Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #31 - X-Meni, Flash i... prequel Lśnienia

9 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Sezon letni trwa w kinach w najlepsze. Na szczęście najgorętsze premiery nie sprawiły, że w Taśmie zabrakło najciekawszych newsów i trailerów. Dowiecie się także czy długo oczekiwany film X-Men: Przeszłość, która nadejdzie spełnia pokładane w nim nadzieje.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #31 - X-Meni, Flash i... prequel Lśnienia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:00, Ecko09 napisał:

Flash to będzie mój ulubiony serial wszech czasów :D


Brakuje tylko utworu od Queen. Mnie trailer jakoś przesadnie nie porwał, ale trzeba przyznać, że rozmach jak na serial robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejną Taśmę. Jak zawsze wszystko w jednym miejscu i bez zbędnego pitolenia. Teraz znów czekać do kolejnej odsłony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Flash to będzie mój ulubiony serial wszech czasów :D
>
> Brakuje tylko utworu od Queen. Mnie trailer jakoś przesadnie nie porwał, ale trzeba przyznać,
> że rozmach jak na serial robi wrażenie.
>

Wiesz co - utwór Queen pt. "Flash" dotyczy innego bohatera, Flasha Gordona i pochodzi z filmu pod tym samym tytułem (wspominałem o nim w jednym z poprzednich wydań Taśmy) :) Wielu osobom te postacie często się mylą, niemniej Barry Allen to nie Flash Gordon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na podstawie czego oni chcą napisąć prequel Lśnienia, skoro to ekranizacja książki, a King napisał tylko sequel? To tak samo, jakby tak znikąd napisać nagle film o przygodach Dumbledore''a w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale na podstawie czego oni chcą napisąć prequel Lśnienia, skoro to ekranizacja książki,
> a King napisał tylko sequel? To tak samo, jakby tak znikąd napisać nagle film o przygodach
> Dumbledore''a w dzieciństwie.

Wiesz, to Hollywood ;) Podobny motyw znajdziesz chociażby w serialu Bates Motel, który sami twórcy nazywają "uwspółcześnionym prequelem". Jeśli tylko są pieniądze na dany projekt, to scenariusz sam się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować