Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Monstrualna liczba kopii gier z serii GTA trafiła do sprzedaży

21 postów w tym temacie

Ja tam czekam i tak na wersje PC :D aby nie było, posiadam PS3, po prostu w GTA grało mi się zawsze lepiej na kompie niż konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na wersję PC ale tylko po to by kupić i dołączyć do kolekcji pecetowych wydań gier z serii GTA.
Xklocka 360 posiadam i GTA V przeszedłem już dawno temu.

Jak ktoś bardzo czeka na tą grę to nie lepiej za 3 stówki kupić używanego x360 w idealnym stanie i pograć sobie od razu?
Ja właśnie tak zrobiłem i polecam to rozwiązanie. Przy okazji można sobie pograć w inne ciekawe konsolowe gry których próżno szukać na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do czekających na grę.

Konsol nie posiadam i mam nadzieję, że GTA V przejdzie w końcu na PC. Poza graniem, chciałbym pudełkową wersję dorzucić do reszty gier z serii na mojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję na grę w wersji PC i mam nadzieję że doczekam sie zapowiedzi na E3, grałem w wersję na xboxa ale dla modów samych chciałbym na PC :).

Citkowsky Dla jednej gry kupić konsolę? No way, gdybym już nie posiadał nigdy bym nie kupił :D. Po za ty, 3 stówy wydam a potem sprzedaj za te 3 stówy by je odzyskać :D.

Heartbreaker Przejdzie mam nadzieję że na święta Bożego Narodzenia wyjdzie, miły prezent by sprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przy SA seria zaczela mnie nudzic, do tego stopnia ze czworki nawet nie skonczylem, tak mimo wszystko chyle czola dla wykonawcow. Nic tylko pogratulowac, wynik zaiste imponujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 10:37, Damianuss1 napisał:

Jedna z najlepszych serii w jakie grałem. V część absolutnie genialna.


Tak, absolutnie genialna... xD Totalnie nieklimatyczna, z bezpłciowymi bohaterami i masą rozwiązań gorszych niż w poprzednich częściach. Typowa gra na raz. Rockstar pokazał jedynie, że stroną w jaką poszedł tworząc IV i V jest zła i upodabnia tą serię do crapów pokroju Call Of Duty (dużo wybuchów, fajerwerków i innych pierdół kosztem fabuły i klimatu). Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre komentarze, jaka to V jest "genialna" i "najlepsza" są pisane tylko dlatego, bo "wszyscy tak piszą" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 06:33, SplitGrave napisał:

> Jedna z najlepszych serii w jakie grałem. V część absolutnie genialna.

Tak, absolutnie genialna... xD Totalnie nieklimatyczna, z bezpłciowymi bohaterami i masą
rozwiązań gorszych niż w poprzednich częściach. Typowa gra na raz. Rockstar pokazał jedynie,
że stroną w jaką poszedł tworząc IV i V jest zła i upodabnia tą serię do crapów pokroju
Call Of Duty (dużo wybuchów, fajerwerków i innych pierdół kosztem fabuły i klimatu).
Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre komentarze, jaka to V jest "genialna" i "najlepsza"
są pisane tylko dlatego, bo "wszyscy tak piszą" -.-

Ja odnosze wrazenie ze tak pisza przede wszystkim ci ktorzy nie grali w V :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 06:33, SplitGrave napisał:

> Jedna z najlepszych serii w jakie grałem. V część absolutnie genialna.

Tak, absolutnie genialna... xD Totalnie nieklimatyczna, z bezpłciowymi bohaterami i masą
rozwiązań gorszych niż w poprzednich częściach. Typowa gra na raz. Rockstar pokazał jedynie,
że stroną w jaką poszedł tworząc IV i V jest zła i upodabnia tą serię do crapów pokroju
Call Of Duty (dużo wybuchów, fajerwerków i innych pierdół kosztem fabuły i klimatu).
Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre komentarze, jaka to V jest "genialna" i "najlepsza"
są pisane tylko dlatego, bo "wszyscy tak piszą" -.-

Także słyszałem że GTA V nie jest wcale takie wspaniałe. Czytałem wiele razy że gra zasługuje na maks 8-8.5 na 10 i nie jest to na pewno najlepszy tytuł odchodzącej generacji. Co prawda grałem sam tylko w IV ale także ta gra mimo 98% na metacritic była max na 8 i pod koniec już zwyczajnie nużyła ;d Najlepsze Gta to Chinatown Wars na PSP ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 10:01, Damianuss1 napisał:

Ja odnosze wrazenie ze tak pisza przede wszystkim ci ktorzy nie grali w V :>.


To odnosisz mylne wrażenie. Przeszedłem GTA V i daleko mu do GTA IV, nie wspominając już o SA i VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:03, SplitGrave napisał:

> Ja odnosze wrazenie ze tak pisza przede wszystkim ci ktorzy nie grali w V :>.


To odnosisz mylne wrażenie. Przeszedłem GTA V i daleko mu do GTA IV, nie wspominając
już o SA i VC.

To jestem ciekawy poziomu tej gry skoro dla mnie IV to też nie było nic specjalnego ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:05, Morrdin napisał:

> > Ja odnosze wrazenie ze tak pisza przede wszystkim ci ktorzy nie grali w V :>.

>
>
> To odnosisz mylne wrażenie. Przeszedłem GTA V i daleko mu do GTA IV, nie wspominając

> już o SA i VC.
To jestem ciekawy poziomu tej gry skoro dla mnie IV to też nie było nic specjalnego ;o


Ja przez pierwsze godziny grania też byłem w miarę zadowolony, ale tylko i wyłącznie z dynamicznych i pełnych akcji misji. Główne postacie są po prostu nijakie, a nawet gniotowate (szczególnie Franklin) - na pewno nie będziemy w stanie zżyć się z nimi tak jak z CJ-em z San Andreas. To samo postacie poboczne, które są po prostu beznadziejne i na pewno nie zapadną nam dłużej w pamięci. Model jazdy samochodami, a już szczególnie motocyklami i quadami jest wręcz żałosny i przypomina ten z Saints Row. O modelu zniszczeń pojazdów nie ma nawet co pisać. Po prostu kpina. Cofnięcie się o 5 kroków wstecz względem GTA IV. I na koniec totalny idiotyzm zafundowany nam przez Rockstara: za każde wykroczenie popełnione poza misjami goni nas policja. Uderzymy kogoś na ulicy lub z dala od miasta - jesteśmy gonieni, potrącimy kogoś - jesteśmy gonieni. I co gorsza - tutaj zniwelowanie nawet 1 gwiazdki potrafi trwać dobre 2 minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2014 o 15:21, SplitGrave napisał:

Ja przez pierwsze godziny grania też byłem w miarę zadowolony, ale tylko i wyłącznie
z dynamicznych i pełnych akcji misji. Główne postacie są po prostu nijakie, a nawet gniotowate
(szczególnie Franklin) - na pewno nie będziemy w stanie zżyć się z nimi tak jak z CJ-em
z San Andreas. To samo postacie poboczne, które są po prostu beznadziejne i na pewno
nie zapadną nam dłużej w pamięci. Model jazdy samochodami, a już szczególnie motocyklami
i quadami jest wręcz żałosny i przypomina ten z Saints Row. O modelu zniszczeń pojazdów
nie ma nawet co pisać. Po prostu kpina. Cofnięcie się o 5 kroków wstecz względem GTA
IV. I na koniec totalny idiotyzm zafundowany nam przez Rockstara: za każde wykroczenie
popełnione poza misjami goni nas policja. Uderzymy kogoś na ulicy lub z dala od miasta
- jesteśmy gonieni, potrącimy kogoś - jesteśmy gonieni. I co gorsza - tutaj zniwelowanie
nawet 1 gwiazdki potrafi trwać dobre 2 minuty...

Z Tą policją słyszałem że to po prostu jest tragikomedia co oni zrobili w tej grze też słyszałem o tym że model jazdy jest dużo gorszy niż w GTA IV i przypomina SR a co tu dużo mówic w żadnej grze nie jeździło mi się tak nieprzyjemnie jak właśnie w SR więc już chyba wiem jak to w miarę w V wygląda. WD też nie ma jakiegoś super modelu jazdy ale idzie się przyzwyczaić i po jakimś czasie jest on naprawdę fajny. Dzięki za info teraz już wiem że nawet jak to wyjdzie jakimś cudem na PC ( w co już nie wierzę ) to i tak nie zagram bo znam jeszcze wielu ludzi co myślą podobnie jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ktoś nadal uważa, że R* zniwelował niszczenie aut, bo im się tak podobało?

Pierwsza wersja jaka istnieje jest taka, że to przez możliwości obecnych konsol (w co nie będę głębiej wnikał).

Druga wersja - zrobili tak po to, by czerpać z gry radość a nie frustrację. Przykład?
O, jaka ładna górka, skoczę se.
O, autko się popsuło.
Bo nie wiem czy ktoś zauważył, ale teren zachęca do szaleństw i gdyby auta miały się psuć tak jak w GTA IV albo jeszcze bardziej, to nie dałoby się grać. Na początku też myślałem, że system zniszczeń skopali, ale gdy się trochę popykało to wszystko staje się jasne.

Swoją drogą czekam aż w końcu w GTA dadzą trochę ustawień gameplay''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:21, SplitGrave napisał:

popełnione poza misjami goni nas policja. Uderzymy kogoś na ulicy lub z dala od miasta
- jesteśmy gonieni, potrącimy kogoś - jesteśmy gonieni. I co gorsza - tutaj zniwelowanie
nawet 1 gwiazdki potrafi trwać dobre 2 minuty...

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jeśli kogoś potrącisz to widzowie na ulicy wyjmują telefon i dzwonią na policję, że kogoś potrąciłeś. Takie dziwne nie? Co tam, rozwaliłem kogoś na masce, jadę dalej spokojnie... mówisz, że zniknięcie jednej gwiazdki trwać może dwie minuty. Okej, zagraj sobie w WD, tam to dopiero policja jest upierdliwa. Podejrzewam, że odstawisz WD jeszcze szybciej niż GTA. Reszta twoich wypocin to tylko i wyłącznie twoje zdanie. Moim zdaniem postacie są świetne, jest ich aż trzy, a każda z nich inna i to jest fajne. Osobiście bardzo zżyłem się z De Santą, jest po prostu genialny. Zwłaszcza animacje jego chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować