Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta-testy Battlefield Hardline dostępne dla wszystkich posiadaczy PC

22 postów w tym temacie

Mam BF3 BF4 Bad company 2 i tego hardline (bete) i w hardlin''a gra mi się najgorzej moim zdaniem to takie połączenie pay day z cs''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co z betą na PS4? Na PC dostałem się jeszcze przed otwarciem dla wszystkich, ale bardziej ciekawi mnie jak ta gra śmiga i wygląda na PS4,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 17:51, alanx7 napisał:

Mam BF3 BF4 Bad company 2 i tego hardline (bete) i w hardlin''a gra mi się najgorzej
moim zdaniem to takie połączenie pay day z cs''em


Jak mogłeś porównać CS-a z tym komercyjnym bublem? Dwie różne gry, o dwóch odmiennych gameplay''ach. Zgadnij, który z nich jest bardziej grywalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo co z betą na PS4? Na PC dostałem się jeszcze przed otwarciem dla wszystkich,
> ale bardziej ciekawi mnie jak ta gra śmiga i wygląda na PS4,
Nie śmiga i nie wygląda. Do tego gameplayowo żałosna. Niedorozwinięte coś pod znaną marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA po prostu próbuje sprzedać w pełnej cenie coś, co w normalnych warunkach byłoby bezpłatnym
> modem.
Też tak uważam. Słabiutko to wypada. Pusto, choć serwer pełny, takie moje wrażenie. Lokacje bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest taka zła, ale w żadnym razie nie powinni tego podpinać pod markę Battlefield. Zamiast się rozdrabniać z marką (którą teraz już zeszmacili), powinni zabrać się za trzecią część Bad Company.

Pograć idzie, ale tylko w betę, bo na pełniaka szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra nie jest taka zła, ale w żadnym razie nie powinni tego podpinać pod markę Battlefield.
> Zamiast się rozdrabniać z marką (którą teraz już zeszmacili), powinni zabrać się za trzecią
> część Bad Company.
>
> Pograć idzie, ale tylko w betę, bo na pełniaka szkoda kasy.

Dokładnie, dla mnie z Battlefield''ów to własnie BC 2 jest numerem jeden - nawet polonizację tam chwaliłem (wzmianki o Predatorze zwalily mnie z krzesła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 23:46, porckypizgus napisał:

Dokładnie, dla mnie z Battlefield''ów to własnie BC 2 jest numerem jeden - nawet polonizację
tam chwaliłem (wzmianki o Predatorze zwalily mnie z krzesła).


Ale czemu nie BF2? To jest przecież jeden z prawdziwych Battlefieldów a nie jakieś spin-offy chociaż niezłe do BF2 nie mogą się równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna gra. Niby deweloperzy budują markę studia na marce Battlefielda, z drugiej strony prawie identyczny jak battlefield 4 z zmienionymi trybami rozgrywki sprawia , że rundy są śmiesznej długości a sam gameplay z bety zostawia wiele do życzenia. Pograłem z 20 minut i mnie odrzuciło Battlefield to od zawsze była walką 2 lub 3 armii, a nie policji z bandytami rabującymi bank i siebie nawzajem. Myślę, że gra nie ma dużych szans na sukces rynkowy. Jeśli Już to za sprawą nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimi bandytami? Jacy policjanci? Czy oni naprawde próbują nam wcisnąć ze funkcjonariusze policji (w tym i SWAT) maja do dyspozycji cholerną zbrojownie połowy sił NATO? I cała ta demolka otoczenia... a wszystko o parenascie milionów $$ ukradzionych przez organizacje paramilitarną, bo bandytami tego nie da sie nazwac.

I żaden to mix PayDay''a z BF''em. Kto grał ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF2 = genialna gierka
BFBC2 = przyjemny come back znanej serii na PC
BF3 = wszystko spoko, gra się przyjemnie ale nie czasem coś za często i za dużo? i po co tyle dlc?
BF4 = znowu to samo?
BF Hardline = jak dla mnie kompletny gniot ;___;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 23:48, sylwasss napisał:

Ale czemu nie BF2?


Nie rozumiem zdziwienia.

Dla porckypizgusa najlepszym BF-em jest BC2.
Podał ulubionego BF-a w swoim życiu, nie w życiu innych, co nie? :)

Nikomu nic nie narzucił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować