Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Tomasz Gop prezentuje Lords of the Fallen

21 postów w tym temacie

Dużo nie pokazali ale wygląda obiecująco.
Może nawet okaże się, że CI faktycznie przestaje robić średniaki a zaczyna robić gry dobre. Może jeszcze nie wybitne ale dobre : )
Ja tam jestem dobrej myśli : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra wygląda zachęcająco. Jak na RPG''a to bardzo dobrze się prezentuje. Sam osobiście czekam na tą produkcję i samo określenie jesień tego roku tak mało do mnie przemawia:P Jesień to 3 miesiące jak by nie patrzeć:P Mogli by jakąś dokładniejszą datę premiery podać. Ogólnie bardzo fajnie że polskie studia się promują i rozwijają, kto wie może niedługo podbijemy rynek z grami i nie tylko;) Co do kamery to podejrzewam że gra jest jeszcze w etapie tworzenia więc wszystko może się zmienić, oby na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię to od razu, bo kręci mnie ten rodzaj rozgrywki. Tylko po co wybrali na pokazówkę materiał w wąskim korytarzu, to nie wiedzą, że kamera jeszcze im wariuje? Trochę wyglądało na niedorobioną grę przez takie babole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie prezentuje się powalająco. Cały czas wygląda to głównie na miks kilku popularnych w ostatnim czasie tytułów, nie oferując zbyt wiele od siebie. Również nie zapowiada się na jakąś ciekawą fabułę. Ot, kolejny "mroczny" bohater po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 00:10, Arcling napisał:

Gra nie prezentuje się powalająco. Cały czas wygląda to głównie na miks kilku popularnych
w ostatnim czasie tytułów, nie oferując zbyt wiele od siebie. Również nie zapowiada się
na jakąś ciekawą fabułę. Ot, kolejny "mroczny" bohater po przejściach.


Bo to nie jest gra, którą się kupuje dla fabuły. Fabuła będzie (po prostu) jako pretekst do rozwałki i nic ponad to. Oczywiście TG będzie mówił co innego, ale od początku było widać, że walka jest tu gwoździem programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 01:45, Vojtas napisał:

Bo to nie jest gra, którą się kupuje dla fabuły. Fabuła będzie (po prostu) jako pretekst
do rozwałki i nic ponad to. Oczywiście TG będzie mówił co innego, ale od początku było
widać, że walka jest tu gwoździem programu.

Wiadomo, jednak do tej rozwałki mogłaby przynajmniej być jakaś ciekawa otoczka. Tutaj nie ma nawet tego, design niczym nie zaskakuje. Oczywiście wciąż może z tego wyjść nie najgorsza gra, ale raczej nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak statycznie pewnie dlatego, żeGop musiał dodatkowo jeszcze odpowiadać na pytania i opowiadać o grze:) Ale wracając do LoF, wygląda całkiem przyzwoicie. Fajnie, że się pokazali na targach. Zawsze to dodatkowa reklama. :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować