Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs na PlayStation 4 jednak bez 1080p i 60 klatek?

66 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2014 o 20:29, QuandorX napisał:

nie wymagajmy, cieszmy się z wszystkiego, zatrzymajmy się w miejscu, bo przecież po co
gry mają się rozwijać? Takie myślenie jest błędne jak dla mnie i to bardzo.


Współczuje Ci jeżeli synonimem nextgena jest grafika.. bardzo współczuje bo musisz być bardzo nieszcześliwym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 01:17, Kafar napisał:

Współczuje Ci jeżeli synonimem nextgena jest grafika.. bardzo współczuje bo musisz być
bardzo nieszcześliwym człowiekiem.

Jakie są różnice między wszystko wcześniej-ps1-ps2-xbox-x360/ps3-ps4/x1 jak nie grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2014 o 01:21, Zgreed66 napisał:

Jakie są różnice między wszystko wcześniej-ps1-ps2-xbox-x360/ps3-ps4/x1 jak nie grafika?


Ja jednak oczekuję czegoś więcej. Zastosowanie ciekawych elementów mechaniki, plus zastosowanie gadzetów i socjalne współprace z graczami. Jak na PC jakoś zwolennikiem dawania łapek w góre nie jestem tak tutaj wszystkie te obecne w naszym życiu elementy będą się rozwijać i bardzo mi się podobają, streamingi jak i w przyszłości pełne wsparcie VR w której sukces wierzę.

Zgadzam się grafiką jest ważna, ale ja realnej nigdy nie oczekiwałem i nie chce by takowa się pojawiła. Gram na PC w 1920x1080 na konsolach gram w mniejszej. Ani razu nie miałem z tym problemów. Ważne by było lepiej niż na poprzednich konsolach nawet o 30% lepiej i już mi starczy bo to kolejna rzecz której oczekuje od nowej generacji ale nie pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są rozczarowani bo owe 60 klatek uważali za pewnik, szczególnie po dobrym początku gier na PS4. Przyszłość tych bardziej wymagających tytułów szybko sprowadzi ich na ziemię. Szału pod względem mocy obliczeniowej nowe konsole nie robią. W końcu konsolowi fanboy''e zostaną zrównani do tego, do czego ich przyzwyczaili od lat - magicznych 30 FPSów - bo więcej nie potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 16:11, Zgreed66 napisał:

Ignorance is bliss

W tym przypadku tak :)
Poszukałem teraz i okazuje się iż Black Flag na PS4 jest w 30 FPSach...
Zapewne wprawne oko wielu z Was to zauważyło i wyrzuciliście grę do kosza bo przecież w 30 fpsach grać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 02:13, Kafar napisał:

Ja jednak oczekuję czegoś więcej. Zastosowanie ciekawych elementów mechaniki, plus zastosowanie
gadzetów i socjalne współprace z graczami.

Niezwiązane z konkretną generacją... Mechanika i wszystko inne ewoluuje przez cały czas.
Więc zanim zaczniesz ludzi jechać, jakie to są półgłówki, albo jakie to cienkie dzieciństwo mieli. Sam się zastanów czy tobie przewody dzialają poprawnie.

Dnia 14.05.2014 o 02:13, Kafar napisał:

Zgadzam się grafiką jest ważna, ale ja realnej nigdy nie oczekiwałem i nie chce by takowa
się pojawiła. Gram na PC w 1920x1080 na konsolach gram w mniejszej. Ani razu nie miałem
z tym problemów. Ważne by było lepiej niż na poprzednich konsolach nawet o 30% lepiej
i już mi starczy bo to kolejna rzecz której oczekuje od nowej generacji ale nie pierwsza.

I dlaczego nie chcesz aby się pojawiła i dlaczego 30%? Jak będzie 40% będzie źle? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 10:16, wolverine napisał:

W tym przypadku tak :)

W każdym przypadku marny argument.

Dnia 14.05.2014 o 10:16, wolverine napisał:

Poszukałem teraz i okazuje się iż Black Flag na PS4 jest w 30 FPSach...
Zapewne wprawne oko wielu z Was to zauważyło i wyrzuciliście grę do kosza bo przecież
w 30 fpsach grać się nie da.

Ja grałem w AC2 Revelations w 30 i 60fps oraz ACIII w 30 i 60fps. Nigdy więcej w 30fps.
I nie, nie twierdzę, że gra jest przez to zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:04, Zgreed66 napisał:

W każdym przypadku marny argument.


Trudno to uznać za argument.
Grałem i grało mi się przyjemnie i nawet mi przez myśl nie przeszło aby sprawdzić przed zakupem gry czy będzie w 30 czy w 60. Po jakie licho mam sobie zaprzątać głowę takimi głupotami ? Mam się na siłę nakręcać ?
Dopóki nie skacze i ładnie wygląda to jakie to ma znaczenie ?

To jak z moją znajomą - dopóki nie wiedziała co je to owoce morza były baaardzo smaczne.

Dnia 14.05.2014 o 12:04, Zgreed66 napisał:

Ja grałem w AC2 Revelations w 30 i 60fps oraz ACIII w 30 i 60fps. Nigdy więcej w 30fps.

Grałeś w BF na PS4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:50, wolverine napisał:

To jak z moją znajomą - dopóki nie wiedziała co je to owoce morza były baaardzo smaczne.


Całkiem trafne porównanie. Ktoś niezaznajomiony (nie mający porównania) ma nawet problem z określeniem różnicy pomiędzy 480p a 1080p, sam zupełnie tego nie rozumiem, ale tak jest. Podobnie w przypadku klatek, jeden zauważy drugi, cóż albo nie widzi, albo ma to zupełnie gdzieś.

Ortodoksyjni użytkownicy PS4 mają mniej powodów do żartów z kolegów od magnetowidu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:50, wolverine napisał:

Grałem i grało mi się przyjemnie i nawet mi przez myśl nie przeszło aby sprawdzić przed
zakupem gry czy będzie w 30 czy w 60.

A co ma jakieś sprawdzanie czy jest 30, albo 60?
Sprawa jest taka, jaka jest różnica miedzy 30 albo 60.
Ty nie panimaju, że to jednak różnicę ma i opierasz się na przekonaniu, że jak nic nie skacze to jest ok.
A różnica na tym nie polega.

Dnia 14.05.2014 o 12:50, wolverine napisał:

Grałeś w BF na PS4 ?

Nie, grałem na PC z 60klatkami. Ale z tego co mi wiadomo jest na PS4 także z 60fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:02, Shinigami napisał:

Całkiem trafne porównanie.

W tym wypadku prędzej sałatka z zupek chińskich ;)
W przypadku rozdzielczości, ważniejsza jest gęstość.
Mam TV 32' i ie widać, że to 13x7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:02, Zgreed66 napisał:

Niezwiązane z konkretną generacją... Mechanika i wszystko inne ewoluuje przez cały czas.


Aby nowa mechanika się rozwijała są potrzebne nowe bebechy, i wolę by moc konsoli poszła w tą mechanikę niż w jakąś rozdziałkę czy liczbę klatek. Do płynnej gry wystarcza 30. Jeżeli będzie 60 super, jak nie to i tak nadal sięczerpie porównywalną przyjemnośc z gry.

Dnia 14.05.2014 o 12:02, Zgreed66 napisał:

Więc zanim zaczniesz ludzi jechać, jakie to są półgłówki, albo jakie to cienkie dzieciństwo
mieli. Sam się zastanów czy tobie przewody dzialają poprawnie.


Więc jeszcze raz można tu wstawić co tam napisałem. Po prostu nie znasz podstawowych określeń więc z kim ja gadam.

Chociaż co do W_D to mnie nic nie dziwi, od początku Ubi karmi nas kłamstwami i wychodzi potem że jest co raz gorzej. Ja do GTX swoją kopię W_D dostałem ale pewnie i tak bym ją kupił bo łykam wszystko w ciemno co ma jakikolwiek związek lub jest w jakikolwiek sposób zbliżone co cyberpunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:24, Kafar napisał:

Aby nowa mechanika się rozwijała są potrzebne nowe bebechy, i wolę by moc konsoli poszła
w tą mechanikę niż w jakąś rozdziałkę czy liczbę klatek.

Nie musi. PS3/x360 to sprzęt sprzed 10lat. Nie da się? :] Ba, popatrz na indyki.
Mechanika sama w sobie nie potrzebuje bebechów. To w co w nią ubierasz będzie jej potrzebować.

Dnia 14.05.2014 o 13:24, Kafar napisał:

Do płynnej gry wystarcza 30. Jeżeli będzie 60 super, jak nie to i tak nadal się czerpie porównywalną
przyjemnośc z gry.

No co Ty nie powiesz.

Dnia 14.05.2014 o 13:24, Kafar napisał:

Więc jeszcze raz można tu wstawić co tam napisałem. Po prostu nie znasz podstawowych
określeń więc z kim ja gadam.

Jeszcze nic nie udowodniłeś, więc się nie zapędzaj z tymi epitetami.

Dnia 14.05.2014 o 13:24, Kafar napisał:

Chociaż co do W_D to mnie nic nie dziwi, od początku Ubi karmi nas kłamstwami i wychodzi
potem że jest co raz gorzej.

Cuda PRu. Jednak, brak związku ze sprawą.

Dnia 14.05.2014 o 13:24, Kafar napisał:

bo łykam wszystko w ciemno co ma jakikolwiek związek lub jest w jakikolwiek
sposób zbliżone co cyberpunku.

Czego Ty nie łykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:02, Zgreed66 napisał:

Ty nie panimaju, że to jednak różnicę ma i opierasz się na przekonaniu, że jak nic nie
skacze to jest ok.
A różnica na tym nie polega.


A czy ja gdzieś napisałem że różnicy nie ma :) ?
Twierdzę po prostu że dopóki to nie przeszkadza to nie ma sensu tego roztrząsać. A przypadku konsol to już kompletnie nie ma sensu, bo nikt nie wyda dwóch wersji abyś mógł to sobie porównać.
Wydają daną grę i możesz albo ją kupić i grać bez świadomości czy to 30 czy 60, albo tracić czas na rozważania jakie to 30 jest straszne.

Hmmm a jeżeli nie skacze to co nie jest ok :) ?

Dnia 14.05.2014 o 13:02, Zgreed66 napisał:

> Grałeś w BF na PS4 ?
Nie, grałem na PC z 60klatkami. Ale z tego co mi wiadomo jest na PS4 także z 60fps.

No cóż z filmików na YT wynika iż jest 30FPS. Z tego co szukałem pobieżnie w necie, również wszędzie podają 30 FPS. Zresztą bez różnicy, jest jak jest i inaczej nie będzie. W Watch Dogs 30 FPS ( o ile bedzie stałe ) też przeszkadzać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:43, wolverine napisał:

A przypadku konsol to już kompletnie nie ma sensu, bo nikt nie wyda dwóch wersji abyś mógł to sobie
porównać.

A musi wydawać?

Dnia 14.05.2014 o 13:43, wolverine napisał:

Wydają daną grę i możesz albo ją kupić i grać bez świadomości czy to 30 czy 60, albo
tracić czas na rozważania jakie to 30 jest straszne.

Albo rozumieć, że 60fps daje pewny rodzaj komfortu... lol
Bo przecież nigdzie nie napisałem, że 30fps to crap. Tylko dolna granica płynnosci.
Dlaczego CoD lata w 60fps na X360/PS3?

Dnia 14.05.2014 o 13:43, wolverine napisał:

No cóż z filmików na YT wynika iż jest 30FPS.

https://www.youtube.com/watch?v=MWzkw32amOM
https://www.youtube.com/watch?v=pT1-mXZBDMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:50, Zgreed66 napisał:

A musi wydawać?

Żeby porównywać trzeba mieć co

Dnia 14.05.2014 o 13:50, Zgreed66 napisał:

Albo rozumieć, że 60fps daje pewny rodzaj komfortu... lol

Ale ja to doskonale rozumiem. Powiedz czy ja gdzieś napisałem że nie ? Jedyne co twierdzę że nie ma sensu roztrząsanie tego. Sporo osób gra w dane tytuły i założę się że nie mają pojęcia ile to FPS.... czy to im przeszkadza czerpać przyjemność z gry ?
W przypadku Watch Dogs będzie tak samo. Subiektywna przyjemność z gry ważniejsza niż cyferki.

Dnia 14.05.2014 o 13:50, Zgreed66 napisał:

pisałem o Black Flag :) BF - rozumiem że skrót mógł być mylący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

Żeby porównywać trzeba mieć co

Dlatego dałem poprzednie części, z PC gdzie mam wybór ;)
System gry, chyba aż tak się nie zmienił.

Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

Ale ja to doskonale rozumiem.

No, nie wiem.

Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

Powiedz czy ja gdzieś napisałem że nie ?

De facto tak.

Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

Jedyne co twierdzę że nie ma sensu roztrząsanie tego.

Wszystko ma sens. Tylko trzeba umieć to uzasadnić.

Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

Sporo osób gra w dane tytuły i założę się że nie mają
pojęcia ile to FPS.... czy to im przeszkadza czerpać przyjemność z gry ?

Ma pojęcie. Może za to nie mieć świadomości, co by było gdyby.
Można twierdzić, że owoce morza są be. Ale można jest spróbować i się przekonać. [przykład jest diametralnie inny]
Jedno bez drugiego, nie ma żadnej wartości.

Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

W przypadku Watch Dogs będzie tak samo. Subiektywna przyjemność z gry ważniejsza niż
cyferki.

Subiektywność odbioru to w ogóle inna para kaloszy.

Dnia 14.05.2014 o 14:09, wolverine napisał:

pisałem o Black Flag :) BF - rozumiem że skrót mógł być mylący :)

No fakt, nie wyczułem kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 14:22, Zgreed66 napisał:

> Ale ja to doskonale rozumiem.
No, nie wiem.

Ważniejsze że ja wiem :)

Dnia 14.05.2014 o 14:22, Zgreed66 napisał:

De facto tak.

Tak tak, a Ty starasz się udowodnić że 30 fps to crap...
Nie dopowiadajmy między wierszami tego czego nie ma :)

Dnia 14.05.2014 o 14:22, Zgreed66 napisał:

Wszystko ma sens. Tylko trzeba umieć to uzasadnić.

Uzasadnić da się nawet najbardziej absurdalną rzecz, co wcale nie oznacza ze nabierze ona sensu.
Mój błąd - powinienem napisać moim zdaniem to bezcelowe.

Dnia 14.05.2014 o 14:22, Zgreed66 napisał:

Ma pojęcie. Może za to nie mieć świadomości, co by było gdyby.

Ja nie miałem pojęcia grając w Black Flag. Mogę się założyć o każde pieniądze że nie jestem jedyny. Nie każdy ma czas i potrzebę śledzenia wszystkich wpisów w necie na temat danej gry.
Grając w WD ( o ile okaże się warte zakupu ) raczej nie będę się zastanawiać co by było gdyby wyszła w 60 FPS. Mam świadomość że stałe 60 > 30 , ale skoro wychodzi w 30 gdybanie nie ma DLA MNIE sensu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować