Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obóz Oculus Rift cieszy się z zapowiedzi gogli VR od Sony

11 postów w tym temacie

Jakoś wcale nie jestem zainteresowany tą technologią. Ot kolejny bajer, przyjdzie pójdzie, za 3 lata już nikt nie będzie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś wcale nie jestem zainteresowany tą technologią. Ot kolejny bajer, przyjdzie pójdzie,
> za 3 lata już nikt nie będzie pamiętał.
Dokładnie, byle by tylko jak najwięcej pieniędzy zebrać za to "cudo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 21:48, kris090 napisał:

Jakoś wcale nie jestem zainteresowany tą technologią. Ot kolejny bajer, przyjdzie pójdzie,
za 3 lata już nikt nie będzie pamiętał.


Myślę, że nie masz racji. VR to przyszłość grania - za jakiś czas będzie chodzić o to aby całkowicie zanurzyć się w świecie gry, zasmakować go wszystkimi zmysłami, tak aby stał się (prawie) niemożliwy do odróżnienia od świata realnego. Sam bardzo chętnie tego doświadczę (kiedyś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się na sterowaniu ruchem - a dokładniej na zapowiedzi Wii na którymś E3 (pewnie można jeszcze znaleźć na tym forum jaki byłem wii lotami zachwycony). Wyszło jak wyszło - a sprowadziło więcej zła na rynek niż pożytku (Kinect...). Dlatego do VR podchodzę sceptycznie. Chociaż w teorii brzmi to świetnie to tak na dobrą sprawę nie wiem jak to wszystko sprawdzi się w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie jedno anime... Sword Art Online... I od tamtej pory takich sprzętów nikomu nie odmawiam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować