Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Age of Wonders III - Ekonomia, dyplomacja, wojna

11 postów w tym temacie

Dzięki za ten artykuł (jak i poprzednie) dot. AoWIII. Coraz bardziej jestem na tak aby ją kupić i to dzięki GRAM.PL tylko i wyłącznie. Świetna robota, fajny cykl artykułów poświęconych grom przed premierą. 3mam kciuki i aby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 09:50, Silin_Xeadon napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że to stara Civka z dodatkiem fantastyki? ;)

Masz rację, tylko Ci się wydaje. Tak naprawdę to gra w stylu Master of Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy tylko mi się wydaje, że to stara Civka z dodatkiem fantastyki? ;)
> Masz rację, tylko Ci się wydaje. Tak naprawdę to gra w stylu Master of Magic.

Plus scenariusze i kampanie fabularne, których w Master of Magic nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 22:05, moonman napisał:

a starego Age of Wonders nie czujecie?

Jak najbardziej, tylko z tego co widzę to sporo ludzie nie ma pojęcia, że seria Age of Wonders jest duchowym spadkobiercą Master of Magic. Wszędzie widzę porównania do HoMM albo Civilization.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć ze nie będzie żadnych eksperymentów i będzie to samo co w AoW2, tylko ładniej i więcej? Pudełko już leży, kupiłem w ciemno. teraz trzeba poczytać jakie są zmiany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na pierwszy rzut oka wygląda dość ciekawie, ale z drugiej strony błędy w polskojęzycznej oficjalnej wersji są rażące. Czasem z pojawiających komunikatów trudno wywnioskować o co naprawdę chodzi. Największą bolączką są opcje dotyczące dyplomacji. Mam jeszcze jeden poważny problem i nie wiem czy jest to problem z grą czy wynika z niestandardowej rozdzielczości mojego monitora (1440/900) - w opcjach dyplomacji są poobcinane poszczególne opcje wyboru (np. dokładnie: "wypowiedz wojnę ..."). W tej sytuacji korzystanie z dyplomacji jest u mnie w zasadzie niemożliwe - nie wiem komu wypowiadam wojnę czy z kim zawieram pokój. Gdyby producenci samochodów wypuszczali takie buble poszliby z torbami narażając się na wysokie odszkodowania w tej dziedzinie jak zwykle wszystkie chwyty dozwolone - ważne żeby gra wyszła w zaplanowanym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w grze. W misji Przeciw Cieniom, musze użyć Różdzki Merlina by schwytać bohaterów. Mam ją w ekwipunku Sundren, nie mogę użyć, w bitwie atakuję wręcz bohatera, zostaje oznaczony jako "zmiana teleportacji do stolicy", później ginie i ... przegrywam scenariusz, bo nie ląduje w lochu? Co z tym fantem zrobić? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować