Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Japońscy producenci negatywnie nastawieni do PS3?

36 postów w tym temacie

Fett

Już od dłuższego czasu słychać nadchodzące zewsząd uwagi, że polityka Sony odnośnie ich najnowszej konsoli nie jest zbyt dobra. Analitycy przewidują, iż doprowadzi ona do marketingowej klęski tego urządzenia. Potwierdza to w pewien sposób przeprowadzona ostatnio ankieta.

Przeczytaj cały tekst "Japońscy producenci negatywnie nastawieni do PS3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak ale Wii bardziej mnie przyciaga -cena. Grafika mnie nie obchodzi bo ona nie jest najwazniejsza. TYLKO GRYWALNOŚĆ!!! Mi bardzo spodobał się klip Red Steel (chyba). Ta walka na miecze - dla mnie miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czym sie zajmuja analitycy? Obszernym tlumaczeniem dlaczego poprzednia analiza sie nie sprawdzila. Wiec do zdania analitykow podchodze sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nikt nie lubi PS3. Bo jest do bani, ma grafikę na poziomie C64, będzie za drogi, gier na niego nie będzie itd. Dajcie sobie już spokój z tymi niusami o PS3. Nie kopcie leżącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką polityką Sony ciężko będzie przekonać wielu ludzi do PS3. Ja osobiście jak tylko wyjdzie Wii kupię sobię i Wii i xBox360. Jakiś czas temu jeszcze myślałem o PS3, ale niestety zatraciłem swój szacunek do tej konsolki. Poza tym wydaje mi się, że cena PS3 jest strasznie wygórowana. Nie życzę nic dobrego PS3. Mam nadzieję, że jego miejsce przejmie śliczniutkie, malutkie Wii =)) . Poza tym w tych gier jakie widziałem na xboxa, wii, ps3 największą ochotę mam na Red Steel - wspaniałą gierkę ujawniającą wszystkie możliwości Wii.

Nie wierzę w żadne ''badania'' jaką opinię mają ludzie o konsolce itd. I tak zazwyczaj wszystko okazuje się inne niż się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:52, Filip92 napisał:

Najlepszy jest komputer


ty to wiesz ja to wiem tylko producenci wolą konsole chociaż nie są takie złe jeśli nie są drogie a gry nie kosztują 250 zeta ;]
a i tak Wii wygra na początku każdy sie śmiał vco to za nazwa a jak teraz wyszły ceny gier na ps3 i koszty tej konsolki to nikt nie chce jej kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inki uważaj na słowa, jakoś jest troche osób które kupi ps3, a twierdzenie że "nikt" jest brednia

Cena cena, z czasem spadnie :P Wszystkie gry które mnie interesuja wychodza na ps3 i z tego powodu kupie tą konsole, a gadanie jakiś analityków nie odstrasza mnie, oni tylko robia dodatkowa darmowa reklame ps3, właśnie to jest dobre, maja za darmo reklame, niby wszystko negatywne, ale mimo to ludzie co raz to bardziej się interesuja, a jak przed premiera zaskocza wszystkich to będą mieć bardzo dobry zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:10, PioTRaS napisał:

a gadanie jakiś analityków nie odstrasza mnie

News nie dotyczy przewidywań analityków tylko wyników ankiety przeprowadzonej wśród developerów, a jeżeli nawet oni mają obawy co do przyszłości PS3, to oznacza, że w tym gąszczu negatywnych opinii musi coś być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od czasu kiedy wyszedl news w ktorym widzielismy porownanie wielkosci PS3 i Wii, to zwracam uwage na to, ze PS3 jest WIELKIM KLOCEM...Wyglada jak skaner! :D Straszne...Nie chcialbym sie o to wywalic w domu xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie chcialbym

Dnia 03.07.2006 o 19:36, Gofer31 napisał:

sie o to wywalic w domu xP.


wywalic? wieksza szansa ze przygniecie :D

ciekawe czy chociaz szefostwo sony wierzy w sukces - bo mi ta sytuacja wyglada na jasna - ps3 nie tylko przegra wyscig ale bedzie totalna klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie chcialbym

Dnia 03.07.2006 o 19:36, Gofer31 napisał:

sie o to wywalic w domu xP.


wywalic? wieksza szansa ze przygniecie :D

ciekawe czy chociaz szefostwo sony wierzy w sukces - bo mi ta sytuacja wyglada na jasna - ps3 nie tylko przegra wyscig ale bedzie totalna klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wdając się w bezsensowne spory, która konsola jest lepsza (czy też lepszy jest PC od konsoli) - jeśli nawet developerzy nie są konsolą zachwyceni, to musi być coś na rzeczy. Sam poczekam, aż sytuacja się rozwinie, bo coraz bardziej mam ochotę na konsolę stacjonarną, tylko pytanie - którą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:40, gmx napisał:

ciekawe czy chociaz szefostwo sony wierzy w sukces

Dyrektor generalny SCEE powiedział, że PS3 będzie się świetnie sprzedawało, czymkolwiek by nie było, nawet gdyby nie było żadnych gier...

Więc jak widać szefostwo wierzy i to aż za bardzo, już niejednego zgubiła taka pewność siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 posiada najnowsza dostepna technologie ludzie - dlatego jest takie drogie
sama produkcja jednej PS3 przeliczajac na nasze kosztuje z 2000zl lub wiecej

SONY postawilo na najnowsa technologie - dlatego sa problemy z cena - SONY musi wyjsc z zyskiem( wybralo minimum)- mojego wuja znajomy i tego brata kolega a ten ma bratanka ktory pracuje w takiej fabryce - w ciagu dnia idzie jakies kilkaset(chyba sie myle bo tej rozmowy nie za dobrze pamietam) PS3 - czyli w dosc wolnymtempie bo PS3 to (chyba po raz 3 sie powtarzam) terazniejszy szczyt technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:59, Gol Galad napisał:

PS3 posiada najnowsza dostepna technologie ludzie - dlatego jest takie drogie
sama produkcja jednej PS3 przeliczajac na nasze kosztuje z 2000zl lub wiecej


Wybacz, ale nie sądzę, żebyś mógł to wiedzieć.

Dnia 03.07.2006 o 19:59, Gol Galad napisał:

- mojego wuja znajomy i tego brata kolega a ten ma bratanka ktory pracuje w
takiej fabryce


ROTFL

Dnia 03.07.2006 o 19:59, Gol Galad napisał:

- w ciagu dnia idzie jakies kilkaset(chyba sie myle bo tej rozmowy nie za dobrze
pamietam) PS3 - czyli w dosc wolnymtempie bo PS3 to (chyba po raz 3 sie powtarzam) terazniejszy
szczyt technologii.


W takim tempie to by je ręcznie musieli składać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 20:08, R4v napisał:

> PS3 posiada najnowsza dostepna technologie ludzie - dlatego jest takie drogie
> sama produkcja jednej PS3 przeliczajac na nasze kosztuje z 2000zl lub wiecej

Wybacz, ale nie sądzę, żebyś mógł to wiedzieć.

> - mojego wuja znajomy i tego brata kolega a ten ma bratanka ktory pracuje w
> takiej fabryce

ROTFL

> - w ciagu dnia idzie jakies kilkaset(chyba sie myle bo tej rozmowy nie za dobrze
> pamietam) PS3 - czyli w dosc wolnymtempie bo PS3 to (chyba po raz 3 sie powtarzam) terazniejszy

> szczyt technologii.

W takim tempie to by je ręcznie musieli składać.


po pierwsze - powiedzialem ze nie pamietam dokladnie tej rozmowy ;p - wiec moglem sie pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować