Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top Hat - recenzja polskiej gry niezależnej

10 postów w tym temacie

Musiały gry pegasusowe mocno na niego wpłynąć, że je pamięta :) Ja tam niezbyt pamiętam co robiłem w wieku 3-4 lat, a jak chłopak jest dwudziestolatkiem to musiał się urodzić w 94, ewentualnie druga połowa 93. Czyli 96-97 rok kiedy to mógł w coś faktycznie zacząć grać, a już wtedy Pegasus był w odwrocie, nacierało Sony z PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka grałem w ładniejsze platformery.. i darmowe też były. I nie mówiły mi, że jeśli mam z nią problemem to powinienem szukać czegoś prostszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek: Jestem z rocznika 94 i moim pierwszym sprzętem do grania jaki dostałem był właśnie pegazus na którym przegrałem naprawdę wiele godzin. Playstation dostałem o wiele później. :)
eLp_Ne: Tak, to dość kontrowersyjny napis na game over. Coś podobnego zobaczyłem w AVGN Adventures i uznałem, że będzie to zabawne. No cóż, jednych bawił ten tekst, inni nie załapali żartu. Zmieniliśmy go już żeby uniknąć dalszych niemiłych tekstów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 13:55, Nikas napisał:

eLp_Ne: Tak, to dość kontrowersyjny napis na game over. Coś podobnego zobaczyłem w AVGN
Adventures i uznałem, że będzie to zabawne. No cóż, jednych bawił ten tekst, inni nie
załapali żartu. Zmieniliśmy go już żeby uniknąć dalszych niemiłych tekstów. :)


A może po prostu zgłaszali się do was o zwrot pieniędzy skoro sami twórcy sugerują, że to nie jest gra dla nich? Żart? Wait a minute - "żart «wypowiedź lub zachowanie mające kogoś rozśmieszyć» ", gratuluję naprawdę słabego poczucia humoru jeśli cię to śmieszyło lub kogokolwiek innego. I powtarzam po raz kolejny, grałem w ładniejsze darmowe platformery, smuteg mnie ogarnia, że spuszczanie się nad tą gierką następuje bo stworzył ją Polak ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > eLp_Ne: Tak, to dość kontrowersyjny napis na game over. Coś podobnego zobaczyłem
> w AVGN
> > Adventures i uznałem, że będzie to zabawne. No cóż, jednych bawił ten tekst, inni
> nie
> > załapali żartu. Zmieniliśmy go już żeby uniknąć dalszych niemiłych tekstów. :)
>
> A może po prostu zgłaszali się do was o zwrot pieniędzy skoro sami twórcy sugerują, że
> to nie jest gra dla nich? Żart? Wait a minute - "żart «wypowiedź lub zachowanie
> mające kogoś rozśmieszyć» ", gratuluję naprawdę słabego poczucia humoru jeśli cię
> to śmieszyło lub kogokolwiek innego. I powtarzam po raz kolejny, grałem w ładniejsze
> darmowe platformery, smuteg mnie ogarnia, że spuszczanie się nad tą gierką następuje
> bo stworzył ją Polak ;-;
Nikt nie pisał do nas z zażaleniem o zwrot pieniędzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odpisujesz tak bardzo fragmentarycznie ^^ Nevermind, widać, że twórcom indyków zaczyna być zbyt dobrze kiedy za takie produkcje chcą 10$. Ale co ja tu będę.. tak więc tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, PSX mocno wtedy zyskiwało u nas na znaczeniu, ale jeszcze tak około 1998 sporo ludzi wciąż grało też na Pegasusie (czy też różnych przeróbkach, bo kojarzę, że w tamtym czasie widywałem na rynkach konsole analogiczne do Pegasusa, ale pod innymi nazwami i obudowami), więc jak twórca tej gry miał te 4-5 lat, to mógł jeszcze grać na tym.

Odnośnie samej gry, to szału raczej nie ma. Taki wysyp tych gier w stylistyce retro ostatnimi czasy mamy, że każdej kolejnej produkcji coraz trudniej przyciągnąć uwagę i zebrać pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że odpisujesz tak bardzo fragmentarycznie ^^ Nevermind, widać, że twórcom indyków
> zaczyna być zbyt dobrze kiedy za takie produkcje chcą 10$. Ale co ja tu będę.. tak więc
> tego.

$10 za grę na ~12h to nie dużo. Ludzie poświęcają mnóstwo czasu, żeby coś takiego stworzyć, a gier na rynku jest coraz więcej i naprawdę niesamowicie trudno się wybić. Ale no cóż, mamy erę torrentów i Humble Bundle''i, więc płacenie za grę więcej niż $1 to strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować