moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 20:10, darth 16 napisał:

Przyszedł wyrok na piratów ;) nareszcie doczekałem sie tego, że Policja będzie w tych sprawach
aktywna ;)


Ciekawe tylko ile w tym prawdy, a ile nagonki i zastraszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam skąd oni biorą nakazy. Przecież żeby sąd wydał takowy to muszą być dowody że warto niepokoić obywatela rewizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:06, pro evo napisał:

Mam do was użytkowników takei pytanie.Czy macie piraty,ale mogę sie założyć że kiedyś mieliście.


A ja się zastanawiam czy nie masz lekcji do odrobienia:] Zajmij się czymś pożytecznym może, bo takie pytania tu są zbędnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:06, pro evo napisał:

Mam do was użytkowników takei pytanie.Czy macie piraty,ale mogę sie założyć że kiedyś mieliście.

Ja mam fajnie dzięki ELMS (System pozwalający na legalne pobieranie i korzystanie z aplikacji firmy Microsoft przez studentów oraz pracowników PJWSTK) bo mogę część bardzo przydatnych programów mieć za darmo bez łamania prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:10, pro evo napisał:

Niemam,to może inaczej sie spytam, ile lat mozna za to dostać?


Raczej co można stracić bo w wypadku posiadania "piratów" na twardzielu się chyba nie kończy :P ( Zakaz korzystania z kompa, kurator i takie tam o zarekwirowaniu nie wspominając :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:10, pro evo napisał:

Niemam,to może inaczej sie spytam, ile lat mozna za to dostać?


Hmm... zależy jaki wyrok dostaniesz. Czy działa się na dużą skalę, czy kopiuje się nośniki do własnego użytku bez zgody autora(łamiesz prawa autorskie)... To zależy czy Pan Sędzia będzie miał dobry dzień :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:12, L33T napisał:

> Mam do was użytkowników takei pytanie.Czy macie piraty,ale mogę sie założyć że kiedyś
mieliście.
Ja mam fajnie dzięki ELMS (System pozwalający na legalne pobieranie i korzystanie z aplikacji
firmy Microsoft przez studentów oraz pracowników PJWSTK) bo mogę część bardzo przydatnych programów
mieć za darmo bez łamania prawa :D


Popieram, też z tego korzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:14, pro evo napisał:

Nigdy mnie to niespotkało,i mam nadzieję ze nispotka.


Ja kupuję tylko oryginalne gry:) Programów nie używam, a Windowsa oryginalnego dostałem razem z kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:15, L33T napisał:

hehe
który rok i nr grupy? :P


Ja jestem na UniwersytecieWrocławskim wydział Fizyki i Astronomii, kierunek Fizyka, Specjalonść Technologie Informatyczne, rok pierwszy :P Też mamy możliwość korzystania z licencji pozwalającej studentom pobrać i korzystać z oprogramowania Microsoftu do końca pobierania nauki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:20, L33T napisał:

u nas z deczka lepiej bo nawet jak skończę mogę korzystać sasasasa


Nawet nie pytam ile taka licencja kosztowała waszą uczelnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz nic na sumieniu, to cie nie spotka, jesli sie boisz to widocznie masz ku temu powody.

MSDN rox, cały staff od Microsoftu za legala! W koncu mamie kompa przeformatuje ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to chyba jakieś demony pirackie opętały... Postanowiłem mieć jak najmniej piratów i kupować oryginały! Całą kasę zbieram, a potem wydaję, na gry. Nawet tel. sprzedałem... Teraz mam gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:34, L33T napisał:

warto ? Pamiętaj:
1. Musisz być studentem


Jestem, az do najblizszej sesji ^^

Dnia 29.11.2006 o 21:34, L33T napisał:

2. Klucz jest jednorazowy :P


Mama kompa formatuje raz na 1,5 roku, a ja tam sobie poradze na swoj wlasny informatyczny spoosb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:36, Mistic napisał:


Mama kompa formatuje raz na 1,5 roku, a ja tam sobie poradze na swoj wlasny informatyczny spoosb
;-)

hehe ale i tak ci raz go przydzielają a w razie formatu zgłaszasz i może ci wygenerują nowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się