Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC wiodącą platformą GRID Autosport, GRID na konsole nowej generacji ukaże się w swoim czasie

64 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

Ale konsola również w stabilnych klatkach nie ciągnie TR''a więc o czym Ty człowieku
do mnie piszesz? Znajdź mi grę która ciśnie w 60 klatkach STABILNYCH (czyli zero dropów
nawet przez sec) na konsolach ;>.

Krótka piłka: znajdź taką samą na PC, w przypadku której jesteś na krawędzi mocy. Nie ma takiej. Dropy będą zawsze - gry to rozrywka dynamiczna i w każdym momencie może się pojawić scena, która spowoduje zgubienie parunastu klatek.

Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

No to już jest bzdura największa... Kto Ci każe kupować co roku sprzęt? Ja mam 3 lata
komputer i mam ponad 40-50 fpsów w każdej grze ;>.

Przeczytaj jeszcze raz. Z tym akurat ma rację. Oczywiście detale można zmniejszyć, by te 60FPS osiągnąć, ale chyba nie o to chodzi?
Weźmy pierwszego z brzegu Company of Heroes 2, Rome: TW2, Crysisa 3 czy ARMĘ - 60 FPSów to tam osiągnąć ciężko. Nawet bardzo.

Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

Po 2 oczywiście przez Sony i Microsoft
to już ludzie dymani nie są, widzę że ludzie łatwo zapomnieli jak Microsoft chciał wprowadzić
swój "wspaniały" DRM i gdyby NIE MY ludzie to by go wprowadzili ;>. Sony też nie jest
święty, o wstecznej kompatybilności to oni chyba nie słyszeli
i nie znają takiego pojęcia,
bo tworząc konsole mogli wziąć to pod uwagę, ale nie lepiej robić teraz reedycje i cycać
hajs od ludzi ile wlezie ;>.

Jest o tyle zabawne, że w konsolach to Sony zapoczątkowało krótki zwyczaj wstecznej kompatybilności z poprzednimi modelami. By PS4 było wstecznie kompatybilne SPRZĘTOWO (czyt. nie chmura) z PS3, musieliby wstawić bebechy z PS3 do czwórki. A to oznacza jedno - nowa konsola będzie droższa. Rynek z kolei woli tanie rozwiązania - wstecznie kompatybilne z PS2 peestrójki na rynku się za bardzo nie przyjęły.

Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

P.S. Do temaciku o rozdzielczości
Metro: Last Light - Hot Pursuit
2560x1440 / Very High / SSAA x2 / Tesselation Normal / DirectX 11
Klatki na sekundę (więcej = lepiej) z tego samego tekstu co podał Monotyp, konsole by
się prędzej sfajczyły niż odpaliły ge na takich detalach pewnie i z taką rozdziałką,
ale tak swoją drogą kiedy konsolowcy jarają sie Full HD, PC''ty przygotowują sie do wejścia
w 4K :D. Aha i tnij posty ;>.

90% gamingowych PCtów może pomarzyć o odpaleniu Metra Last Light w tej rozdzielczości. Bardzo dużo może pomarzyć o odpaleniu tej gry w ogóle. A zanim PCtowy mainstream zobaczy 4K wyjdzie nowa generacja konsol. Nie, to nie jest żart. Zobacz, czego potrzebujesz do grania w 4K w najnowsze gry. SLI z Titanów Black to czasem za mało.

Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

"Chodzi po prostu o to że nawet karta za 1500 nie daje tych 60 klatek."
https://www.youtube.com/watch?v=fUlRW-bdzPg oto karta za taką cenę, dziękuje dobranoc
;D, sorry 1400 :D.

Gra stworzona na konsole poprzedniej generacji, wąski FOV, brak włączonego MSAA. Nopety nope. A podobno to na konsole narzekacie, że nie ma AA.
I tak a propos stabilnych 60 klatek. 1:45-1:49 - dropi do 50.

Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

Jedna gra. Spójrzmy na resztę.
AC III - dropi do 55.
BF3 - nie osiąga 60.
Crysis Warhead - trolololo, dropi nawet do 28 klatek na sekundę. Średnia też daleka od 60.
Crysis 3 - 40 klatek.
Hitman Absolution - nope, 55 maks, wyżej nie pociągnie.
Metro 2033 - oesu, daleko od 60. Dropi do 26FPS.
Metro: LL - 35 klatek maks. Dropi do 30.
Stalker: Call of Pripyat - średnia pow. 60, dropi do 41.
Skyrim - that''s the joke. Niektóre 770 potrafią tracić klatki w tej grze poniżej 60. Na czystej grze. A zainstaluj tu mody.
Tomb Raider - framerate taki jak na PS4 a nawet chyba gorszy (tutaj pomijam fakt, że na PS4 gra wygląda lepiej).
Wiedźmin 2 (BEZ UBERSAMPLINGU) - średnia 50 klatek, dropi do 37 a słabsze 770tki nawet do 33.

Nie ma wuja, byś osiągnął w tych grach pełne, stabilne, 60 klatek, bez żadnych dropów - chyba że spędzisz godzinę w ustawieniach i będziesz grzebał (w niektórych przypadkach wystarczy wyłączyć AA, ale wtedy będziesz przecież na równi z konsolowym plebsem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:19, Henrar napisał:

Krótka piłka: znajdź taką samą na PC, w przypadku której jesteś na krawędzi mocy. Nie
ma takiej. Dropy będą zawsze - gry to rozrywka dynamiczna i w każdym momencie może się
pojawić scena, która spowoduje zgubienie parunastu klatek.

No tak, i ja nawet nie wspomniałem że jakaś gra na PC ma stałe 60 fpsów, ale nie pozwole bajdur wciskać sobie i innym że na konsolach jest stabilne 60 fpsów, bo to jawna hipokryzja.

Dnia 22.04.2014 o 18:19, Henrar napisał:

Przeczytaj jeszcze raz. Z tym akurat ma rację. Oczywiście detale można zmniejszyć, by
te 60FPS osiągnąć, ale chyba nie o to chodzi?
Weźmy pierwszego z brzegu Company of Heroes 2, Rome: TW2, Crysisa 3 czy ARMĘ - 60 FPSów
to tam osiągnąć ciężko. Nawet bardzo.

CoH''a to ja bym akurat tutaj nie wymieniał i Rome''a 2 xD, bo gdyby nie fanowskie mody to ta gra pewnie jeszcze długo by czekała na patche poprawiające optymalizację. A co do zmniejszenia detali, nie zmniejszam ich gram na very high w każdą grę i w jednej mam 40 w innej 45 a w innej 50 fpsów a w jeszcze innej 60 :), ale jak już pisałem ani PC ani KONSOLA wbrew temu co napisał omar nie osiągnie 60 stabilnych klatek choćby skały s...ły ;<.

Dnia 22.04.2014 o 18:19, Henrar napisał:

Jest o tyle zabawne, że w konsolach to Sony zapoczątkowało krótki zwyczaj wstecznej kompatybilności
z poprzednimi modelami. By PS4 było wstecznie kompatybilne SPRZĘTOWO (czyt. nie chmura)
z PS3, musieliby wstawić bebechy z PS3 do czwórki. A to oznacza jedno - nowa konsola
będzie droższa. Rynek z kolei woli tanie rozwiązania - wstecznie kompatybilne z PS2 peestrójki
na rynku się za bardzo nie przyjęły.

Na dłuższą metę to wypozyczanie gier by pograć w chmurze plus nowości na PS 4 które niektórzy kupują w cenie premierowej czyt na dzień dzisiejszy z jakieś 270 zł to wychodzi drożej moim zdaniem.

Dnia 22.04.2014 o 18:19, Henrar napisał:

90% gamingowych PCtów może pomarzyć o odpaleniu Metra Last Light w tej rozdzielczości.
Bardzo dużo może pomarzyć o odpaleniu tej gry w ogóle. A zanim PCtowy mainstream zobaczy
4K wyjdzie nowa generacja konsol. Nie, to nie jest żart. Zobacz, czego potrzebujesz do
grania w 4K w najnowsze gry. SLI z Titanów Black to czasem za mało.

No cóż z szybkością postępu techniki, nie zgodzę się z tobą z hd ready, standardem na full hd stało się jeszcze na past genach a jak wiemy hd ready spopularyzowane zostało podczas past genów, bo podczas gdy na rynku jeszcze PS 2 było to największa rozdziałka to 480p było i to jeszcze wtedy cieszta sie ludzie że tyle macie XD.

Dnia 22.04.2014 o 18:19, Henrar napisał:

Gra stworzona na konsole poprzedniej generacji, wąski FOV, brak włączonego MSAA. Nopety
nope. A podobno to na konsole narzekacie, że nie ma AA.
I tak a propos stabilnych 60 klatek. 1:45-1:49 - dropi do 50.

1x-2x? TR, Battlefield 4 gry past genowe a dropią do 38 klatek, jak chcesz poszukaj framerate testu na GoL''u bodajże w temacie GTA V dałem link do filmiku i i o tyle ile w SP BF 4 ma stabilne 60 fpsów na PS 4 tak na multi to ma czasami a esencją tej gry jest multi więc ważniejsze dla mnie jest porównanie multi niż SP.

Dnia 22.04.2014 o 18:19, Henrar napisał:

Crysis 3 - 40 klatek.
Hitman Absolution - nope, 55 maks, wyżej nie pociągnie.
Metro 2033 - oesu, daleko od 60. Dropi do 26FPS.
Metro: LL - 35 klatek maks. Dropi do 30.
Stalker: Call of Pripyat - średnia pow. 60, dropi do 41.
Skyrim - that''s the joke. Niektóre 770 potrafią tracić klatki w tej grze poniżej 60.
Na czystej grze. A zainstaluj tu mody.
Tomb Raider - framerate taki jak na PS4 a nawet chyba gorszy (tutaj pomijam fakt, że
na PS4 gra wygląda lepiej).
Wiedźmin 2 (BEZ UBERSAMPLINGU) - średnia 50 klatek, dropi do 37 a słabsze 770tki nawet
do 33.
Nie ma wuja, byś osiągnął w tych grach pełne, stabilne, 60 klatek, bez żadnych dropów
- chyba że spędzisz godzinę w ustawieniach i będziesz grzebał (w niektórych przypadkach
wystarczy wyłączyć AA, ale wtedy będziesz przecież na równi z konsolowym plebsem).

Patrz że typ (bo zapewne patrzyłeś u tego samego ) ma v sync włączony sam pisał gdyż jego monitor nie ma 120Hz, dlatego nie było sensu pokazywać w większej liczbie klatek, chyba że oglądałeś u kogoś innego kto ma gorsze podzespoły i całej siły GTX 770 nie wykorzystuje przez to. Tak swoją drogą nie możliwe by sand box działał lepiej od gier "korytarzowych" jakimi są Hitman, Metro czy W2 (bo do otwartości świata tej grze dużo brakuje) po za tym ubersampling w nim jest zbędny, nic nie wnosi a zżera zasoby kompa.


Herr_Pietrus A gdzie tu troll? Zacytuj jedno zdanie będące trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:40, Eternal101 napisał:

Na dłuższą metę to wypozyczanie gier by pograć w chmurze plus nowości na PS 4 które niektórzy
kupują w cenie premierowej czyt na dzień dzisiejszy z jakieś 270 zł to wychodzi drożej
moim zdaniem.

Może i wychodzić drożej, ale jakby znowu Sony wyszło i zażyczyło sobie "five hundred ninety-nine US dollars", to by ich wszyscy zabili śmiechem. Ludzie chcą wsteczną kompatybilność, ale nie chcą za nią płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:08, Dared00 napisał:

Może i wychodzić drożej, ale jakby znowu Sony wyszło i zażyczyło sobie "five hundred
ninety-nine US dollars", to by ich wszyscy zabili śmiechem. Ludzie chcą wsteczną kompatybilność,
ale nie chcą za nią płacić.

6k dolców bez 1 centa chyba by nie zawołali, tyle to nawet najlepsze kompy nie chodza chyba. Byłaby gdzieś w granicach 3 tysi złotych pewnie, a skoro ludzie potrafią rocznie dawać na gry sporo kasy, konsole, chmure, opłacać abonament taki jak PS+ czy xbox Gold albo jeszcze do tego kupywać kompy uber drogie to i stać by ich było 3k na konsolę wyłożyć :). Tak swoją drogą typowe dla ludzi, chcieć czegoś ale oczywiście za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:23, Eternal101 napisał:

6k dolców bez 1 centa chyba by nie zawołali, tyle to nawet najlepsze kompy nie chodza chyba.

Nie 6 tysięcy, tylko 600. Tyle, ile wołali za PS3.

Dnia 22.04.2014 o 19:23, Eternal101 napisał:

Byłaby gdzieś w granicach 3 tysi złotych pewnie, a skoro ludzie potrafią rocznie
dawać na gry sporo kasy, konsole, chmure, opłacać abonament taki jak PS+ czy xbox Gold
albo jeszcze do tego kupywać kompy uber drogie to i stać by ich było 3k na konsolę wyłożyć :)

Czyli wyszłoby drożej, niż Xbone, który jeszcze w zestawie ma Kinecta. Plus, możesz nie pamiętać, ale tego $599 ludzie na PS3 NIE wykładali: http://www.engadget.com/2009/06/19/activision-threatens-to-drop-sony-if-sony-doesnt-drop-ps3-and-p/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:31, Dared00 napisał:

Nie 6 tysięcy, tylko 600. Tyle, ile wołali za PS3.

Oj moje niedopatrzenie xD.

Dnia 22.04.2014 o 19:31, Dared00 napisał:

Czyli wyszłoby drożej, niż Xbone, który jeszcze w zestawie ma Kinecta. Plus, możesz nie
pamiętać, ale tego $599 ludzie na PS3 NIE wykładali: http://www.engadget.com/2009/06/19/activision-threatens-to-drop-sony-if-sony-doesnt-drop-ps3-and-p/

Gdyby dorzucili move''a to pewnie by kupili, w końcu do PS 3 chyba Guitar Hero dawali ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Move?! W życiu.
3k zł za konsolę do gier? Klienci by ich wyśmiali a najwięksi wydawcy, którzy wpompowali ciężkie miliony w produkcje na te konsole wymusiliby obniżkę ceny sprzętu (inaczej inwestycja w port by się nie zwróciła). Obleśnie drogie konsole w historii gamingu już się zdarzały (Atari Jaguar, SNK Neo Geo etc.), żadna z nich nie osiągnęła komercyjnego sukcesu. Ps3 z ceną 600 dolców nawet się do tego grona nie zaliczało, a mimo to sprzedawało się potwornie wolno, spowodowało masę strat a fora dyskusyjne nie pozostawiły na Sony ani jednej suchej nitki.

Niska cena konsoli to jeden z podstawowych filarów jej rynkowego sukcesu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 20:44, kodi24 napisał:

3k zł za konsolę do gier? Klienci by ich wyśmiali (ciach)


Cóż, czasy premiery PS2 i ceny do 2 700 zł powodowały blednięcie twarzy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego u nas, w Polsce była rarytasem. Ps4 to zupełnie inna bajka, połowa przeciętnego wynagrodzenia a nie jego wielokrotność i od razu jakie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 21:13, kodi24 napisał:

I dlatego u nas, w Polsce była rarytasem. Ps4 to zupełnie inna bajka, połowa przeciętnego
wynagrodzenia a nie jego wielokrotność i od razu jakie efekty :)

No z tego co wiem 2200 bo tyle konsola kosztowała w dniu premiery i chyba niektóre sklepy nadal wołają taką cenę, to przekracza o jakies 1000zł średnią krajową jaką zarabia przeciętny polak ;). Za kinecta ludzie dają ;>, więc może i za move by dali ;>.
http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml ;>.

tak swoją drogą z movem i jakąs gierką wołają 2300 <trololo> :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I dlatego u nas, w Polsce była rarytasem. Ps4 to zupełnie inna bajka, połowa przeciętnego
>
> > wynagrodzenia a nie jego wielokrotność i od razu jakie efekty :)
> >
> No z tego co wiem 2200 bo tyle konsola kosztowała w dniu premiery i chyba niektóre sklepy
> nadal wołają taką cenę, to przekracza o jakies 1000zł średnią krajową jaką zarabia przeciętny
> polak ;). Za kinecta ludzie dają ;>, więc może i za move by dali ;>.
> http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml ;>.
>
> tak swoją drogą z movem i jakąs gierką wołają 2300 <trololo> :D.

W dniu premiery ps4 kosztował 1790zł bo za tyle kupiłem ja i kilku znajomych po niecałym tygodniu sklepy same sobie walnęły wzrost ceny konsoli do 2200zł kto nie kupił na starcie teraz ma drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 21:58, Renchar napisał:

W dniu premiery ps4 kosztował 1790zł bo za tyle kupiłem ja i kilku znajomych po niecałym
tygodniu sklepy same sobie walnęły wzrost ceny konsoli do 2200zł kto nie kupił na starcie
teraz ma drożej.

No cóż, ale sam fakt że ze wsteczną kompatybilnością nie kupiliby za cenę PS 3 konsoli, a bez płacą drożej za konsolę ludzie ;<. Do tego na pewno ani twoja cena za którą kupiłeś konsolę ani ta w sklepach obecnie nie jest połową pensji zwykłego szarego Kowalskiego ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że sobie sklepy walą marże jadąc na popularności danego sprzętu mnie nie dziwi. Cena sugerowana to 399 dolarów/349 funtów, czyli 200 dolków mniej niż ps3. Dla twojej informacji widywałem sklepy, które próbowały wcisnąć ps3 za 2800 swego czasu, choć ja je miałem za 2499zł w sklepie Sony.

Za Kinecta ludzie dają, bo nie mają wyjścia. Gdyby nie musieli, to by nie dawali. A przynajmniej jakaś ich część.

Za Move by nie dali, zwłaszcza że go jeszcze wtedy nawet nie było (wziąłeś to w ogóle pod uwagę?..) i nikt nie miał na niego ochoty. Ludzie chcieli GIER, bo tego na ps3 z początku brakowało najbardziej. Do tego dokup drugi pad (w zestawie był jeden, ceny nowych wynosiły wtedy ~180zł), coś do pogrania na początek... Wiara narzekała a Sony liczyło koszmarne straty.

Konsola MUSI być atrakcyjna cenowo.

BTW od kiedy średnia krajowa wynosi 1200zł??.. Krajowa, a nie na przestrzeni jednej mieściny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 08:38, kodi24 napisał:

BTW od kiedy średnia krajowa wynosi 1200zł??.. Krajowa, a nie na przestrzeni jednej mieściny;

1500 masz na rękę (tak nie każdy zarabia 3k ), odlicz ubezpieczenia i inne bzdety które odprowadza pracodawca to ci wyjdzie ile masz na rękę do tego rzeczy niezbędne do życia bo wiesz nie każdy całą pensję na konsole wyda bo za co żyć ?;). Zarabiam to wiem ile mi wpływa na rękę, a średnia to średnia i dla wszystkich miast w Polsce jest jednakowa. Co do konsol, nadal i tak jest za około 2 tysie czyli czyli nie wiele taniej niż komp którego da sie złożyć by gry wydajnościowo i jakościowo działały tak samo jak PS4, tu będą spadki fpsów i tu są spadki fpsów więc, ale mi nawet nie chodzi już o jakieś wojenki konsolowe, tylko nie dam sobie ciemnoty wciskać że konsole cisnąć stabilne 60 fpsów jak napisał DonOskar bo to jest bzdura. Mam nadzieję że teraz rozumiesz, te 1200 zł napisałem odliczając skłądki różnorakie które pobiera pracodawca, no chyba że nie ubezpieczasz sie to wtedy dostajesz wiecej. To oczywiście minimalna średnia krajowa, ale uwierz że ludzi zarabiających tak jak podaje rząd i media jest odsetek w Polsce ;>, pracuje w Toruniu a to taka mała mieścina nie jest tak btw. Co do cen gier, właśnie wtedy nie było aż takiego kryzysu, gry były prawie o połowe tańszę a teraz zamiast 180 dajesz 270 (ciekawe kiedy gry sięgną ceny 300 zł) za nową grę w sklepie. Co do pada, wiesz konieczny do grania drugi pad nie jest ;>.

http://www.regiopraca.pl/portal/porady/prawa-pracownika/placa-minimalna-i-dodatki-do-niej-w-2014-roku rozpis wszystkiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak już pisałem ani PC

Dnia 22.04.2014 o 18:40, Eternal101 napisał:

ani KONSOLA wbrew temu co napisał omar nie osiągnie 60 stabilnych klatek choćby skały
s...ły ;<.


Poprzednia generacja:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-tech-analysis-forza-motorsport-4

Obecna:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-metal-gear-solid-ground-zeroes-face-off
http://www.eurogamer.pl/articles/digital-foundry-kontra-forza-motorsport-5

Ponadto wszelkie bijatyki, gry sportowe, etc.

Na PC sobie sam poszukaj, to już twoja broszka nie będę ułatwiał ;-). Będzie tego na pewno mniej, bo wydawcy generalnie leją na optymalizację, ale (niech już będzie) taki port Resident Evil 5 na PC był elegancko napisany i w opcjach był lock na 30/60 i chyba też 120 kl (tego ostatniego nie jestem pewien). Z tego co kojarzę ten akurat tytuł nie dropił na blaszaku o ile się oczywiście miało odpowiedni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ja sam jestem pracodawcą ;) Srednia krajowa wynosi ~3800zł brutto na twarz. Że ty zarabiasz 1500 na rękę to nie moja wina. Ja mógłbym ci spokojnie dać drugie tyle, gdybys miał odpowiednie uprawnienia ;)

Apropos linka- zdecyduj się czy mówimy o średniej krajowej, czy krajowej minimalnej bo to z deczka różnica;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 09:20, kodi24 napisał:

Człowieku, ja sam jestem pracodawcą ;) Srednia krajowa wynosi ~3800zł brutto na twarz.
Że ty zarabiasz 1500 na rękę to nie moja wina. Ja mógłbym ci spokojnie dać drugie tyle,
gdybys miał odpowiednie uprawnienia ;)

To chyba prezes firmy tyle zarabia... Gadanie normalnie jak nasz rząd... Który średnią oblicza chyba ze swoich zarobków...

Lordpilot Lego Hobbit też ma ustawienie, alebo 30 fpsów, albo zgodnie z odświeżaniem monitora albo brak v syncu całkowicie czyli klatki lecą tyle ile komp da radę maksymalnie :D. Co do porównania zobacz sobie jakie detale miały gry na konsolach a jakie na PC, żadna multiplatforma nie osiągnęła 60 fpsów stabilnych a exy mnie nie interesują ;>. Pokazałem na GoL''u na przykładzie BF 4 MP i TR DE że stabilnych 60 nie mają ;>, thief bodajże tez nie ma stabilnych jak oglądałem zagrajmera to się żalił na to, Infamous nie wiem bo nie mogę framerate testu znaleźć.

http://gamingeverything.com/infamous-second-son-frame-rate-tests/ Infamous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezes firmy?! :DD No dobra, co będę cię dołował ;D

Co by nie mówić ps4 jest o wiele bardziej przystępne i min. w tym tkwi jego sukces. Gdyby kosztowało drugie tyle shitstorm wymusiłby obniżkę a forumowe cwaniaczki juz by składali tańsze i szybsze komputery (bo to, co składają w cenie poniżej 2 tys.zł nie pożyje dłużej niż rok;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 10:47, Eternal101 napisał:

To chyba prezes firmy tyle zarabia... Gadanie normalnie jak nasz rząd... Który średnią
oblicza chyba ze swoich zarobków...

http://biznes.newsweek.pl/srednia-krajowa-2014-srednie-wynagrodzenie-w-polsce-pensja-w-marcu,artykuly,284172,1.html

Trzeba było nie wspominać o średniej krajowej, jeżeli nie ma się pojęcia o tym, czym jest średnia krajowa i ile wynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 11:29, Dared00 napisał:

Trzeba było nie wspominać o średniej krajowej, jeżeli nie ma się pojęcia o tym, czym
jest średnia krajowa i ile wynosi.

A teraz niech pokażą ilu ludzi faktycznie a naszym kraju zarabia powyżej 4k, wtedy pogadamy :). Gdyby faktycznie ludzie zarabiali 4k średnio to by nie stękali na rząd że mają mało proste (chociaz faktycznie w porównaniu do inncyh krajów to nawet 4k to mało strasznie, gdzie wyjadę do Niemiec i mając wykształcenie zarobie 4x tyle zł oczywiście). Napisałem potem że chodzi o średnią najniższą krajową która w Polsce dominuje :). Co do kompa, jakby na siłe chciał to by złożył z używanych części kompa za 2k który pociągnie gry najnowsze w 30-40 klatkach, ja osobiście na dzień dzisiejszy nie zamierzam kupywac konsoli, może kiedyś jak stanieje jako dodatkowy sprzęt się kupi. BTW W euro jest konsola z infamous second son ale nie było ceny, orientuje się ktoś może jaka jest cena takiego zestawu? Pewnie z 2k powyżej bo infamous swoje kosztuje.

kodi24 No a co szary pracownik tyle zarobi? Bedzie skakał z radości jak 2kafle na rękę wyciągnie :). Jeżeli zarabiasz tyle to nic tylko się cieszyć że Ci się udało ;>. Ja gdyby nie sezonowe dorabianie za granicą znając życie pewnie połowy z tych gier co obecnie mam nie miałbym, a o PC na wakacje którego zamierzam kupić mógłbym co najwyżej namalować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować