br />
PS: Nie zamierzam nic sobie odpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle: mam FlatOut''a od tygodnia. Jestem zapalonym graczem i zrobiłem już ok. 60% gry. Gra sie bardzo przyjemnie, grafika jest bardzo ładna, i co najważniejsze, można się bardzo, ale to BARDZO wyżyć. :p Grę kupiłem w serii Extra Klasyka Next. Polecam bo warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączam gre wszystko jest fajnie ale jak juz stoje na starcie i mam jechać to cały ekran robi sie w białe pixele i nic nie widać oprucz mapki i prędkosciomierza ma ktoś jakiś pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:05, kuba456852 napisał:

Włączam gre wszystko jest fajnie ale jak juz stoje na starcie i mam jechać to cały ekran robi
sie w białe pixele i nic nie widać oprucz mapki i prędkosciomierza ma ktoś jakiś pomysł???

Jaka karta grafiki? Słyszałem o podobcnyh przypadkach na kartach GeForce 4MX i podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie robi cały czarny a widać to co u ciebie.
Czekam na odpowiedź od CDP 2 tygodnie - paranoja :/ na inne pomoce techniczne czekałem 1-2 dni (różnie bywa) może ten problem jest naprawdę ciężki do rozwiązania ale po 48 godzinach miała być odpowiedź np. że prace sie wydłużą. Czekam z niecierpliwością bo słyszałem że ta gra jest naprawdę super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 10:03, Martin93 napisał:

A ja powiem tylko tyle: mam FlatOut''a od tygodnia. Jestem zapalonym graczem i zrobiłem już
ok. 60% gry. Gra sie bardzo przyjemnie, grafika jest bardzo ładna, i co najważniejsze, można
się bardzo, ale to BARDZO wyżyć. :p Grę kupiłem w serii Extra Klasyka Next. Polecam bo warto...

Potwierdzam - lepszej gry wyścigowej za taką cenę nie znajdziecie nigdzie. Dla samej grywalności dałbym nawet 100 zeta. To jedna z najlepszych gier tego typu, a "jedynkę" bije na głowę. Kto kupi będzie zadowolony, a kto nie, zostanie stracony ;) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na maila 3 tygodnie, już nawet nie oczekuje odpowiedzi, a jeśli dostałbym maila o treści to wina karty graficznej to bym sie roześmiał płacząc, i odpisałbym czego nie napisali mi tego wcześniej :/

PozDrawiam :)

P.S. Dobrze że upgrade kompa za tydzień - może wtedy pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a może mi pomozecie...
Sciągnąłem demko Flatout 2 spakowane... Archiwum nie jest uszkodzone, wypakowuje sie bez probelmu. Jednak jak dwa razy klikne w ikonke zeby zainstlowac wyskakuje mi cos takiego

URUCHOMIENIE TEJ APLIKACJI NIE POWIODŁO SIĘ, PONIEWAŻ NIE ZNALEZIONO D3DX9_30.DLL. PONOWNE ZAINSTALOWANIE APLIKACJI MOŻE NAPRAWIĆ TEN PROBLEM.


CO mogę zrobić? :) Dzieki z góy za pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:46, Marcin08 napisał:

Hej a może mi pomozecie...
Sciągnąłem demko Flatout 2 spakowane... Archiwum nie jest uszkodzone, wypakowuje sie bez probelmu.
Jednak jak dwa razy klikne w ikonke zeby zainstlowac wyskakuje mi cos takiego

URUCHOMIENIE TEJ APLIKACJI NIE POWIODŁO SIĘ, PONIEWAŻ NIE ZNALEZIONO D3DX9_30.DLL. PONOWNE
ZAINSTALOWANIE APLIKACJI MOŻE NAPRAWIĆ TEN PROBLEM.


CO mogę zrobić? :) Dzieki z góy za pomoc....


Zainstaluj najnowszego DirectX''a, a jeśli masz to i tak go przeinstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wpiszesz w jakiejś wyszukiwarce "D3DX9_30.DLL" i ściągnij tylko ten plik. Skopiuj go do folderu gry, albo do folderu sterowników systemowych. W demach gier często nie załączają DirectX, bo po co dodawać kolejne dane do ściągania (więc nie ma sensu ściągać go jeszcze raz). Normalnie trzeba instalować jakąś wersję DirectX, która zawiera ten wymagany plik, ale można wgrać go samego. W każdej grze / demie, w którym pojawił mi się taki komunikat (lub podobny) pobranie pliku, którego brakowało rozwiązywało problem i wszystko działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze post pod postem, ale w readme wyczytałem ;)
Problem jest taki ze teraz wyskakuje mi taki bład... :(
COULD NOT QUERY FILE SIZE FOR BFS ARCHIVE: DEMO.BFS
I co teraz?
Jesli chodzi o powtórne sciaganie to wolałbym uniknąc bo to sciągałem około 8 godzin!! (NEO 512 jkaby co... ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:36, Marcin08 napisał:

Hmmm... Dzięki na to nie wpadłem...
Ale mam to wrzucić do folderu z instalką dema czy gdzieś w system?


Możesz to skopiować do folderu systemowego (pewno system32), albo do folderu gry - po instalacji. Na przykład zainstalowałeś tu: C:\Gry\Jakaś Gra\Gra.exe to wrzucasz do tego właśnie folderu gdzie siedzi sobie ta gra. Powinno zadziałać, ewentualnie możesz sprawdzić czy czasem to demo nie ma jakiś specjalnych folderów na sterowniki, ale raczej nie powinni wymyślać czegoś innego niż w innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować