Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz fragmenty rozgrywki z Enemy Front

9 postów w tym temacie

Nie mogę się doczekać:)
Chyba wchodzą z grą w dobrym momencie - przez ostatnie lata trochę się przejadły futurystyczne konflikty czy bieganie za terrorystami.
Miło będzie przypomnieć sobie stare klimaty z MOH czy COD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojej niechęci do CI, uważam, że gra może odnieść poważny sukces, bo powiedzcie mi kiedy ostatnio pojawiła się dobra, miodna i dająca satysfakcję z zabijania drugowojenna strzelanka? Call of Duty World at War? Coś koło tego. HALO! WIELKIE STUDIA! Może by tak wrócić do II Wojny Światowej? Bo CI przejmie wam klientów znudzonych mechami, psami i kałachami. A przyznaje, że Enemy Front prezentuje się naprawdę satysfakcjonując. Na pewno zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EF prezentuje się świetnie:) Otwarty świat i World War II to jest to na co czekam z gromadą fanów shooterów WWII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie nowy trailer:) Jakoś na dniach było info o premierze gry także CI Games szaleje z newsami:P Fajnie to wszystko wygląda, całkiem ciekawy efekt przy zwolnionej kuli. xJaJox fajnie że ktoś przekonuje się do Enemy Front. Ludzie są uprzedzenie do gier CIG i pewnie ten tytuł na tym straci, ale tak to już jest. Też już mi się przejadły te obsadzone w teraźniejszych czasach strzelanki. EF będzie fajnym powrotem do II Wojny Światowej, mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CI wydało kilka gier, niektóre powinni trochę dopracować, to fakt, EF wydaje się dopracowana, z samego gameplay''a widać że nie będzie to szybka strzelanka, ale też gracz ma możliwość wyboru tego jak będzie chciał zabić, coś co lubię, skradanie się i zabijanie z ukrycia. Tak, to fakt, EF prezentuje się dobrze, data wydania już jest bliska, więc pozostaje mi tylko czekać, i powrócić do dobrych czasów podróży przez 2 Wojnę Światową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy fani II WŚ czekają na EF;) a jeszcze z Polskim akcentem to już w ogóle rarytas :) Wisienką na torcie pewnie będzie wiadomość, że ma być po polsku :)))) Czy ktoś coś słyszał? Bosko, że to już nie długo. Przestałam grać w CoD-y i MoH-y właśnie dlatego, że dev odeszli od tematu pierwszych swoich gier. W starych jak i w EF wiadomo przynajmniej z jakim wrogiem walczymy i co to za wojna bo w tych nowoczesnych strzelankach to ja się nijak nie mogę połapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować