Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zapowiada więcej gier z gatunku free-to-play na Xbox One

12 postów w tym temacie

Boże chroń królową :(

Nie żebym narzekał ciągle ale WŁAŚNIE takie myślenie sprawia że płacze z rozpaczy o rynek gier.

"Jeżeli są popularne to damy ich więcej" c''mon! to trzeba być aż tak szczerym?;/ Pomału ten Phil Spencer to jest mój wróg publiczny numer jeden z tymi swoimi gadkami. Spoko, popularne ok. nie mma nic przeciwko by wychodziło ich więcej (jak będą dobre) ale serio trzeba takimi tekstami sypać. Kogo takie coś ma zachęcić ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie WoT albo Zombie MMO.. Osobiście czekam jeszcze na jakiegoś mmorpga na X360. Z tych f2p tutaj wymienionych...tylko w WoT''a mi się w miarę przyjemnie grało, ale też niedługo bo jak czołgi to wolę coś bardziej...realistycznego. Ascend: Hand of Kul mnie znudził, a w Happy Wars pograłem na początku, ale tam inni latają już z takim wyposażeniem, że nie mam czego szukac(więc w przypadku tej gry uznaję, że sprawdzano jak ten model przyjmie się na xboxie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy mimo wszystko będzie trzeba płacić abonament gold, żeby grać w gry free to play? W takim przypadku dla mnie to zdzierstwo i nie można nazywać tego f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HE jest to oszustwo FTP + abonament. heheh Panowie powiedzcie mi czy ktoś z was grał już w wot-a, jestem ciekaw jak się wam sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że, tak naprawdę np: WOT na PC-tach jest za free i nie trzeba kupować golda na siłę - Idzie śmiało grać bez golda czy też premium konta by być na plusie. Wystarczą tylko czołgi które są OP. co widać po takzwanych staterach fioletowych kótrzy na danych czołgach mają 1000-3000 bitew. Typowi staterzy. A tu wyczytuje że trzeba mieć Abonament - szczeże nie spotakłem się z czymś takim - czy mógł by ktoś coś o tym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, żeby grac na Xboxie w jakąkolwiek grę przez internet trzeba miec członkostwo gold.
Jak się sprawdza WoT? Grało mi się dosyc dobrze na początku, ale przestałem głównie ze względu na spotowanie(bo jak czołg widzę to widzę, a nie żeby strzelało do mnie coś czego nie ma na horyzoncie, a zaraz się pojawia) i celownik(wolałbym coś takiego jak w czołgu, a nie kółeczko z mniejszym kółeczkiem w środku. No jest to arcade''ówka, trudno - nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polityka MS jest WYDUSIC z graczy jak najwiecej kasy. Dopoki gracze beda sie na to godzic, doputy bedzie to trwac. Ale... powoli sie to zmienia - recenzje Dungeon Keepera i opinie na temat pay2wait sa coraz czestsze :). I dobrze. Tworcy musza zobaczyc, ze im sie to nie oplaci i lepiej wydac pelna i KOMPLETNA gre, a nie zmuszac do kupna jakis dodatkowych bonusow albo wydawania kasy by mozna bylo pograc (a nie czekac jak w ktorychs tam Angry Birdsach na to, az sie ptakowi odnowi energia. ENERGIA! Zwierzecia, ktore nawet nie jest prawdziwe :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiedzę że MS jest czystym zdiercą nie tylko w kwestii systemów. ehh szkoda gadać. To dla tego wole PC-ta. Co do wota oxygar to jest to bardzo dziwaczne rozwiązanie nie tylko na X-sie, jedziesz sobie i duchy do ciebie strzelają . Patrząc na to że ja np patrząc z daleka jestem w stanie rozpoznać markę i model samochodu a w wocie z 300 metrów nie widzę czołgu, dlatego też czekam na WarThundera zobaczymy co oni pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować