Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Relacja z konferencji Sony - zaczynamy o 3 w nocy

75 postów w tym temacie

SONY zamiotło! Najdłuższa konferencja, świetne gry i w większości zaprezentowane z sensownym kawałkiem gameplayu a nie 30 sek prerender czy cuś. Warto wszystkie konferencje obejrzeć, ale Sony zdecydowanie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: zrobienie z Grim Fandango HD exclusive''a konsolowego to niebywałe [m]. Nie sądziłem, że Schafer przyłoży do tego rękę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak: zrobienie z Grim Fandango HD exclusive''a konsolowego to niebywałe [m].
> Nie sądziłem, że Schafer przyłoży do tego rękę. :(

Nie przesadzasz trochę? Nikt nie chciał GF odświeżyć, mimo że fani błagali o to od lat. Sony prawdopodobnie sypnęło trochę grosza na HD remake, więc pójdzie on na ich platformę. Gdzie tu [m]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony jak zwykle nie potrafi prowadzić konferencji. Kilka ciekawych materiałów, ale to głownie multiplatformy. Tak naprawdę żałuję Grim Fandango... a to, że wyjdzie na Sony, to jest to naprawdę przykra sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 04:58, Waaazuuup napisał:

SONY zamiotło! Najdłuższa konferencja, świetne gry i w większości zaprezentowane z sensownym
kawałkiem gameplayu a nie 30 sek prerender czy cuś. Warto wszystkie konferencje obejrzeć,
ale Sony zdecydowanie najlepsza.


Tak, częścią o telewizyjnych duperelach to naprawdę pozamiatało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 05:03, Vojtas napisał:

Powiem tak: zrobienie z Grim Fandango HD exclusive''a konsolowego to niebywałe [m]
Nie sądziłem, że Schafer przyłoży do tego rękę. :(


https://twitter.com/TimOfLegend/status/476179637987315714
"Talk about other platforms soon"
Hmm...

Szczerze przyznam, że entuzjastą remake''u (?) na razie nie jestem - Grim Fandango to perfekcja, mam nadzieję, że ograniczą się jedynie do podniesienia rozdzielczości (co wymagać będzie renderowania lokacji od nowa, ale przypuszczam, iż dostaniemy jednak pełne 3D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 05:03, Vojtas napisał:

Powiem tak: zrobienie z Grim Fandango HD exclusive''a konsolowego to niebywałe [m]
Nie sądziłem, że Schafer przyłoży do tego rękę. :(

a) to nie konsolowy exclusive''y (wyjdzie na inne platformy - https://twitter.com/TimOfLegend/status/476179637987315714)
b) gdyby nie Sony, prawdopodobnie tego remake''u byś nigdy nie zobaczył, bo to oni wyciągnęli od Disneya licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 05:21, Waaazuuup napisał:

Nie przesadzasz trochę? Nikt nie chciał GF odświeżyć, mimo że fani błagali o to od lat.
Sony prawdopodobnie sypnęło trochę grosza na HD remake, więc pójdzie on na ich platformę.
Gdzie tu [m]?


W tym że cały gatunek (jak i gra) ma korzenie komputerowe i najsilniejszy był i jest na komputerach. I nagle odświeżona wersja zostaje przyporządkowana do platform JEDNEJ korporacji. Już widzisz gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 09:34, Henrar napisał:

a) to nie konsolowy exclusive''y (wyjdzie na inne platformy - https://twitter.com/TimOfLegend/status/476179637987315714)


Oby tak było. Dla dobra reputacji Schafera.

Dnia 10.06.2014 o 09:34, Henrar napisał:

b) gdyby nie Sony, prawdopodobnie tego remake''u byś nigdy nie zobaczył, bo to oni wyciągnęli
od Disneya licencję.


Nie wiadomo. Podejrzewałbyś Activision o to, że dadzą zielone światło na remake Gabriela Knighta? Ja nie, ale firmie Jane Jensen (firemce właściwie) jednak się udało:
http://www.gabrielknight20th.com/

Gdybać można do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 03:12, ozoqq napisał:

Znowu marnują czas na Destiny. Niepotrzebnie inwestują w ten nadmuchany hypem tytuł.

Też mam takie wrażenie . Dla mnie ta gra jak oglądam gameplaye jest nudna i przehypowana . To może być jedna z najgorszych gier AAA jakię wyjdą w tym roku . Oczywiście to tylko moje zdanie i mogę się mylić ale tak na razie mi to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy?

Ani Schafer, ani cale Double Fine nie muszą słuchać garstki fanów, gdzie ma ICH GRA wylądować. Równie dobrze Citizen mógł to zasponsorować i wydać tylko na swoich kalkulatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh...przecież ta konferencja wypadła żałośnie.

Zastanawiam się czy Pan Zaix_91 słyszał kiedyś o "Vita TV", skoro jest zdziwiony "graniem bez konsoli". Przecież to istny flop w samej Japonii, nawet to nie jest kompatybilne ze wszystkimi grami... W dodatku Sony tak zawstydziło się swojej Playstation Vita, że zmienili temu właśnie urządzeniu nazwę na "Playstation TV", a sama Vita już ich nie obchodzi. Maszyna do starych portów gier i przeceniona akcesoria do PS4, zamiast konsola jak PSP czy 3DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować