Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film Need for Speed - budżet wysoki, ale wyniki niskie

17 postów w tym temacie

NFS haha tania tandeta która ma imitować Fast and furious. Dotego debilna fabuła i już nie mówiąc o samochodach nie osiągalnych dla zwykłych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NFS haha tania tandeta która ma imitować Fast and furious. Dotego debilna fabuła i już
> nie mówiąc o samochodach nie osiągalnych dla zwykłych ludzi
A w gry grałeś? Może napiszesz jeszcze, że gra na podstwie Fast and furious to super bajerancka gra, a gry z seri NfS to debilne gierki dla przedszkolaków?

P.S. Wybacz, jak śmiem tak się wyrażać o Szybkich i wściekłych skoro, rzeczą bardzo realistyczną jest czołg na autostradzie, a przecież nitro w autach (NfS) to czyste scince-fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film wszystko co miał najlepsze pokazał na zwiastunach na co już wtedy zwracałem uwagę więc nie ma się co dziwić że takie oceny. Przecież oglądając trailer poznaje się już dużą część fabuły a urywki pokazywały najbardziej znaczące dla fabuły momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że to będzie crap, ale i tak zamierzam pójść do kina. Lubię czasem takie odmóżdżające kino, przy którym nie trzeba myśleć i można w spokoju nażreć się popcornu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę taki budżet dla takiego projektu?? Za blisko 70mln dolców mozna by zrobić miks NFS-a i Gran Turismo, a potem wydać to na kilka wiodących platform;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 13:13, mobinio napisał:

NFS haha tania tandeta która ma imitować Fast and furious. Dotego debilna fabuła i już
nie mówiąc o samochodach nie osiągalnych dla zwykłych ludzi

<skrobie się po głowie> A F&F to lepsze było? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po cholerę taki budżet dla takiego projektu?? Za blisko 70mln dolców mozna by zrobić
> miks NFS-a i Gran Turismo, a potem wydać to na kilka wiodących platform;
Znaczy na KINO, TV i PROJEKTOR? :) hehe... Wiesz, ze mowa i filmie NFS, a nie o grze? :]

Osobiscie nie mialem wiekszych nadzieji, ze film bedzie przynajmniej OK, bo filmy na podstawie gier po prostu z zasady nie sa OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to bylo do przewidzenia, F&F chociaz nie udaja czegos czym nie sa. NFS za to nie dosc ze mial mega tandetne trailery, to pucowal sie na jakis glebszy film z przemysleniami, przynajmniej na zwiastunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 17:23, EddekFZ napisał:

Znaczy na KINO, TV i PROJEKTOR? :) hehe... Wiesz, ze mowa i filmie NFS, a nie o grze?


Wiem, wolałbym dobrą grę za taki szmalec niż byle jakie filmidło;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NFS haha tania tandeta która ma imitować Fast and furious. Dotego debilna fabuła i już
> nie mówiąc o samochodach nie osiągalnych dla zwykłych ludzi

No ale gra też prezentuje samochody niedostępne dla wszystkich ;) i wiadomo że film powstał na podstawie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni NFS moim zdaniem skończył się na pierwszym Most Wanted. Do gustu przypadł mi jeszcze Pro Street i nowy Hot Pursuit. Chciałbym by kolejny był w stylu High Stakes - czyli po każdym przejeździe wydajesz kasę na naprawę auta i nie zawsze starczy ci na naprawę wszystkich podzespołów więc było warto się starać nie obijać o wszystko i by w końcu zrezygnowano z otwartych miast (co nawet przyjemnie sprawdzało się w The Run). Co do filmu to chyba nie o fabułę tu chodzi lecz o pościgi i dźwięk tych aut w kinie (zwiastun widziałem w kine niedawno i było miło - to nie to samo co oglądamy na YouTube).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film już na trailerach wyglądał fatalnie, a serwowane strzępki fabuły jasno mówiły, że nie ma co spodziewać się ciekawej historii. Nie wiem jak wy, ale pierwszy F&F uwiódł mnie właśnie prostą historia o chłopakach z podwórka, mieli zwykłe problemy, szukali tego co wszyscy, ale byli unikatowi przez to co i jak robili. W filmowym NfS nie ma ani jednego z tych elementów, scenarzyści postarali się by zbudować wysoki i gruby mur pomiędzy filmem i widzem. Najbardziej "bazarowo" opowiedziana historia za grubą kasę, której niedoróbki miały uratować supersamochody i seria gier... skok na kasę .. a ja myślałem, że egranizacje są tylko skokiem na kasę... Trzeba było dać temat Uwie Boll - oglądałoby się to 1000 raz lepiej i przynajmniej byłoby śmiesznie i stylowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować