Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mocne uderzenie w nowym zwiastunie Battlefield 4: Naval Strike

21 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2014 o 09:28, Keymaker_7 napisał:

Sypią dodatkami jak z rękawa, a może wyjdzie jakieś zbiorcze wydanie to bym wreszcie
sobie kupił :)


Wszystkie dodatki są w usłudze Premium, a dodatkowo można kupić Premium Edition, które zawiera BF4 i usługę Premium ze wszystkimi dodatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3... Wlasnie dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz ta usluga premium w grach nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3... Wlasnie
> dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz ta usluga
> premium w grach nie widzialem...

Oj myślę, że będzie. Z każdym dodatkiem Battlefield 4 jest coraz lepszy i zatrzymuje na dłużej, w przeciwieństwie do trójki, która po 5 dodatkach nadal jest lepsza jako podstawka i tylko taka. A Premium jest przecież opcjonalną sprawą, możesz kupić sobie Premium za 129 zł lub każdy dodatek osobno po 49 zł co jest bezsensowne i nieopłacalne, ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 12:15, LuKi965 napisał:

> Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3...
Wlasnie
> dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz
ta usluga
> premium w grach nie widzialem...

Oj myślę, że będzie.

Nie będzie bo wypuszczą kolejną część...
Tak jak teraz już prawie nikt nie gra w BF3 z dodatkami.
Ja chyba poczekam na BF5. Mówi się po cichu że były plany z taktyczną mapą całego świata i większym aspektem strategicznym (dynamiczna mapa wpływów czy coś, zmieniająca się od wyników starć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3... Wlasnie
> dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz ta usluga
> premium w grach nie widzialem...
Cry more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3... Wlasnie
> dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz ta usluga
> premium w grach nie widzialem...

Kupno wszystkich dlc taniej niż kupowanie ich osobno to chamstwo. Ciekawy punkt widzenia...
> > Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3...
> Wlasnie
> > dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz
> ta usluga
> > premium w grach nie widzialem...
>
> Oj myślę, że będzie. Z każdym dodatkiem Battlefield 4 jest coraz lepszy i zatrzymuje
> na dłużej, w przeciwieństwie do trójki, która po 5 dodatkach nadal jest lepsza jako podstawka
> i tylko taka. A Premium jest przecież opcjonalną sprawą, możesz kupić sobie Premium za
> 129 zł lub każdy dodatek osobno po 49 zł co jest bezsensowne i nieopłacalne, ale jak
> kto woli.

Zarówno ja jak i znajomi od pierwszego dodatku nie graliśmy w podstawkę bf3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie- wyjdzie trailer, a później trailer-gameplay z nowego BF''a, który choć trochę wykorzysta potencjału z PS4 i o czwórce/trójce bardzo szybciutko zapomnicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dodatek do BF4, który faktycznie czymś mnie zainteresował. Wygląda to naprawdę fajnie i dynamicznie, do tego bardzo spodobały mi się wodne mapy w podstawce. Na jakiejś wyprzedaży za rok pewnie się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 13:42, xBRUNNERx napisał:

> Za rok juz w to nikt nie bedzie gral tak jakto teraz jest z dodatkami do bf3...
Wlasnie
> dlatego masa badziewiarskich dodatkow jest dziadostwem. A wiekszego chamstwa niz
ta usluga
> premium w grach nie widzialem...
Cry more

Pay more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 15:16, Tatmadaw napisał:

Bardzo ładnie to wygląda, ale jak sprawa z optymalizacją, błędami i tego typu rzeczami?
Słyszałem dużo narzekań.


Zdecydowanie jest już lepiej :) Ostatnio praktycznie za każdym razem udaje mi się dostać na serwer, nie pamiętam też już kiedy ostatni raz mnie wyrzuciło z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nie wiem czy czytaliście ale z tego co ja wyczytałem w BF4 wynaleźli jakiś błąd przez który można zdalnie wyrzucać ludzi na pulpit. Do puki nie poprawią błędów w BF4 ja nie kupię tej gry choć bardzo lubię BF4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować