Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online: Darmowe 5 dni subskrypcji w ramach przeprosin od Bethesdy

27 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Pierwsze dni The Elder Scrolls Online lekkimi nie były, o czym Bethesda bardzo dobrze wie. W zamian za naszą cierpliwość, do naszej subskrypcji zostanie doliczonych dodatkowych 5 dni abonamentu.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls Online: Darmowe 5 dni subskrypcji w ramach przeprosin od Bethesdy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Połowa tekstu jest napisana jako odnośnik zamiast cytat. Poprawcie to.

Nie masz lepszych rzeczy do roboty niż bawienie się w korektę o 2 nad ranem? Co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie masz lepszych rzeczy do roboty niż bawienie się w korektę o 2 nad ranem? Co za ludzie.

Autor tekstu chyba też nie :P
Miło z ich strony ekstra 5 dni. Ostatnio za dużo czasu zmarnowałem na farmienie książek do craftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra w to ktos wogole? Bo wydaje mi sie ze TESO to klapa
I masz 100% racji przez bugi, bany i klonowanie itemów przez co upadła ekonomia gra została pogrzebana.

Ravenear Nei zal ci kasy na ten crap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratują się jak mogą, coś w stylu "tonący brzytwy się chwyta". Mnie osobiście zawiedli i na jedyne co zasługują to zlekceważenie ich "wybitnego" spartolenia serii TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że i oni wiedzą że to "mały gest" :D zresztą to nie powinien być gest a za to co się dzieje to wręcz obowiązek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I masz 100% racji przez bugi, bany i klonowanie itemów przez co upadła ekonomia gra została
> pogrzebana.
>
> Ravenear Nei zal ci kasy na ten crap?

Grałeś chociaż w betę, że nazywasz TESO crapem? MMO całkiem fajne, mniej nudne niż WoW, może dlatego, że to mimo wszystko TES, a niedopracowania na starcie ma praktycznie KAŻDA gra. Widocznie chciał pograć wcześniej to i nie żal mu pieniędzy, ja poczekam mimo wszystko do grudnia, bo zapewne wtedy też usłyszymy pierwsze wzmianki o przejściu na model F2P. Brutalne, ale raczej prawdziwe, MMO z abonamentem nie ma już szans przetrwania, żaden tytuł nie powtórzy sukcesu WoW''a o czym przekonało się BioWare z SW: TOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 10:34, Eternal101 napisał:

I masz 100% racji przez bugi, bany i klonowanie itemów przez co upadła ekonomia gra została
pogrzebana.


Eee, ekonomia się podniesie. Nie pierwsza i nie ostatnia gra w której bugi zachwiały ekonomią na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 13:45, zawcia napisał:

Eee, ekonomia się podniesie. Nie pierwsza i nie ostatnia gra w której bugi zachwiały
ekonomią na jakiś czas.

Ale kopiowanie itemów i zarabianie milionów w parę godzin? Tego jeszcze nie widziałem, chyba, że na jakiś śmiesznych prywatnych serverach z Metina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałeś chociaż w betę, że nazywasz TESO crapem? MMO całkiem fajne, mniej nudne niż WoW,
> może dlatego, że to mimo wszystko TES, a niedopracowania na starcie ma praktycznie KAŻDA
> gra. Widocznie chciał pograć wcześniej to i nie żal mu pieniędzy, ja poczekam mimo wszystko
> do grudnia, bo zapewne wtedy też usłyszymy pierwsze wzmianki o przejściu na model F2P.
> Brutalne, ale raczej prawdziwe, MMO z abonamentem nie ma już szans przetrwania, żaden
> tytuł nie powtórzy sukcesu WoW''a o czym przekonało się BioWare z SW: TOR.

Sukcesu WoWa nikt nie powtórzy bo był "tym pierwszym, wspaniałym". Natomiast bez trudu można stworzyć grę która utrzyma się abonamentu, wystarczy mieć poukładane w głowie i produkt dopracować.
Bug z duplikowaniem był znany od wczesnej bety. Zacinające się questy też. Już nie wspomnę o wiecznych ekranach ładowania i całej reszcie z której tylko ułamek został naprawiony.
Do tego dołóż ABSURDALNE decyzje pokroju wymóg subskrypcji a więc blokada 50zł z konta nawet jeśli chcesz zagrać tylko pierwsze pudełkowe 30 dni. Nieistniejący i wszystko utrudniający UI. System questów który w zasadzie nie pozwala wykonywać ich razem z przyjaciółmi. Absurdalny system lootu (1 szt złota z każdego potwora). To tak naprawdę jest singlowe TES z kupą graczy pałętającą się i psującą jakikolwiek klimat świata. Jasne im bliżej max lvla tym lepiej tylko kto ma siłę męczyć się 100 godzin żęby wbić 50lvl?

Żadne MMO, czy to F2P, B2P czy P2P nie popełniło tylu karygodnych błędów w tak podstawowych obszarach gry jak grupowanie, instancjonowanie czy loot.

Tak, grałem w betę, gram też teraz, tylko dlatego że czuję się zobligowany oddać szacunek pieniądzom które tak bezsensownie wydałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 13:45, zawcia napisał:

Eee, ekonomia się podniesie. Nie pierwsza i nie ostatnia gra w której bugi zachwiały
ekonomią na jakiś czas.

Pierwsza w której dają bany za... spadanie xD. Jestem ciekaw ile czasu zajmie zanim przejdzie na F2P :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Podobnie było w NWNO z tym, że tam na całym procederze można było zarobić realną gotówkę, nie tylko na marne piksele w grze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra w to ktos wogole? Bo wydaje mi sie ze TESO to klapa

Gram i kompletnie się nie zgadzam z zarzutami. Zresztą, trzeba po prostu spróbować bo niewiele z tych rzeczy o których się pisze, naprawdę widać w grze. Zresztą, inteligentna osoba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że błędy będą obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dobrze, że przynajmniej dają jakieś darmowe dni ludziom w ramach rekompensaty. Nie zmienia to jednak faktu, że gra start ma fatalny i to raczej kwestia czasu gdy zmienią model na pay to win. Już zawartość kolekcjonerki coś mogła sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Eee, ekonomia się podniesie. Nie pierwsza i nie ostatnia gra w której bugi zachwiały
> ekonomią na jakiś czas.

Trudno mi się nie zgodzić bardziej z tą oceną.

Równo ze startem gry wystartowała kampania narzekania na to, ze gra się nie podoba, że są błędy, że to, że tamto. Gdyby była za darmo, będą narzekać, że jest pay 2 win itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 15:52, lastvegas napisał:

Równo ze startem gry wystartowała kampania narzekania na to, ze gra się nie podoba, że
są błędy, że to, że tamto. Gdyby była za darmo, będą narzekać, że jest pay 2 win itp.


Nie no... taka logika mnie poraża...
Jak gra po premierze jest na tym samym poziomie co beta, to chyba ludzie mają prawo na to narzekać. Sam ten sławny bug z przedmiotami. Już w czasie bety był wielokrotnie zgłaszany, a oni nawet dupska nie ruszyli żeby coś z tym zrobić. No to logiczne jest, że po premierze będą go wykorzystywać. Gdy ESO będzie F2P i będzie P2W, to ludzie będą mieli święte prawo narzekać i jeździć po wydawcy, jak tylko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie poraża logika ciągłego marudzenia gdzie się tylko da. Mam nadzieję, że po pierwszym miesiącu większość narzekających po prostu przeniesie się na inny tytuł. Gra nie jest na tym samym poziomie co beta. Chyba gramy w zupełnie różne gry bo rozumiem, że nadal grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować