Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Carmageddon: Reincarnation z szurniętym zwiastunem ze śpiewającymi dzieciakami

10 postów w tym temacie

Co zrobiła im ta biedna krowa? Autor newsa chyba nie zna historii serii ani trochę. Ile ja zmiażdżyłem pod kołami samochodu pingwinów i całej reszty rozmaitych zwierząt w "dwójce", to nie policzę...

Bardzo dobrze, że nie ma tu tylko ludzi, ale wszystko, co się rusza. Jest... bardziej realistycznie, choć w kontekście tej gry brzmi to dość groteskowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK! I to jest właśnie TO, co mnie rusza! :)
Już się nie mogę doczekać premiery!
Zwiastun - GENIALNY! Pamiętacie kim jest Die Anna? :)
Ah... Najwspanialsze lata spędzone przed komputerem! Zwłaszcza z obsługą 3DFX :)
Pozdrawiam, wszystkich pamiętających tamte czasy!
PS. Specjalnie dla mojej ukochanej Karmy kupiłem pierwszy komputer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się napaliłem na tą wczesną wersje, a jednak będę musiał jeszcze poczekać jak dopracują bardziej silnik lub sprawić sobie nowego kompa. Wczoraj dostałem klucz za wsparcie projektu, a i tak nie mam możliwości sprawdzenia.

A zwiastun bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, wreszcie jakiś Carmageddon, który będzie normalnie działał pod Windą 8. Mam dwójeczkę, ze Splat-Packiem i wszelkimi chyba dostępnymi modami, ale ostatnimi czasy już tak często się zwala, że grać się odechciewa. Chętnie obadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Autor newsa smuci się o los krowy = Autor newsa nie grał w pierwszą część. ;)

2. Die Anna, hahaha, mistrzostwo. :D

3. Stylistyka podobna do Happy Three Friends. Przypadek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo negatywnie nastawiony do remaku ale powiem szczerze że teraz zapowiada się bardzo fajnie bo nie starali się tego przekombinować tylko po prostu zrobili stary/nowy Carmageddon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się składa, bo ostatnio odkurzyłem mojego Carmageddona TDR 2000 i bawiłem się świetnie. Ten klimacik i ogólne podejście gry do wyścigów jest nie do podrobienia;). Być może, przy przypływie gotówki sprawie sobie i tą wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować