Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Wildstar z bitwami dla nawet 80 graczy

11 postów w tym temacie

Nie ma co tutaj się kłócić która gra może mieć więcej graczy [Gw2 WvWvW.. huehue] interesuje mnie bardziej jak będzie z klatkami na sekundę w takich bitwach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko kosztem klatek nie było tych 80 graczy chodź to i tak mało z tego co wiem to w WoW''ie na IOC gra 40 vs 40 = 80 graczy, wiec sorry memory ale to żadna rewelacja ;>, taki EVE ma więcej w bitwach graczy ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś stylistyka tej gry mnie odrzuca. Nie chodzi przy tym wcale o to, że jest komiksowa, ale zwyczajnie design ras jest słaby, taki jakiś bez polotu. Nie wyglądają wcale na "obcych". Osobiście w takiej grze nie miałbym kim grać, bo wygląd żadnej z dostępnych ras mi nie odpowiada. No i sama zawartość kolekcjonerki śmierdzi przyszłym f2p (lub też p2w). Bitwy mogą sobie być duże, pytanie tylko ile taktyki one wymagają i czy engine gry daje sobie radę z taką ilością wyświetlanych postaci graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby tylko kosztem klatek nie było tych 80 graczy chodź to i tak mało z tego co wiem
> to w WoW''ie na IOC gra 40 vs 40 = 80 graczy, wiec sorry memory ale to żadna rewelacja
> ;>, taki EVE ma więcej w bitwach graczy ;>.
Klatek, albo połączenia. Już widzę serwery przy tych 80-ciu graczach. Disconnect, disconnect, disconnect... to little players left. Game over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:28, NemoTheEight napisał:

Klatek, albo połączenia. Już widzę serwery przy tych 80-ciu graczach. Disconnect, disconnect,
disconnect... to little players left. Game over.

No jeśli ktoś ma słaby komputer albo połączenie to faktycznie może być tak jak piszesz, ale w dzisiejszych czasach myślę że ludzie tą "szóstke" mają raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować