• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szydyr

Lineage 2 - potrzebuje pomocy

Pytanie

Ściągnołem gre Lineage 2 (jest darmowa) i troche mnie zdenerwował fakt że po zainstalowaniu gry i prubie jej uruchomienia wyskoczyło okienko z autoupdatem. Gra ściągała mi sie 17.30 godz! Update będzie sie ściągał prawdopodobnie także bardzo długo. Nie wiecie jak ominąć tego autoupdata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

104 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.12.2005 o 17:42, PhaNtoM83 napisał:

Ojej. Źle sformułowałem pytanie. Chodzi mi o subklase czyli inną profesje. To coś koło lvl
76, gdzie cofiemy sie znowu do 40 czy jakoś tak. Ale chciałbym własnie wiedzieć dokładnie coś
na ten temat.


Po zmianie na subklasę cofasz się do 40 lvl i nie zatrzymujesz skilli z poprzedniej. W każdej chwili możesz wrócić d stanu pierwotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2005 o 11:09, Konrad162 napisał:

Sam gram na legalnym płatnym serwerze (na początku grłem na prywatnym). Przewaga płatnego serwera
nad Pirackim jest nie wyobrażalna mimo opłat około 40 zł miesięcznie :/. A więc temat serwerów
prywatnych jest zamknięty.
Wniosek:
Prywatny=Piracki. hmm może ma ktoś pomysł jak z tymi serwerami walczyć?? Zmiejszenei liczby
graczy an pirackich serwerach. Wiązałoby sie z choć drobnym zwiększeniem liczby graczy na orginalnych
serwerach. A to może w przyszłości skutkowało by zmniejszeniem opłat z tych około 10 dolarów
(to doś sporo :/) może na 5 czy 2 dolary :>


Niech to będzie problem NCsoft - póki co nie zależy mi żeby cała ta masa ludzi zwaliła się na serwery oficjalne bo i tak już można ^$%#$^ dostać przez ich przepełnienie. Niech lepiej zajmą się zwiększeniem ichh pojemnosci bo mała to przyjemność płacic za gre i godzine próbowac się wbić na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.03.2006 o 20:00, rafal1310 napisał:

powiedzcie mi co mam zrobić żeby mieć profesje na elfa silver rangera, mam już te medale i
nie wiem do kogo mam z nimi iść..help


Do Grand Mastera w Worrior Guild np w Giran,Oren,Aden i chyba w Heine :] i wybrac "Silver Ranger" a pozniej "Change Prof..." i Gz jestes Rangerem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2006 o 09:37, RedSqll napisał:

> powiedzcie mi co mam zrobić żeby mieć profesje na elfa silver rangera, mam już te medale
i
> nie wiem do kogo mam z nimi iść..help

Do Grand Mastera w Worrior Guild np w Giran,Oren,Aden i chyba w Heine :] i wybrac "Silver Ranger"
a pozniej "Change Prof..." i Gz jestes Rangerem ^^


racja, dzęk ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zna ktoś jakieś prywatne servery do L2 C4. Dopiero co ściagnełem i niewiem jak i gdzie szukać, jak się zalogować i jak zagrać na tym koncie. PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2006 o 17:48, Daro152 napisał:

Zna ktoś jakieś prywatne servery do L2 C4. Dopiero co ściagnełem i niewiem jak i gdzie szukać,
jak się zalogować i jak zagrać na tym koncie. PROSZE O POMOC!!!


nie ma zadnych prywatnych serverow sa jedynie oficjalne i piraty ktore lamia regulamin NCSoftu EULA grajac na pirackich serwerach lamiesz i ty regulamin EULA wiec jak najszybciej kup na gram albo na lineage2.com aktywacje na konto na oficjalu.

Nie masz pieniedzy ? Wejdz na www.lineage2.pl wejdz na forum napisz swoj problem a ktos Ci pomoze/ powie jak mozna zarobic legalnie na Lineage 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2006 o 21:38, Yuzm napisał:

nie ma zadnych prywatnych serverow sa jedynie oficjalne i piraty ktore lamia regulamin NCSoftu
EULA grajac na pirackich serwerach lamiesz i ty regulamin EULA wiec jak najszybciej kup na
gram albo na lineage2.com aktywacje na konto na oficjalu.

Nie masz pieniedzy ? Wejdz na www.lineage2.pl wejdz na forum napisz swoj problem a ktos Ci
pomoze/ powie jak mozna zarobic legalnie na Lineage 2.


Mósiał bym być konkretnym idiotą żeby płacic co miesiac za granie. Już wole poszukac darmowych gier. Ale po co zostały stworzone prywatne servery :)?! A zreszta olewam to gierke bo mam zasłabego kompa żeby se w to pograc ;p!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2006 o 15:33, Daro152 napisał:

> nie ma zadnych prywatnych serverow sa jedynie oficjalne i piraty ktore lamia regulamin
NCSoftu
> EULA grajac na pirackich serwerach lamiesz i ty regulamin EULA wiec jak najszybciej kup
na
> gram albo na lineage2.com aktywacje na konto na oficjalu.
>
> Nie masz pieniedzy ? Wejdz na www.lineage2.pl wejdz na forum napisz swoj problem a ktos
Ci
> pomoze/ powie jak mozna zarobic legalnie na Lineage 2.

Mósiał bym być konkretnym idiotą żeby płacic co miesiac za granie. Już wole poszukac darmowych
gier. Ale po co zostały stworzone prywatne servery :)?! A zreszta olewam to gierke bo mam zasłabego
kompa żeby se w to pograc ;p!!


Idiota jest czlowiek myslacy jak ty myslisz ze co jest na privie jest i na oficjalu >.> to sie grubo mylisz. Darmowa gierka np. MU >.< . Prywatne servery nie wiem po co zaostaly zrobione moze dla takich ludzi jak ty i zeby placili dotacje bo servek upadnie a osoba zwana GM sama gra na oficjalu (wiele razy sie z tym spotkalem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2006 o 00:40, Yuzm napisał:

Idiota jest czlowiek myslacy jak ty myslisz ze co jest na privie jest i na oficjalu >.>
to sie grubo mylisz. Darmowa gierka np. MU >.< . Prywatne servery nie wiem po co zaostaly
zrobione moze dla takich ludzi jak ty i zeby placili dotacje bo servek upadnie a osoba zwana
GM sama gra na oficjalu (wiele razy sie z tym spotkalem).


W tej chwili nazwałeś mnie idiotą, no ale cóż to ty widzisz wszędie problemy. Doskonale zdaje sobie sprawe stego że prywatne servery niedorównują oficjalnym ale wole cierpieć niż płacić za granie co miesiąc. Robią to tylko osoby które sa komputerowymi maniakami siedzącymi non stop przed monitorem, gapiący się na biegające ludki, zamknięci w swoim małym komputerowym świecie gdzie wiedzie im się lepiej niż w prawdziwym. To nie dlamnie!! Nieznam osób które grają MU na privach, więc mi tu niegadaj o tym. Ciekawe z kad o tym wiesz pewnie z doświadczenia pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2006 o 22:51, Daro152 napisał:

> Idiota jest czlowiek myslacy jak ty myslisz ze co jest na privie jest i na oficjalu >.>

> to sie grubo mylisz. Darmowa gierka np. MU >.< . Prywatne servery nie wiem po co
zaostaly
> zrobione moze dla takich ludzi jak ty i zeby placili dotacje bo servek upadnie a osoba
zwana
> GM sama gra na oficjalu (wiele razy sie z tym spotkalem).

W tej chwili nazwałeś mnie idiotą, no ale cóż to ty widzisz wszędie problemy. Doskonale zdaje
sobie sprawe stego że prywatne servery niedorównują oficjalnym ale wole cierpieć niż płacić
za granie co miesiąc. Robią to tylko osoby które sa komputerowymi maniakami siedzącymi non
stop przed monitorem, gapiący się na biegające ludki, zamknięci w swoim małym komputerowym
świecie gdzie wiedzie im się lepiej niż w prawdziwym. To nie dlamnie!! Nieznam osób które grają
MU na privach, więc mi tu niegadaj o tym. Ciekawe z kad o tym wiesz pewnie z doświadczenia
pewnie.


może to głupie pytanie, ale tak z czystej ciekawości skąd ściągłeś c4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.03.2006 o 23:05, rafal1310 napisał:

ale mi pisze że Serwer FTP jest nieosiągalny....



Mi też tak pisało ale jak zaczełem ściagac flash getem to po jakimś czasie zaczynało sięzciągać. Tez tak sprubój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Robią to tylko osoby które sa komputerowymi maniakami siedzącymi non

Dnia 11.03.2006 o 22:51, Daro152 napisał:

stop przed monitorem, gapiący się na biegające ludki, zamknięci w swoim małym komputerowym
świecie gdzie wiedzie im się lepiej niż w prawdziwym. To nie dlamnie!! Nieznam osób które grają
MU na privach, więc mi tu niegadaj o tym. Ciekawe z kad o tym wiesz pewnie z doświadczenia
pewnie.


Nie generalizuj - maniacy są i na priv i na oficjalu, podobnie jak i ludzie poświęcający tam tyle czasu ile sobie sami chcą. Stwierdzenie o tym że wiedzie im się tam lepiej niż w realu też jest obraźliwe i jest objawem zazdrości lub kompleksów. To jest prywatna sprawa każdego ile poswięca czasu na jakąkolwiek gre (podobnie jest z telewizją, samogwałtem, jazdą na rowerze itd.) Moze wg. ciebie idiotami są ci którzy płacą za tą grę co miesiąc (albo co dwa) ale w ich odczuciu jest to uczciwe i normalne. Idąc tym tokiem rozumowania można nazwać każdego grającego w piracką grę (lub na pirackim serwerze) złodziejem. Tak jest w normalnym świecie że jeśli ktos coś zbudował, wymyślił, skomponował, wyprodukował to należy mu się za to wynagrodzenie. Tak długo jak będziesz pasożytował na utrzymaniu mamusi to trudno będzie ci tą prostą kwestie zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2006 o 13:21, kwjacek napisał:

Nie generalizuj - maniacy są i na priv i na oficjalu, podobnie jak i ludzie poświęcający tam
tyle czasu ile sobie sami chcą. Stwierdzenie o tym że wiedzie im się tam lepiej niż w realu
też jest obraźliwe i jest objawem zazdrości lub kompleksów. To jest prywatna sprawa każdego
ile poswięca czasu na jakąkolwiek gre (podobnie jest z telewizją, samogwałtem, jazdą na rowerze
itd.) Moze wg. ciebie idiotami są ci którzy płacą za tą grę co miesiąc (albo co dwa) ale w
ich odczuciu jest to uczciwe i normalne. Idąc tym tokiem rozumowania można nazwać każdego grającego
w piracką grę (lub na pirackim serwerze) złodziejem. Tak jest w normalnym świecie że jeśli
ktos coś zbudował, wymyślił, skomponował, wyprodukował to należy mu się za to wynagrodzenie.
Tak długo jak będziesz pasożytował na utrzymaniu mamusi to trudno będzie ci tą prostą kwestie
zrozumiec



Ja poprostu wyraziłem swoją opinię na ten temat, i jej niezmienie niezależnie od tego czy jest ona obraźliwa czy nie. Nie jestem za kupowaniem pirackich gier ani programów bo uważam że przez takich kolesi którzy sprzedają i kupują piraty, upadają nawet dobre firmy produkujące gry, przez co mogą się nieukazywać dobre gry. Mam ich przez to mało, ale i tak jestem zadowolony bo kupuje tylko gierki które uważam za najlepsze. I mamusia mi niedaje pieniędzy na gierki, kupuje je sam za zarobione pieniadze. A co do płatnych gier MMORPG to jestem bardzo negatywnie nastawiony, bo uważam iż jest to kompletne kretyństwo i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować