Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs na PlayStation 4 jednak bez 1080p i 60 klatek?

66 postów w tym temacie

Oj tam, oj tam. Prawda jest taka, że postrzeganie to kwestia indywidualna, znajdziesz tutaj takich którzy twierdzą, że ludzie oko nie widzi więcej niż 30 klatek - mając do porównania materiał w różnych jakościach, część po prostu nie będzie widziała różnicy, bądź uznają ją za marginalną. Nie wartą wydawania dodatkowych pieniędzy.

Konsole to kompromis, aż dziwne, że ludzie do tego nie przywykli. Da się? Dobra. Nie? Cóż, tak musi być.

Odpaliłem ostatnio kilka gier z modem Durante, 4K / 1080p trzeba przyznać, że wyglądają znacznie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 14:51, wolverine napisał:

Ważniejsze że ja wiem :)

Albo się tobie wydaje.
Z jednej strony wiesz, ze to komfort, ale jednak twierdzisz, że nie ma jak porównać.
Wiesz czym to trąci?

Dnia 14.05.2014 o 14:51, wolverine napisał:

Tak tak, a Ty starasz się udowodnić że 30 fps to crap...

Raczej to sobie wmawiasz :)

Dnia 14.05.2014 o 14:51, wolverine napisał:

Nie dopowiadajmy między wierszami tego czego nie ma :)

W poście do którego odpowiedziałem "ignorance is bliss".
Stwierdzałeś, że w 30fps gra się przyjemnie i nie interesuje cię jakby to było w 60fps.
Więc to jest jednak co innego jak "przyjemnie jest mieć 60fps, ale 30fps starczy, aby mieć postawę normalnego grania".

Dnia 14.05.2014 o 14:51, wolverine napisał:

Uzasadnić da się nawet najbardziej absurdalną rzecz, co wcale nie oznacza ze nabierze
ona sensu.

Nie jest tyle co udowodniona. Znaczy tyle, że ktoś dał ciała w jej obaleniu.

Dnia 14.05.2014 o 14:51, wolverine napisał:

Ja nie miałem pojęcia grając w Black Flag. Mogę się założyć o każde pieniądze że nie
jestem jedyny. Nie każdy ma czas i potrzebę śledzenia wszystkich wpisów w necie na temat
danej gry.

Nie jest to kwestia gry, ale jej płynności :]
Ktoś może w ciosać w jakiegoś RTSa grać w 20fps i nie czuć różnicy. Ale to niczego nie udowadnia. Może nic poza tym, że ktoś wierzy w swoją nieświadomość ;P

Dnia 14.05.2014 o 14:51, wolverine napisał:

Grając w WD ( o ile okaże się warte zakupu ) raczej nie będę się zastanawiać co by było
gdyby wyszła w 60 FPS. Mam świadomość że stałe 60 > 30 , ale skoro wychodzi w 30 gdybanie
nie ma DLA MNIE sensu.

Skoro masz świadomość, że 60>30 to po co gdybać? Nie ma 30fps, bo nie pozawala na to sprzęt, albo jest za to lepsza grafika. Ale nie widzę sensu w argumentacji, że widziałem jak działa w 60fps to jest dobrze.
No nie ma i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 15:02, Shinigami napisał:

Oj tam, oj tam. Prawda jest taka, że postrzeganie to kwestia indywidualna, znajdziesz
tutaj takich którzy twierdzą, że ludzie oko nie widzi więcej niż 30 klatek - mając do
porównania materiał w różnych jakościach, część po prostu nie będzie widziała różnicy,
bądź uznają ją za marginalną. Nie wartą wydawania dodatkowych pieniędzy.

Wiem, że ich znajdę, ale także jestem świadom tego, że wynika z tego, że męczą te 30fps :P
Czy mi to przeszkadza? Nie. Raczej bawi argumentacja. Nawet sam włączyłem się w tę gadkę dla dobrego humoru :P

Dnia 14.05.2014 o 15:02, Shinigami napisał:

Konsole to kompromis, aż dziwne, że ludzie do tego nie przywykli. Da się? Dobra. Nie?
Cóż, tak musi być.

Stawiam na wojnę PRowców od PS4/X1 ;P Tylko troszkę za daleko zaleciała.

Dnia 14.05.2014 o 15:02, Shinigami napisał:

Odpaliłem ostatnio kilka gier z modem Durante, 4K / 1080p trzeba przyznać, że wyglądają
znacznie lepiej ;)

Hehe :)

@Up 60 i 30 odwrotnie w ostatnim zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 15:05, Zgreed66 napisał:

Z jednej strony wiesz, ze to komfort, ale jednak twierdzisz, że nie ma jak porównać.
Wiesz czym to trąci?

ehhh wszystko w kontekście danego tytułu dla szarego zwykłego gracza. Mój pierwszy post dotyczył BF, ale to samo tyczy się WD. Jeżeli kupię WD na PS 4 nie będę mieć porównania do 60 fps, bo ani nie mam tak mocnego PC-ta ani nie zamierzam kupować dwa razy tej samej gry.

Dnia 14.05.2014 o 15:05, Zgreed66 napisał:

Raczej to sobie wmawiasz :)

Tak samo jak próbujesz Ty mi :)

Dnia 14.05.2014 o 15:05, Zgreed66 napisał:

W poście do którego odpowiedziałem "ignorance is bliss".
Stwierdzałeś, że w 30fps gra się przyjemnie i nie interesuje cię jakby to było w 60fps.

Czytajmy ze zrozumieniem :)
Napisałem że grałem nie mając świadomości ile to FPS i nie interesuje mnie to ile, bo grało się przyjemnie.
W momencie pisania tego zdania nie wiedziałem czy jest to 30 czy 60. Po fakcie sprawdziłem - 30. jak widać, mi wystarczyło do komfortowego grania.

Dnia 14.05.2014 o 15:05, Zgreed66 napisał:

Nie jest to kwestia gry, ale jej płynności :]

Wypadało by zapytać na początku: Tak z ciekawości - grałeś w jakiś tytuł na konsoli w 30 FPS i odczuwałeś dyskomfort grania i brak płynności, czy wypowiadasz się hipotetycznie :) ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 15:56, wolverine napisał:

ehhh wszystko w kontekście danego tytułu dla szarego zwykłego gracza.

Tyczy się każdego tytułu, nie kontekstu.

Dnia 14.05.2014 o 15:56, wolverine napisał:

Tak samo jak próbujesz Ty mi :)

Nikomu nic nie wmawiam. Czepiam się kiepskiej argumentacji.

Dnia 14.05.2014 o 15:56, wolverine napisał:

Napisałem że grałem nie mając świadomości ile to FPS i nie interesuje mnie to ile, bo
grało się przyjemnie.

To, że nie masz świadomości ile to jest nie zmienia to faktu, że jest to 30.

Dnia 14.05.2014 o 15:56, wolverine napisał:

W momencie pisania tego zdania nie wiedziałem czy jest to 30 czy 60. Po fakcie sprawdziłem
30. jak widać, mi wystarczyło do komfortowego grania.

Wiesz jaka jest różnica między 30 fps, a 60 fps? :]
Czy ja mogę napisać, że 30fps jest nie komfortowe? Nie mogę. To jaka ona jest?

Dnia 14.05.2014 o 15:56, wolverine napisał:

Wypadało by zapytać na początku: Tak z ciekawości - grałeś w jakiś tytuł na konsoli w
30 FPS i odczuwałeś dyskomfort grania i brak płynności, czy wypowiadasz się hipotetycznie
:) ?

Najpewniej wszystko co grałem na konsoli było w 30fps. Najpewniej z wyjątkiem Guitar Hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 01:17, Kafar napisał:

Współczuje Ci jeżeli synonimem nextgena jest grafika.. bardzo współczuje bo musisz być
bardzo nieszcześliwym człowiekiem.

Z tym nieszczęściem to radzę ci nie zaczynać, bo to właśnie z twoich postów wylewa się żółć, jechanie po tak zwanych "pajacach" i inne żenujące rzeczy. Także jak następnym razem zaczniesz się tak wywyższać i sypać "rzeczowymi" argumentami, to się zastanów, bo obrażać ludzi umieją już 10 letnie dzieci.

Tak jak Zgreed66 napisał, czym się te wszystkie konsole różnią, jak nie głównie oprawą graficzną? Wiadomo, są jeszcze inne aspekty, czy ficzery w stylu Kinecta lub Move, jednak nie mają one takiego znaczenia, jak wielce znienawidzona przez ciebie grafika. Jeżeli uważasz inaczej, ok. Tylko nie musisz tego okazywać w sposób, że ktoś komu zależy na grafie jest od razu jakiś inny czy głupi. To jest dopiero żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować