Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Łowcy Złota - los bohaterów jest w Twoich rękach! Wykaż się kreatywnością i zdobądź książkę z autografem!

36 postów w tym temacie

gram.pl

Aby stać się prawdziwym łowcą - takim, jak bohater debiutanckiej powieści Krzysztofa Zabieglińskiego "Łowca Złota" - trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Ty też możesz stać się łowcą... atrakcyjnych nagród książkowych! Zapraszamy do konkursu, który sprawdzi Twoją kreatywność i wyobraźnię. Podejmiesz wyzwanie Łowcy?

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Łowcy Złota - los bohaterów jest w Twoich rękach! Wykaż się kreatywnością i zdobądź książkę z autografem!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - chcielibyśmy, aby pojawiały się na gramsajtach głównie dlatego, że o wiele łatwiej nawet wyróżnić i przedstawić jest czyjąś pracę linkując ją w podsumowaniu później jeśli będzie bardzo ciekawa. Jeśli ktoś nie ma gramsajta może go założyć tylko i wyłącznie na potrzeby samego konkursu. To, jak będzie on wyglądał nie będzie przecież wpływało na ocenę pracy - ważne, aby była po prostu ciekawa :)

A z drugiej strony zawsze może to być dobry początek do zaczęcia pisania na nich... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 22:43, lajkbass96 napisał:

Kiedy podacie wyniki konkursu ,,Wymarzony samochód"?


Tego niestety nie wiem. Jeśli nie opiekował się tym Lucas, to zapewne ktoś inny niedługo to zrobi. Tak czy inaczej na pewno nie będzie tak, że konkurs się rozpłynie i wyników nie będzie. Będą na pewno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już lekka przesada jest. Ponad miesiąc oczekiwania na wyniki, a ja chodzę przez ten czas cały w nerwach i niepewności, czy tam coś udało się ugrać. Przynajmniej jakaś informacja powinna być zamieszczona od ekipy Gram.pl, że wtedy i wtedy będą wyniki.
Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem to, bo sam jak brałem udział w konkursach to czekałem na wyniki. Tylko, że tak naprawdę nic oprócz zapytania się kogoś z zielonych w tej sprawie nic nie mogę zrobić. Tym bardziej, że wiadomo że teraz jest dość dziwny okres jeśli chodzi o wolne dni i może być z tym mały problem, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak prawdziwe to spróbuję coś napisać, ale nie obiecuje bo jestem w trakcie pisania poradnika do Indiana Jones na psp i może czasu nie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za dublowanie komentarza, ale tak teraz zacząłem się zastanawiać o limicie -> tyczy się on samych znaków ? Czy znaków ze spacjami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować