Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść informacji na temat Bloodborne z dodatkiem zdjęć z gry

10 postów w tym temacie

> Zdjęć z gry, a potem i tak wychodzi Dark Souls 2 czy inne Watch Dogs.
Akurat jak na złość dla Sony zawsze gry wychodzą dobrze, po za tym bardziej podobał mi się opustoszały świat z Soulsów jedynki i Dark Soulsa 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja się gier czepiam ;) Jeśli już to poddaję w wątpliwość jakość grafiki, mając na względzie bezczelne kłamstwa z nie tak odległej przeszłości. Teraz wszystko ładnie wygląda, ale DS2 też wyglądało dużo lepiej na miesiąc przed premierą. A jak wyszło wszyscy pamiętają bo to ciągle niezabliźniona rana.

Zresztą już to, że FS nie planuje przeniesienia DS2 na next-geny każe się zastanowić czy nie ma tutaj drugiego dna. Bo taki podejrzliwy typ jak ja ma czelność podejrzewać, że skok jakościowy grafiki nie byłby aż tak wyraźny. I źle by wróżył Bloodborne. Prawdopodobnie będzie to dobra, może nawet bardzo, gra. Chętnie zagram. Ale na pewno nie będzie aż tak imponująca wizualnie jak rzekome "obrazki z gry". A zaufanie można stracić jedną głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 01:26, bVarador napisał:

A gdzie ja się gier czepiam ;) Jeśli już to poddaję w wątpliwość jakość grafiki, mając
na względzie bezczelne kłamstwa z nie tak odległej przeszłości. Teraz wszystko ładnie
wygląda, ale DS2 też wyglądało dużo lepiej na miesiąc przed premierą. A jak wyszło wszyscy
pamiętają bo to ciągle niezabliźniona rana.

Masz rację, gdy oglądałem trailery z DS 2 to miałem takie "WoW" a gdy wyszła to takie trochę zasmucenie mnie ogarnęło że z kolejną grą polecieli w konia z ludźmi.

Dnia 11.06.2014 o 01:26, bVarador napisał:

Zresztą już to, że FS nie planuje przeniesienia DS2 na next-geny każe się zastanowić
czy nie ma tutaj drugiego dna. Bo taki podejrzliwy typ jak ja ma czelność podejrzewać,
że skok jakościowy grafiki nie byłby aż tak wyraźny. I źle by wróżył Bloodborne. Prawdopodobnie
będzie to dobra, może nawet bardzo, gra. Chętnie zagram. Ale na pewno nie będzie aż tak
imponująca wizualnie jak rzekome "obrazki z gry". A zaufanie można stracić jedną głupotą.

No nie byłby wyraźny bo musieliby od nowa tekstury robić itd, a po co sie męczyć skoro można Bloodborne''a wydać a za jakieś 2 lata powiedzmy zapowiedzieć DkS3 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie hit, nad grą oprócza Sony i FS pracują ludzie odpowiedzialni za poziom graficzny FFXIII więc grafika będzie conajmniej tak dobra jak na screenach. W sumie Sony już pokazało jak będzie wyglądać Uncharted, a skoro za grę odpowiada sony to na pewno gra będzie piękna. W końcu oni znają swoją konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design jest niesamowity.Podoba mi się ten przepych, ciasne ulice(które było widać szczególnie na poprzednich kadrach) i mroczność, tak klimatyczna, jest niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego jestem pewien, nigdy nie zaufam materiałom promocyjnym, szczególnie w odniesieniu do graficznej strony tego tytułu. Cóż, sami sobie na to zasłużyli.

Co wcale nie wpływa na to, że już mi się pad w rękach łamie na samą myśl o kolejnych godzinach spędzonych w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować