Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie nowe mapy do HoMM V

40 postów w tym temacie

ZNowu cos uzupeniac wpisywac dali by te 2 mapy a nie cyrki robili...ale mnei wnerwiaja juz ci z ubsoftu nie dosc ze H5 przecitny to jeszcze rpoblemy robia -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tragizujcie spam mozna usunac a mapki to cos. np. na wp odrazu oddziela spam od nowych wiadomosci POLECAM!
>ciekawe jak im te nowe mapki wyjda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Aż DWIE mapki! Super!
.......
Daliby sobie spokój z takimi zagrywkami i przestali się ośmieszać. Albo dają jakąś przyzwoitą ilośc map (50+) i edytor, albo niech nic nie robią. Bo takie zagrywki tylko denerwują fanów.
Zresztą fanów jak fanów. Denerwują nowych graczy, których skusiła reklama.
3DO zachowywało się dużo lepiej w stosunku do graczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:14, basiapolska napisał:

a po jakiemu mam napisac po polsku hyba nie naprawde do ubi sie zalogowac to predzej w kosmos
można


Musisz zezwolić przeglądarce na zapisywanie cookie. Jak miałem je zablokowane to też nie chciało mi się logować, jakieś błędy, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet nie mogę się zarejstrować, nie chcą mi przyjąć mojego adresu mail, tak jakby był już zajety, LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:39, kameT napisał:

Heh, nawet nie mogę się zarejstrować, nie chcą mi przyjąć mojego adresu mail, tak jakby był
już zajety, LOL!

A może grałeś w betę Herosów V?? Ja też się zdziwiłem jak mi wyskoczyło, że email zajęty i okazało się, że mam konto bo tworzyłem do gry w betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś żarty... Jeszcze niedawno była mowa, że 10 lipca ukarze się nowy patch naprawiający ten jakże irytujący błąd podczas Multiplayer (Nie dokończyłem w normalny sposób JESZCZE żadnej gry na bramce ubi.com, albo mnie wywalo albo kogoś innego i tak się ZAWSZE kończyło) ... była również mowa o nowych mapach, tyle, że jakieś 3x więcej niż jest podane w powyższym (między innymi tryb drużynowy),

Gra ma wielki potencjał, ale posiada ogrom niedoróbek (szczególnie jeśli chodzi o multi). To jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować