Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Assassin’s Creed Unity - zobacz nowy zwiastun i fragment rozgrywki!

21 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Po prezentacji trybu współpracy podczas konferencji Microsoftu, Ubisoft udostępnił nowy zwiastun, przedstawiający zamieszki na ulicach Paryża i czwórkę asasynów w akcji.

Przeczytaj cały tekst "E3 2014: Assassin’s Creed Unity - zobacz nowy zwiastun i fragment rozgrywki! Ogłoszono datę premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dane gameplaye:
- Podoba mi się ta zmiana animacji w systemie sterowania, parkouru.
- Grafika, trochę przejaskrawiona jak dla mnie, ale ogólnie jest w porządku
- Walka jak kulała, tak dalej kuleje ;P
- Nastawienie na skradanie - na duży plus jak dla mnie
- "Żywe" wnętrza budynków. Zdaje sobie że będzie to ograniczone, ale i tak jest bardzo duzy progres, wejście bez ekranu ładowania(też +) i tam faktycznie coś jest, różne misje, podoba mi się to.
- Zmieniony Hud, znaczniki na ekranie, nie na mini mapie. Jak dla mnie, chybiony pomysł.
- Paski życia nad wrogami - wygląda to jakby to był Slasher -> mam nadzieję, że można to wyłączyć.
- Tłumy wyglądają spoko.
- Co-op bardzo mnie nie przekonuje jako element całej gry, misji głównych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przez etap od 3:15 będzie się można też normalnie przerąbać, bo szlag by mnie trafił, gdybym miał się za biurkami chować. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, gra wygląda świetnie
liczyłem na to, że przechodzenie przez mieszkania przez okno, znane z trójki tutaj powróci, gdyż idealnie tu pasuje, ale jest jeszcze lepiej, do wielu domów można wchodzić (nareszcie), liczę na to, że Paryż poznamy na trzech płaszczyznach, poziomach:

1: dachy
2: wnętrza
3: rozległe podziemia

ciekawe teraz, jakiego potwora potrzeba do odpalenia tej gry?, czy mój I5 i GTX 780 wystarczą, czy trzeba już jednak zakupić PS4? (jest jeszcze nowy Batman i Wiedźmin 3)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja juź nie kupuje tej fabuły w tej serii
co raz to bardziej wymyślne te historie fabuły
nie ważne jak by dobrze była gra zrobiona to wciąż dla mnie to nie jest ten sam assassin

może pójdźmy dalej Irlandia Dzień św Patryka
Tam na pewno by się znalazł jakiś historyczny smaczek na fabułę AC
albo powinno być AC w niemczech zabijanie z nazistów
o to juź pewnie by mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:32, Toffefee napisał:

Dobra ja juź nie kupuje tej fabuły w tej serii
co raz to bardziej wymyślne te historie fabuły
nie ważne jak by dobrze była gra zrobiona to wciąż dla mnie to nie jest ten sam assassin


Nie wiem o co Ci chodzi, skoro o fabule nie wiemy jeszcze zbyt wiele?
jedynka była fajna ale tam fabuła była szczątkowa: trzeba było dokonać kilku zabójstw i tyle + akcja w przyszłości, której nie cierpiałem od pierwszej do ostatniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, że nie pokazano AC na stare konsole (o ile w ogóle istnieje) i że Ubisoft się ceni:

Assassin’s Creed® Unity - Guillotine Collector''s Case:

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.304120900/Assassins-Creed-Unity-Guillotine-Collectors-Case.html

Assassin’s Creed® Unity - Notre Dame Edition:

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.304131700/Assassins-Creed-Unity-Notre-Dame-Edition.html

Assassin’s Creed® Unity - The Bastille Edition:

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.304126100/Assassins-Creed-Unity-The-Bastille-Edition.html

ja zapewne nabędę edycję Notre Dame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:42, Essau napisał:

Odgrzewany kotlet. Dzięki, przejadłem się.


Nikt Cię nie zmusza do zakupu, dla mnie, najlepsza gra targów, która wyjdzie w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:49, lis_23 napisał:

, dla mnie, najlepsza gra targów, która wyjdzie w tym roku.

Nom wygląda świetnie cieszy mnie to że coop będzie opcjonalny ;) Bardzo dobrze preznetuje się też Far Cry 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.06.2014 o 16:51, Morrdin napisał:

Nom wygląda świetnie cieszy mnie to że coop będzie opcjonalny ;) Bardzo dobrze preznetuje
się też Far Cry 4


FC4 będzie jeszcze chyba na silniku trójki a tutaj widać ten nowy silnik (mój biedny PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:58, lis_23 napisał:


FC4 będzie jeszcze chyba na silniku trójki a tutaj widać ten nowy silnik (mój biedny
PC).

Haha mam ten sam problem bo mój komp radzi sobie ledwo z Watch Dogs na średnich detalach więc przy grze tylko next-genowej na nowym silniku może być "lekki" problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:49, lis_23 napisał:

> Odgrzewany kotlet. Dzięki, przejadłem się.

Nikt Cię nie zmusza do zakupu, dla mnie, najlepsza gra targów, która wyjdzie w tym roku.


Ale póki co każdy ma prawo do wypowiedzi. W sumie takie jest główne przesłanie serii AC.

Ja zgadzam się z Essau. Już AC III był wnerwiający z tą rewolucją amerykańską. Polubiłam Connora oraz Haythama z jego bandą templariuszy, ale walka o "wolność stanów" kompletnie mnie nie interesowała. Zero klimatu. To samo szykuje się teraz, tylko że w wersji francuskiej. Co następne? Rewolucja rosyjska? Car to mistrz templariuszy więc trzeba go utłuc? A może na odwrót, templariusze chcą przejąć władzę więc mordują cara? Ubisoftowi brakuje pomysłów na nową historię więc posiłkują się oklepaną historią świata. Mi podobał się Ezio bo miał swoją własną historię, tak samo Altair a nawet Edward, ich życie toczyło się na tle ważnych wydarzeń, ale nie było nimi zdominowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 17:00, Morrdin napisał:

Haha mam ten sam problem bo mój komp radzi sobie ledwo z Watch Dogs na średnich detalach
więc przy grze tylko next-genowej na nowym silniku może być "lekki" problem :D


Mój sobie radzi na ultra ale jak to będzie z nowym AC, DAI, Batmanem i Wiedźminem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 17:09, Polinka198 napisał:

Ja zgadzam się z Essau. Już AC III był wnerwiający z tą rewolucją amerykańską. Polubiłam
Connora oraz Haythama z jego bandą templariuszy, ale walka o "wolność stanów" kompletnie
mnie nie interesowała. Zero klimatu. To samo szykuje się teraz, tylko że w wersji francuskiej.
Co następne? Rewolucja rosyjska? Car to mistrz templariuszy więc trzeba go utłuc? A może
na odwrót, templariusze chcą przejąć władzę więc mordują cara? Ubisoftowi brakuje pomysłów
na nową historię więc posiłkują się oklepaną historią świata. Mi podobał się Ezio bo
miał swoją własną historię, tak samo Altair a nawet Edward, ich życie toczyło się na
tle ważnych wydarzeń, ale nie było nimi zdominowane.


Wiesz, brak klimatu w trójce to raczej Twój problem, dla mnie klimat był świetny, najlepszy w serii (może dlatego, że lubię filmy typu "Patriota" z Gibsonem), jedyny zarzut ode mnie, to brak tych spektakularnych bitew, których mieliśmy być świadkiem, stąd ta rewolucja Amerykańska przeleciała tak koło nosa, nie bardzo nas w nią angażując.
Tutaj widać, że będzie znacznie lepiej, skutki rewolucji widać gołym okiem i na każdym kroku, liczę też na dobrą fabułę, przynajmniej tak dobrą, jak w trójce, które zerwała z czarno-białym konfliktem Assassyni-Templariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:14, lis_23 napisał:

Wiesz, brak klimatu w trójce to raczej Twój problem, dla mnie klimat był świetny, najlepszy
w serii (może dlatego, że lubię filmy typu "Patriota" z Gibsonem


A może na odwrót? Tobie się podobało bo lubisz filmy tego typu? Niespodzianka, to co Tobie się podoba nie musi podobać się wszystkim. Jest przecież jakiś powód dla którego AC III jest w czołówce najmniej popularnych z serii AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 17:24, Polinka198 napisał:


A może na odwrót? Tobie się podobało bo lubisz filmy tego typu? Niespodzianka, to co
Tobie się podoba nie musi podobać się wszystkim. Jest przecież jakiś powód dla którego
AC III jest w czołówce najmniej popularnych z serii AC?


Można dowolnie odwracać kota ogonem; dlaczego coś, co nie podoba się innym ma się też mnie nie podobać? ;)
a swoją drogą, wyniki sprzedaży AC III mówią co innego, niż Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:28, lis_23 napisał:

a swoją drogą, wyniki sprzedaży AC III mówią co innego, niż Ty ;)


Wyniki sprzedaży mówią jedynie o popularności serii, a nie o jakości konkretnej gry. Wysoka sprzedaż AC III oparta była na świetnej trylogii Ezio. A JA nic nie twierdzę. Wystarczy wpisać w google AC favorite game i można przeczytać wiele opinii, np. http://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/lets-settle-it-whats-the-overall-best-assassins-cr-29353026/?page=1 To nie moja opinia tylko wielu graczy. W najlepszym przypadku AC III lokuje się w środku stawki.

Zresztą o gustach się nie dyskutuje, taka jest moja opinia i mam do niej prawo. Jedynym powodem mojej wypowiedzi jest poprzedni Twój post: "Nikt Cię nie zmusza do zakupu, dla mnie, najlepsza gra targów, która wyjdzie w tym roku." Nie lubię takich tekstów, uważam je za chamskie. Jak napisałam wcześniej każdy ma prawo do wypowiedzi i nikt nie ma prawa do odzywek typu "jak ci się nie podoba to się nie odzywaj/ nie kupuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować