Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serwery Blizzarda obciążone przez atak DDOS

24 postów w tym temacie

No co prawda to prawda - ostatnimi dniami naprawdę ciężko było zalogować się przez BN Launchera i trzeba było się ratować switcherem do SC II i problemów z graniem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żart, bo D3 od wczoraj dostaje ostro po zadku, akurat oglądałem streama z HC runa i niestety poza Kungenem, jego party dostało wipe. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś przez ostatnie dni nie miałem problemu z zalogowaniem się i grałem w D3 dość sporo w weekend, ale wczoraj faktycznie były już spore problemy.
Najbardziej mnie "rozbawiło" jak wyskoczyła informacja, że jestem 5999. w kolejce do zalogowania.
Więc, niestety, nie jest to żaden żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w Path of Exile - w godzinach wieczornych pojawiają się potężne lagi i liczne rozłączenia. Mam nadzieję, że tym "hakerom" się to już znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże co za debile, nie dadzą pograć to już nie pierwsza gra która na tym cierpi... League of Legends od paru miesięcy jest przez to niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagminnie disconnect kiedy próbuje wejść do rifta ostatnimi czasy a po ponownym zalogowaniu tracę wszystkie klucze więc też sadze ze to raczej nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesięcy... cały czas ;P Ale tu bardziej chodziło o to, że serwery Blizzarda raczej należały do tych dość stabilnych i po raz pierwszy chyba w ogóle musiałem czekać w kolejce na swoją kolej, aby wejść w ogóle do aplikacji. Z jednej strony to wina odblokowania Arcade w SC II, bo wielu zaczęło grać w grę za darmo i m.in. Starbowa. Po prostu chyba Blizz nie był przygotowany na nieco większe obciążenia sieci niż zwykle, a z drugiej strony ataki hakerskie pojawiają się w sumie raz na jakiś czas. No i oczywiście dodatek do Diablo III też robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie póki co wczoraj raz wyrzuciło z gry (DiabloIII). Wpierw myślałem, że to moja neostrtada, która lubi co jakiś czas mnie rozłączać, ale jednak to nie ona była sprawczynią nagłych wysokich pingów i wywalenia mnie z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu mam z gubieniem połączenia w Hearthstone... W aplikacji Battle.net ciągle jest informacja o problemach z serwerami :(. A teraz jeszcze banda idiotów bawi się w DDOS :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że DDOS to tylko wymówka na ich beznadziejne serwery. Też gram w D3 i te lagi, rozłączenia zdrowo mnie wkurzają... tym bardziej, że gram na hardkorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to myślałem, że Blizzard zrobił sobie żart, ale zobaczyłem to na własne oczy:

W jednym z marketów Diablo II Złota Edycja w końcu z 55 zł spadło do 30 zł.

Szoker.

Ale i tak nie rozumiem, dlaczego cały czas wydają grę na 4 CD zamiast na jednym DVD. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować