Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacyjny konkurs gram.pl!

210 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 17:50, Monastor napisał:


> Zdradzę małą tajemnicę - logo gram.pl przerobione w programiku nie bardzo mnie interesuje..

> ;)
Nawet jak bedzie oryginalne iladne (bo wklejanie gifa`albo pisanie Times new roman to \zadna
zabawa... Jakby posluzylo na przyklad jako tekstura skrzydel bielinka kapustnika? ;> ^^
;)


A ja to chyba wymodeluje w 3DS MAX i bedzie tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 17:53, Bigjack7 napisał:

> > > > Zdradzę małą tajemnicę - logo gram.pl przerobione w programiku nie bardzo mnie interesuje..

> > > > ;)
> Nawet jak bedzie oryginalne iladne (bo wklejanie gifa`albo pisanie Times new roman to
\zadna
> zabawa... Jakby posluzylo na przyklad jako tekstura skrzydel bielinka kapustnika? ;> > ^^
> ;)

A ja to chyba wymodeluje w 3DS MAX i bedzie tyle :P

Nie no... zdjecie to zdjecie ;P
Corel pozwala na przyklad na bialym tle zrobic jakas "teksturke"... albo dowolnie zmienic kolor danego obszaru zdjecia... liscie w kolorach teczy i tak dalej :)
Przy czym to nadal jest fotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Jaką czcionką jest napisane logo gram.pl ? Mogłoby to niektórym pomóc [chyba, że to tajemnica firmowa]. Elephant ? Lithograph ? A może Batang? [szkoda,że na forum można pisać tylko jedną czcionką [chyba Arial] + B , I oraz U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:12, Liqid napisał:

Tak na marginesie. Jaką czcionką jest napisane logo gram.pl ? Mogłoby to niektórym pomóc [chyba,
że to tajemnica firmowa]. Elephant ? Lithograph ? A może Batang? [szkoda,że na forum można
pisać tylko jedną czcionką [chyba Arial] + B , I oraz U.

Napis mozesz nawet za pomoca painta elegancko przekopiowac... ale Sol twierdzila, ze to nie fajne :/
Wlasnie... Czemu Soleila nie odpowiada? Wyjechala moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wyjechała i już robi fotki do konkursu tak jej się spodobał widok PS2 obok biurka, że chce nas wybić z zabawy :), ale jak wyjechała to życzmy jej udanych wakacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 21:15, kepny napisał:

Hehe wyjechała i już robi fotki do konkursu tak jej się spodobał widok PS2 obok biurka, że
chce nas wybić z zabawy :), ale jak wyjechała to życzmy jej udanych wakacji :P



Nie wyjechała moi drodzy ;>

Czeka na zdjęcia z wakacji ;) Takie (ciii, zdradzę Wam tajemnicę) GRAMOWE. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:01, Soleila napisał:

Nie wyjechała moi drodzy ;>

JESZCZE nie wyjechała, wszystko przed nią :)

Dnia 14.07.2006 o 22:01, Soleila napisał:

Czeka na zdjęcia z wakacji ;) Takie (ciii, zdradzę Wam tajemnicę) GRAMOWE. ;)


Coś czuję, że ta galeria będzie cudna ;]


PS Co do loga gram.pl z klocków to byłoby fajne, jakby było DOŚĆ duże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Kombinuję straszliwie jak tu mimo wszystko cuś wykonać. Nie pojechałem z mamą i siostrą na plażę (może błąd? może bych na coś wpadł? ;( ) i dalej się biedzę nad tym zagadnieniem.

Próbuję uwarzyć sobie jakiś Monumentalny i Epicki sposób na wygrywającą Fotkę, ale jak na razie-pustka kosmiczna (vide "Apollo 13"-TVN, 21.35-wczoraj).

*skrob, skrob*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helloooo :)


Pierwsze zdjecie wyslane :). Czadowo mi wyszlo :P. Chcialbym je tu wystawic, ale boje sie ze ktos je zakosi i uzyje jako swojego, fakt juz je wyslalem ale tak dla bezpieczensta jednak go nie wystawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:02, Soleila napisał:

> Witam! Czy to musi być logo gram.pl ( http://www.gram.pl/www/01/img/logo.gif) czy napis
GRAM
> dowolną czcionką? Jeśli to pytanie było zadane to przepraszam, ale po prostu nie mam czasu

> przeczytać wszystkich wypowiedzi.


Zdradzę małą tajemnicę - logo gram.pl przerobione w programiku nie bardzo mnie interesuje..
;)

Wołałabym takie, hmm.. z zapałek (nie dla dzieci!), czy z .. czegokolwiek co macie pod ręką.


a tylko male przerobki zeby przyciemnic ? :) I jak, doszlo moje zdjecie ? podoba Ci sie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na co mi byłby taki ps2, chyba jako zawalacz miejsca, bo nie nadaje się nawet jako podpórka na książki czy przycisk do papieru. PCty górą, bez względu na "wyniki marketingowe", jakoś te wyniki robią na blaszakach, nie konsolach.

Ten synek jest chory psychopatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm pomyślmy mam od fula pomysłów na takje zdjęcia ale powjedzcie po co komu ps2 jak jusz tusz tusz zaraz zaraz... (famfary) ps3! a poza tym xbox 360 po co ładować kasę w przestażałego klocka ;)
ps.
ja bym tam zrobił logo naprzykład z surowców w edytoże do herosów 3
ps(2).
albo z pagurków w cs z morowinda?? (no co? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno już poszło ;P Nie wiem, czy to o to chodziło, ale skoro do tej pory nie dostałem maila, że wykluczono mnie z konkursu, to chyba jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. A może to byc screen z gry, czy może być tylko zdjęcie ''prawdziwe''? Chciałbym się upewnić.
2. Jaki temat wpisać w mailu konkursowym? Nie mogę go nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować