Zaloguj się, aby obserwować  
turpis

Pierwsza miłość - kiedy jej doznaliście, kiedy Was opuściła?

168 postów w tym temacie

Każdy miał ten pierwszy raz. Jak to się stało? Dlaczego jest taki ważny? Czemu mówimy, że stara miłość nie rdzewieje, chcielismy się tego dowiedzieć i dlatego powstał ten temat.:) Opowiedzcie o swojej pierwszej miłości. Co dzięki niej przeżyliście i czego was nauczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie wstydzicie to rozumiem:P. To moze ja pierwsza opowiem.
Rok temu on mi wyznal ze mnie bardziej lubi, no wiecie i zaczelo sie. Chodzimy do kina, na dyskoteki i takie rozne. A jak wy zaczeliscie opowiedzcie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza miłość była jednokierunkowa. Pewnego razu (było to w 6 klasie) kumpel zapytał mnie z kim chcę iść na bal szóstych klas. Wyjawiłem mu mój sekret, ale (mimo że zapewnił mnie o tym że utrzyma to w tajemnicy)
rozpowiedział o mojej miłości reszcie klasy. Beata (bo tak miała na imię moja sympatia) chyba się zawstydziła tym faktem, bo jak chciałem ją zaprosić to ona odmówiła. Więc sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:37, turpis napisał:

ten temat jest dla wszystkich zeby facet wiedzial wiecej o kobietach,a panie wiecej o mezczyznach:)

No to już wiemy w jakich celu został założony:)))

Nie... nie ma tak łatwo:) Naszych tajemnic nie tak łatwo nie pozancie
Z kolei my (przynajmniej ja) nigdy nie zrozumiemy w pełni kobiet.

Pierwsza miłość? Ona była urocza, wspaniała, ciągle o niej myślałem... nazywała się Geforce2 64MBi kupowałem ją jakies 4 lata temu.

Po za tym jest już bardzo podobny temat do tego : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=5094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... nigdy niezapomne I-VI kalsy SP podkohiwałem sie w dziewczynie... zaraz... miała na imie magda :D
prosiłem ją o chodzenie... zmyła mnie :P
no... ale teraz jestem szcześliwy u boku innej dziewczyny i tamta już mnie nie obchodzi od bardzo dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:07, turpis napisał:

Każdy miał ten pierwszy raz. Jak to się stało? Dlaczego jest taki ważny? Czemu mówimy, że stara
miłość nie rdzewieje, chcielismy się tego dowiedzieć i dlatego powstał ten temat.:) Opowiedzcie
o swojej pierwszej miłości. Co dzięki niej przeżyliście i czego was nauczyla:D

Jesteś w błędzie.Chyba nauka profesjonalnej psdychologii by była tu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, był rok 2001, maj...
dokladnie 21 maja staneła w moim pokoju... :) właściwie to przyszła do mojego rodzestwa, ale zostala u mnie... zajmowałem się moja pierwszą i jak narazie jedyną miłością po kilka a czasami kilkanascie godzin dziennie... zostało tak do dziś, z tym ze wtedy mój pokój był koło sypialni rodziców a teraz na II piętrze na poddaszu... :)
często przesiaduje z moja miłoscia całumi nocami.... nadal to robie choć tak naprawde zerwaliśmy ze sobą, przeszła do mojego brata... :/
teraz na pocieszenie dostalem nową... :)
ale nie jest juz taka jak pierwsza...

ok, ja mówilem cały czas o moim pierwszym komputerze ktory rodzice kupili na II komunię mojego rodzeństwa, a teraz mam to co widać w podpisie... :P

ten temat ewidentnie jest dla dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza miłość miała na imię Monika. Byłem z nią około roku. Niestety musieliśmy się rozstać bo ona się przeprowadziła do Krakowa czyli około 700 km od mojego miejsca zamieszkania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:37, turpis napisał:

ten temat jest dla wszystkich zeby facet wiedzial wiecej o kobietach,a panie wiecej o mezczyznach:)


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=5107

Zapraszam Was tutaj. :)

Ten wątek powinien się Wam spodobać, temat ogolny, ale naprawdę sporo można się o takich relacjach dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:40, turpis napisał:

1. MNie reklamuj strony!!


To przecież wątek na tej stronie. ;-)

Dnia 02.07.2006 o 10:40, turpis napisał:

2. tam pisza o relacjach a nie o milosci


Relacje damsko-męskie to pojęcie wszak jeszcze szersze niż sama miłość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:42, turpis napisał:

a wracajac do tematu: czego od niej lub od niego nauczyliscie sie??

shelion podała ci link do odpowiedniego tematu. Miłość, także ta pierwsza była omawiana w tamtym temacie, a takżę wiele więcej wątków podobnych.
Nikt nie robi ci na złość, tylko po co robić temat, który jest omawiany w innym, to się nazywa naśmiecanie, a ty nie masz żadnych korzyścia, że ktoś się wypowie w twoim topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować