Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mitologiczna Grecja - Forumowa gra RPG

414 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 12:59, ShadowG napisał:

A może zagadki o grach komputerowych. Bo ja mam czar przyzwanie Cerbera, to z łatwością pokonałbym
tego przeciwnika(chyba, że Cerber przywołałby postać silniejszą od siebie).

W mitologicznej Grecji o grach zagadki ? :/ Z resztą nie zaczęliśmy jeszcze grać, nikt nie umarł, a ty chcesz juz zagadki rozwiązywać ;) Ja jestem wampire, więc tak łatwo do Hadesu nie trafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:05, paweusz napisał:

> A może zagadki o grach komputerowych. Bo ja mam czar przyzwanie Cerbera, to z łatwością
pokonałbym
> tego przeciwnika(chyba, że Cerber przywołałby postać silniejszą od siebie).
W mitologicznej Grecji o grach zagadki ? :/ Z resztą nie zaczęliśmy jeszcze grać, nikt nie
umarł, a ty chcesz juz zagadki rozwiązywać ;) Ja jestem wampire, więc tak łatwo do Hadesu nie
trafię :)

Hehe, a ja jestem nekromantą. Mam pomysł,za kilka(dziesiąt) monet będę mógł was wskrzesić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 13:07, ShadowG napisał:

Hehe, a ja jestem nekromantą. Mam pomysł,za kilka(dziesiąt) monet będę mógł was wskrzesić:)


I będzie jak w kirtanoffice? "Niestety jesteś nekromanta, a nie kapłanem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:05, paweusz napisał:

> A może zagadki o grach komputerowych. Bo ja mam czar przyzwanie Cerbera, to z łatwością
pokonałbym
> tego przeciwnika(chyba, że Cerber przywołałby postać silniejszą od siebie).
W mitologicznej Grecji o grach zagadki ? :/ Z resztą nie zaczęliśmy jeszcze grać, nikt nie
umarł, a ty chcesz juz zagadki rozwiązywać ;) Ja jestem wampire, więc tak łatwo do Hadesu nie
trafię :)


Nom, bo będziesz mógł pić krew wrogów. Tyle że niektóra krew może cię nie uleczyć ale niektóra również osłabić lub zrobić co innego co będzie obniżało twoje umiejętności. Niektóra będzie cię mogła nawet odesłać do Hadesu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:07, ShadowG napisał:

> > A może zagadki o grach komputerowych. Bo ja mam czar przyzwanie Cerbera, to z łatwością

> pokonałbym
> > tego przeciwnika(chyba, że Cerber przywołałby postać silniejszą od siebie).
> W mitologicznej Grecji o grach zagadki ? :/ Z resztą nie zaczęliśmy jeszcze grać, nikt
nie
> umarł, a ty chcesz juz zagadki rozwiązywać ;) Ja jestem wampire, więc tak łatwo do Hadesu
nie
> trafię :)
Hehe, a ja jestem nekromantą. Mam pomysł,za kilka(dziesiąt) monet będę mógł was wskrzesić:)


Chyba kilka SET monet ;] Ale po co? Przexież będą też mikstury ożywienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:09, Arar napisał:


> Hehe, a ja jestem nekromantą. Mam pomysł,za kilka(dziesiąt) monet będę mógł was wskrzesić:)


I będzie jak w kirtanoffice? "Niestety jesteś nekromanta, a nie kapłanem" :D

Jakbym był kapłanem, to bym leczył. A, że jestem nekromantą to będę wskrzeszał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 13:10, Robek 009 napisał:

Chyba kilka SET monet ;] Ale po co? Przexież będą też mikstury ożywienia ;]


A jak umarlak ma coś wypić? Postawiłbym raczej na Zwoje Wskrzeszenia oraz na Ankh Świętości (część ekwipunku, która po śmierci wskrzeszałaby go, ale tylko raz) ew. Sygnet Wskrzeszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 13:10, ShadowG napisał:

Jakbym był kapłanem, to bym leczył. A, że jestem nekromantą to będę wskrzeszał:D


IMO jak necros coś wskrzesza to to jest szkielat albo coś. Wskrzeszenie zawsze kojarzyło mi się z kapłanem ew. mnichem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:12, paweusz napisał:

Jeszcze jedno - musi być osoba, która będzie nam płaciła za pokonane monstra, i która przy
okzaji bedzie miała może jakiś sklep. Może włodarz miasta, który wynagradzać będzie śmiałków
za swe usługi...

Może król będzie płacił z potwory, a na dworze królewskim będzie sklepikarz. Aha, i według mnie każdy powinien móc się teleportować na dwór królewski(oczywiście z opcją powrotu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:15, Arar napisał:


> Jakbym był kapłanem, to bym leczył. A, że jestem nekromantą to będę wskrzeszał:D

IMO jak necros coś wskrzesza to to jest szkielat albo coś. Wskrzeszenie zawsze kojarzyło mi
się z kapłanem ew. mnichem.

No, ale ja o dłuższego czasu pratkykuję czarną magię, więc opanowałem sztukę wskrzeszania ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:15, ShadowG napisał:

> Jeszcze jedno - musi być osoba, która będzie nam płaciła za pokonane monstra, i która
przy
> okzaji bedzie miała może jakiś sklep. Może włodarz miasta, który wynagradzać będzie śmiałków

> za swe usługi...
Może król będzie płacił z potwory, a na dworze królewskim będzie sklepikarz. Aha, i według
mnie każdy powinien móc się teleportować na dwór królewski(oczywiście z opcją powrotu).


O czymś takim właśnie myślałem ;) Tylko pamiętajcie żeby po Rzymie się ostrożnie poruszać bo Rzym jestciągle atakowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:15, ShadowG napisał:

Może król będzie płacił z potwory, a na dworze królewskim będzie sklepikarz. Aha, i według
mnie każdy powinien móc się teleportować na dwór królewski(oczywiście z opcją powrotu).

Germanic - nocny anioł posiada skrzydła, nie terzba mi teleportować się. Zostawiam to dla was śmiertelnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:26, Robek 009 napisał:

Widzę że już się nie mozecie doczekać jutra :)
Jednak wybieram jutro ludzi nie o 16:00 tylko o 14:00 żebyśmy mogli wcześniej zagrać ;)

To może dzisiaj o 16.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to niech czary będą, moznaby do fabuly dodac ze narodzil sie jakis bóg który jest zly i dal ludziom magiczną moc....

Tylko co do tych czarów.... to moze niech MG zrobi to jakos zeby nikt nie wybieral sobie sam czarów? Bo ja w takim razie robie sobie postac maga i mam czar "zniszczenie wszystkiego" i jak go użyje to kazdego zabijam jednym ciosem.
Np. niech kazdy wraz z lvlem dostaje nowy czar, w zaleznosci oczywiscie od szkoły magii. Mag ognia dostanie jakąś kule ognia, a nekromanta nie wiem... przywolanie szkieleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:27, ShadowG napisał:

> Widzę że już się nie mozecie doczekać jutra :)
> Jednak wybieram jutro ludzi nie o 16:00 tylko o 14:00 żebyśmy mogli wcześniej zagrać ;)

To może dzisiaj o 16.00:)


Dzisiaj o 14 :D

Robek - może squad ogłosisz już dziś? A gre zaczniemy (raczej zaczniecie) jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować