Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 sprzedany dziewięciu milionom ludzi

14 postów w tym temacie

Tak się czaję na tego Far Cry 3, mimo że jest już na jakieś 30 zł do wyrwania, to chyba poczekam na jakiegoś bundla :)
Słyszałem, że gra jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dlatego lubię branżę gier. Obojetnie jakim cudem by gra nie była to zawsze ludzie chcą ją kupić jak najtaniej xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 12:32, ajax34 napisał:

Hehe dlatego lubię branżę gier. Obojetnie jakim cudem by gra nie była to zawsze ludzie
chcą ją kupić jak najtaniej xD.


No a co? Maja kombinowac zeby kupic jak najdrozej? :D
A gra jest nudna i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 12:32, ajax34 napisał:

Hehe dlatego lubię branżę gier. Obojetnie jakim cudem by gra nie była to zawsze ludzie
chcą ją kupić jak najtaniej xD.

Na razie mam w co grać i dlatego nie kupuję. Gdybym kompletnie nie miał niczego na tapecie teraz, to pewnie kupiłbym i grałbym. Ale po co przepłacać i dać się kurzyć grze na wirtualnej półce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na razie mam w co grać i dlatego nie kupuję. Gdybym kompletnie nie miał niczego na tapecie
> teraz, to pewnie kupiłbym i grałbym. Ale po co przepłacać i dać się kurzyć grze na wirtualnej
> półce?

Wiem wiem, Taka dygresja, a sam tak robię. Swojego przeszedłem na piracie i później kupiłem na Steamie za jakieś 28 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem w 3 i czaje się na dodatek, ale na pewno mogę z spokojnym sercem polecić podstawkę. Jak dla mnie bardzo fajny fps, z ciekawą historią. Może trochę liniowy, ale frajda jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko mi FC3 kompletnie się nie podobał - odkrywanie mapy przez włażenie na przekaźniki radiowe (pomysł wcale nie zerżnięty z asasyna), brak balistyki - z karabinem snajperskim można było wybijać przeciwników z odległości na której przestawali na to kompletnie reagować a kula zawsze trafiała dokładnie tam gdzie się celowało, drzewko umiejętności w większości składające się z bezużytecznych perków, system ulepszania ekwipunku znowu skopiowany z trzeciego asasyna (albo na odwrót, obie gry wyszły jakoś w odstępie dwóch tygodni od siebie), Vaas będący główną twarzą gry czyli postać, której tak naprawdę prawie nie ma w grze oraz nie zakończona fabuła gdzie nasz bohater został wystawiony piratom przez pewną postać a jest ona kompletnie zapomniana/pominięta w wielkiej zemście głównego bohatera ( to aż prosi się o jakieś dlc ). Ogólnie rozgrywka według mnie była nudna do bólu bądź irytującą a tytuł skończyłem tylko w nadziei, że będzie lepiej, Nie rozumiem tak wysokich ocen dla tej gry, owszem ma ona swoje momenty ale jest ich zbyt mało, jest to tytuł w moim odczuciu gorzej niż przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 12:32, ajax34 napisał:

Hehe dlatego lubię branżę gier. Obojetnie jakim cudem by gra nie była to zawsze ludzie
chcą ją kupić jak najtaniej xD.

Tylko w tej branży zauważyłeś takie zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba tylko mi FC3 kompletnie się nie podobał - odkrywanie mapy przez włażenie na przekaźniki
> radiowe (pomysł wcale nie zerżnięty z asasyna), brak balistyki - z karabinem snajperskim
> można było wybijać przeciwników z odległości na której przestawali na to kompletnie reagować
> a kula zawsze trafiała dokładnie tam gdzie się celowało, drzewko umiejętności w większości
> składające się z bezużytecznych perków, system ulepszania ekwipunku znowu skopiowany
> z trzeciego asasyna (albo na odwrót, obie gry wyszły jakoś w odstępie dwóch tygodni od
> siebie), Vaas będący główną twarzą gry czyli postać, której tak naprawdę prawie nie ma
> w grze oraz nie zakończona fabuła gdzie nasz bohater został wystawiony piratom przez
> pewną postać a jest ona kompletnie zapomniana/pominięta w wielkiej zemście głównego bohatera
> ( to aż prosi się o jakieś dlc ). Ogólnie rozgrywka według mnie była nudna do bólu bądź
> irytującą a tytuł skończyłem tylko w nadziei, że będzie lepiej, Nie rozumiem tak wysokich
> ocen dla tej gry, owszem ma ona swoje momenty ale jest ich zbyt mało, jest to tytuł w
> moim odczuciu gorzej niż przeciętny.

Nie tylko Tobie, gra była niezła, ale tylko tyle. Niesamowita wtórność przypominająca obliviona i zamykanie bram. Nie wiem czy te elementy, które wymieniłeś są ściągnięte z asasynów, bo średnio lubię tą serię, ale wiem, że otwarty świat jest średnim pomysłem w fpsie. Gra mimo, że wykonana lepiej pod względem technicznym to cierpi z powodu tych samych problemów co nasz Dead Island (choć w DI zadania wydawały mi się bardziej zróżnicowane). Dużo lepsze jak dla mnie są gry fps w singlu, które prowadzą za rączkę jak HL, ale robią to w sposób perfekcyjny, który nie przeszkadza. Tutaj mamy wyspy, które wszędzie są niemal takie same więc zmian lokacji prawie nie ma do tego wszystko sprowadza się do bicia gościa w czerwonym. Jak kolejny raz z rzędu kazano mi czyścić obóz to nie wytrzymałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z tej sprzedaży FC 3 był dla mnie zarówno grą roku 2012 jak i najlepszym FPS-em w jakiego kiedykolwiek grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować