Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE niezadowolone z działania serwerów Battlefielda 4

11 postów w tym temacie

dobra dobra, przynajmniej w BF4 jest wybór serwerów, można sobie dodać dobry serwer do ulubionych itd.. w takich grach jak titanfall czy COD gra sama tobie wybiera serwer i losujesz "będę miał laga czy nie będę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dobra dobra, przynajmniej w BF4 jest wybór serwerów, można sobie dodać dobry serwer do
> ulubionych itd.. w takich grach jak titanfall czy COD gra sama tobie wybiera serwer i
> losujesz "będę miał laga czy nie będę"
Gra nie losuje serwerów, jeden z graczy jest serwerem, najczęściej ten z najlepszym połączeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb Conquest dla 64 graczy na PS4 to jawna kpina. Serwera bez lagów na próżno szukać. Póki co dla mnie to największa wada BF4. Póki co pozostaje grać w DM lub Rush, tam lagi nie występują. Dice ogarnijcie się, od premiery minęło naprawdę dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 13:21, FlankerD napisał:

Jak ja czasami żałuję, że kupiłem BF4 i premium. Prawie pół roku po premierze, gra nadal
jest momentami niegrywalna :/


Spójrz na to z pozytywnej strony: masz nauczkę do końca życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak ja czasami żałuję, że kupiłem BF4 i premium. Prawie pół roku po premierze, gra
> nadal
> > jest momentami niegrywalna :/
>
> Spójrz na to z pozytywnej strony: masz nauczkę do końca życia. :)

Dokładnie heh. Ja mam BF3 i Premium i na samym początku pierwsze miesiące to była walka nie z ludźmi, a punkbusterem. Kupiłem sobie jeszcze Simcity i na tym koniec gier od EA kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować