Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driveclub powrócił do fazy projektowania - szanse na szybki debiut minimalne

15 postów w tym temacie

Dla mnie to jest zwykła kpina z graczy. I jak ma teraz poczuć się ktoś, kto złożył preorder na PS4 właśnie dla DriveClub? Ale oczywiście Sony się wybacza, bo robi wszystko dla graczy.
Yeah Right.
Twórcy zobaczyli, że u konkurencji Forza śmiga w 1080p i 60fps, to zmiękli bo nie dali rady zrobić tego z własnym tytułem. A kompromis w przypadku PS4 byłby kompromitacją kiedy firma tak bardzo chwali się mocą swojej konsoli.
Powtarzam to od momentu startu PS2 i powtórzę raz jeszcze-> konsol Sony nigdy nie kupuje się na starcie, bo gry tworzone na te konsole powstają w bólach i z szybkością żółwia. Cieszę się, że najpierw wybrałem X1. Sony wyląduje u mnie może za 2 lata, o ile nie skuszę się wpierw na WiiU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie to jest zwykła kpina z graczy. I jak ma teraz poczuć się ktoś, kto złożył preorder
> na PS4 właśnie dla DriveClub? Ale oczywiście Sony się wybacza, bo robi wszystko dla
> graczy.
> Yeah Right.
> Twórcy zobaczyli, że u konkurencji Forza śmiga w 1080p i 60fps, to zmiękli bo nie dali
> rady zrobić tego z własnym tytułem. A kompromis w przypadku PS4 byłby kompromitacją kiedy
> firma tak bardzo chwali się mocą swojej konsoli.
> Powtarzam to od momentu startu PS2 i powtórzę raz jeszcze-> konsol Sony nigdy nie
> kupuje się na starcie, bo gry tworzone na te konsole powstają w bólach i z szybkością
> żółwia. Cieszę się, że najpierw wybrałem X1. Sony wyląduje u mnie może za 2 lata, o ile
> nie skuszę się wpierw na WiiU.
>
Kpina z graczy to jest jak dostają badziewnie za dobre pieniądze. Sony ustala cenę i wydaje teoretyczną datę premiery z developerem. To że sklep puści pre order wcześniej to wina gracza że kupuje w sklepie. Pre order zamawia się tylko w psn lub w cale, a jak ktoś z jakiegoś amazona czy jak im tam sklepików kupuje to jego problem i niech się martwi z kasą. Ja to tak widzę. Bo zawsze znajdą się frajerzy co rok wcześniej składają zamówienia.

Co prawda Ps4 ma mało gier troszkę żałuje że opchnąłem Ps3 bo w ciul gier ostatnio na starą konsolkę zaczęło wychodzić ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 11:19, Rafalinda_san napisał:

Powtarzam to od momentu startu PS2 i powtórzę raz jeszcze-> konsol Sony nigdy nie
kupuje się na starcie, bo gry tworzone na te konsole powstają w bólach i z szybkością
żółwia. Cieszę się, że najpierw wybrałem X1. Sony wyląduje u mnie może za 2 lata, o ile
nie skuszę się wpierw na WiiU.


A jakichż to gier nie było? Był: Tekken, Midnight Club, Ridge Racer V i jeszcze kilka innych sportowych. Także PS2 była mocniej wyposażona w tytuły startowe niż późniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie to jest zwykła kpina z graczy. I jak ma teraz poczuć się ktoś, kto złożył preorder
> na PS4 właśnie dla DriveClub? Ale oczywiście Sony się wybacza, bo robi wszystko dla
> graczy.
> Yeah Right.
> Twórcy zobaczyli, że u konkurencji Forza śmiga w 1080p i 60fps, to zmiękli bo nie dali
> rady zrobić tego z własnym tytułem. A kompromis w przypadku PS4 byłby kompromitacją kiedy
> firma tak bardzo chwali się mocą swojej konsoli.
> Powtarzam to od momentu startu PS2 i powtórzę raz jeszcze-> konsol Sony nigdy nie
> kupuje się na starcie, bo gry tworzone na te konsole powstają w bólach i z szybkością
> żółwia. Cieszę się, że najpierw wybrałem X1. Sony wyląduje u mnie może za 2 lata, o ile
> nie skuszę się wpierw na WiiU.

no Cię kolego trochę zgaszę... bo albo jesteś strasznie niedoinformowany i pitolisz głupoty na forum... albo jest z tobą coś nie tak. Po pierwsze Forza 5 nie działa w żadnym 1080p jak napisałeś (zresztą jak żadna z innych gier wydana do tej pory na X1) tylko w nędznej 900p wyskalowanej do 1080p, bo X1 jest na tyle nędznym i słabym sprzętem że sobie z wyższymi rozdziałkami po prostu póki co nie radzi. Sony muszę ci powiedzieć że do tej pory wydało wszystkie tytuły w 1080p w pełnych 60 fps. I prawdopodobnie Drive Club wrócił do fazy projektów aby po prostu twórcy mogli wyciągnąć lepszą rozdzielczość niż choćby ta we Forzie i muszą grę przeprojektować. Moim skromnym zdaniem to dobrze dla graczy i warto poczekać aby nie dostać jakiegoś niedorobionego badziewia tylko porządny tytuł. A co do pre orderó w przypadków takiego tytułu jak Drive Club to nie potrzebne wydawanie kasy (tym bardziej w jakiś niezaufanych serwisach), to nie nowy MGS czy Diablo, na pewno nie zabraknie i starczy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 11:19, Rafalinda_san napisał:

Twórcy zobaczyli, że u konkurencji Forza śmiga w 1080p i 60fps, to zmiękli bo nie dali rady zrobić tego z własnym tytułem.


Bez jaj. W przeciwieństwie do DriveClub, Forza nie ma nawet dynamicznego oświetlenia, cyklu dnia i nocy (nie mówiąc o efektach pogodowych), a publiczność wygląda niczym żywo wyjęta z PlayStation 2 - nie dziwota, że udało się wyciągnąć 1080p/60fps. :P

Dnia 11.03.2014 o 11:19, Rafalinda_san napisał:

Powtarzam to od momentu startu PS2 i powtórzę raz jeszcze-> konsol Sony nigdy nie
kupuje się na starcie, bo gry tworzone na te konsole powstają w bólach i z szybkością
żółwia.


W takim układzie Xboksa w ogóle nie powinno się kupować - na początku wypuszczą parę exclusivów i potem susza. X360 miał przynajmniej przewagę w multiplatformach i dzięki temu (no i dzięki pojawieniu się wcześniej i w mniejszej cenie niż PS3) nie okazał się porażką jak pierwszy Xbox. Xbone zalcza glebę pod tymi względami. Sensownym rozwiązaniem jest niekupowanie ŻADNEJ z konsol na starcie nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co było to całe gadanie, że "łooo, damy wam Driveclub ZA DARMO NA PREMIERĘ", skoro już wtedy wiedzieli, że nie ma szans na jego wydanie na czas? Bo w to, że w okolicach E3 nie wiedzieli, że gra nie będzie gotowa na listopad, nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kto tu pisał o pre-orderach? Spogląda czy łapki czegoś same nie wstukały. Chodzi mi o to, że SONY budowało hype na swoją nową konsolę właśnie na bazie DriveClub dostępnego na premierę konsoli. I wielu ludzi złożyło wtedy preorder na konsolę i teraz są zawiedzeni.

Pocketrocker, a skąd ty masz takie rewelacje, że Forza jest upscalowana z 900p? Pierwsze słyszę. Gra śmiga w natywnym 1080p, to Ryse ma taką rozdziałkę jaka podałeś, co nie umniejsza jej być najładniejszą (póki co) grą na nowych konsolach.

I ileż to gier wydało Sony? Knack (bez komentarza) i Killzone SF, które wcale nie ma 1080p w multi, jedynie w singlu, a Forza jest piękna i w singlu i w multi.

http://uk.ign.com/articles/2014/03/03/killzone-shadow-fall-multiplayer-doesnt-run-at-1080p-natively

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 13:11, Rafalinda_san napisał:

Ale kto tu pisał o pre-orderach?


" I jak ma teraz poczuć się ktoś, kto złożył preorder na PS4 właśnie dla DriveClub? "

Dnia 11.03.2014 o 13:11, Rafalinda_san napisał:

Chodzi
mi o to, że SONY budowało hype na swoją nową konsolę właśnie na bazie DriveClub dostępnego
na premierę konsoli. I wielu ludzi złożyło wtedy preorder na konsolę i teraz są zawiedzeni.


Hype na PS4 budowany na bazie DriveClub? o_O Pewnie, to przekładanie jest już lekką żenadą, ale ty już sobie głowy nie zaprzątaj biednymi pre-orderowcami.

Dnia 11.03.2014 o 13:11, Rafalinda_san napisał:

I ileż to gier wydało Sony?


Mniej więcej tyle samo co MS - czyli żadnej ciekawej. Najsłabsza Forza, najsłabszy Dead Rising i parę crapów pokroju Ryse przeciwko równie nieciekawym grom od Sony.

Dnia 11.03.2014 o 13:11, Rafalinda_san napisał:

Knack (bez komentarza) i Killzone SF, które wcale nie ma
1080p w multi, jedynie w singlu,


"Co nie umniejsza jej być najładniejszą (póki co) grą na nowych konsolach". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pocketrocker, a skąd ty masz takie rewelacje, że Forza jest upscalowana z 900p? Pierwsze
> słyszę. Gra śmiga w natywnym 1080p, to Ryse ma taką rozdziałkę jaka podałeś, co nie umniejsza
> jej być najładniejszą (póki co) grą na nowych konsolach.
>
> I ileż to gier wydało Sony? Knack (bez komentarza) i Killzone SF, które wcale nie ma
> 1080p w multi, jedynie w singlu, a Forza jest piękna i w singlu i w multi.
>
> http://uk.ign.com/articles/2014/03/03/killzone-shadow-fall-multiplayer-doesnt-run-at-1080p-natively

Po pierwsze już napisałem skąd te rewelacje... "Forza 5 nie działa w żadnym 1080p jak napisałeś (zresztą jak żadna z innych gier wydana do tej pory na X1) tylko w nędznej 900p wyskalowanej do 1080p"... i ile wiesz co to znaczy wyskalować rozdzielczość...

Po drugie ja nie mówiłem o multi tylko o samych tytułach PS4, i nie tylko średnim Killzonie i słabiutkim Knack-u ale o nowym CoD-ie, Battlefield 4, NFS-e, Tomb Raider, Outlast, Assasins Creed 4, Resogun... mało wymieniać dalej bo mimo wszystko jest kilka pozycji nie tylko to ?? to wszystko hula w pełnym 1080p i 60 fps bez rwania animacji i zwalniania do 20 fps, no oprócz nowego Thiefa... a X1 no cóż 792p w nowym Titanfall mówi samo za siebie... więc dalsze komentarze są zbędne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu repertuar kilku mocnych slow, ktorych nie moge uzyc, bo dostane bana i na tym sie skonczy. Skorzystam wiec z popularnej metody ''ominiecia'' tejze przeszkody:

#*^%#*&*^ czy (#*&%(#*&%(*# bo #(*%&#(*%&(#* nosz #(*%&#(*%&#(*%#^&#(!)*. Wezcie sie @!)(&(@(!%% bo inaczej )#^@*&%#@)(*&#

Czyli co? Te wszystkie filmiki to jednak byly rendery i jak sie okazalo, ze obecnie nie sa w stanie osiagnac takiej grafiki przy swoim enginie to doszli do wniosku, ze napisza engine od nowa? No bo ja innego wytlumaczenia nie widze. Klamali jak UBI przy Watch Dogsach widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować