Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #100 - ważne zmiany i ogórkowy konkurs!

43 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Trudno uwierzyć, że to już setne wydanie podsumowania Waszej aktywności na gramsajtach, prawda? Okrągłe wydanie to dobry moment na niespodzianki! O nich opowie na końcu redaktor naczelny gram.pl - Mielu, ale najpierw przejdźmy do tego, co najważniejsze – przeglądu najciekawszych wpisów w ubiegłym tygodniu!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #100 - ważne zmiany i ogórkowy konkurs!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O powiem szczerze, że tak szybko się wpisu nie spodziewalem! Powodzenia i mam nadzieję, że wpisów konkursowych będzie przybywać :)

@PokerMorda: ponieważ jest to naprawdę dobry pomysł na serię. Sam kilka razy zabierałem się do zabawy z programami do tworzenia prostych gier i przy dłuższych zabawach po prostu odpadałem. Jedyne, co mi wychodziło to mapy do HoMM III i kilka mapek do Starcrafta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a taką miałem nadzieję, że mój wpis zostanie tutaj wymieniony... (smutny).

A co do konkursu, to hmm... wydaje się interesujący. Może sam coś wykombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miód na serce leje Pan naczelny Mielu. Bo tak poprawdze GSy znów żyją tym dawnym życiem jakie kiedyś miały same z siebie i nie trzeba robić różnorakich akcji reaktywacyjnych. Że się tak wyrażę modę na GSy i robienie wpisów by przywracać ich dawną chwałę i blask bo swego czasu na GSach po prostu panowała posucha i niebyt :D.. Takie coś aż zachęcą by pisać. Może i ja bym znalazł w sobie kawałek mocy posępnego czeprepu by ....w końcu zaktualizować swój GS [ bo tam aż się prosi o aktualizację ] i dać jakiś konkretniejszy wpis chociażby o samym Diablo 3 bo w tym czuje się najlepiej. Ogórki, ogórki!!! :D .... może coś skrobnę ale jaki azymut obrać :3

PS: Gratuluje Muradin awansu jak i nowego zielonego kolorku :). Zasłużyłeś. Dobrze, że ktoś Twe wysiłki docenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziękuję :)

Co do akcji: to nie jest tak, że one nie były potrzebne. Były, bo gdyby nie one najprawdopodobniej nie rozpoczęłyby się prace nad nowymi gramsajtami. Każda inicjatywa, która ma na celu ożywić nieco społeczność gram.pl jest dobra i nie mówię tutaj o grupach użytkowników, a o każdym pomyśle użytkowników na rozruszanie community nie tylko gramsajtowego, ale i forumowego. Wiadomo - nie jest to łatwe, ale zawsze warto spróbować. Tym bardziej, że jednak razem w tym miejscu spędzamy sporo czasu i miło jest je współtworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Catdammit, cały sezon ogórkowy pracowałem nad moim nowym tekstem. Co więcej, w pewien sposób opisuje on to co robiłem i jak to przeżywałem, więc wychodzi na to, że mam gotowca już od tygodnia! Ale on się nie liczy bo nie pisałem go na konkurs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć dwa! Dlatego właśnie trwa ten konkurs dwa tygodnie, aby każdy, nawet jak ma jakieś zaplanowane teksty , mógł wziąć w nim udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 09:12, Muradin_07 napisał:

To wrzuć dwa!

Nie jest to bez sensu? Nie przesadzajmy, jak dla mnie to powinien być jeden, aby było sprawiedliwie, bo też nie każdy - już w ogóle w wakacje - może mieć czas na napisanie drugiego w ciągu tych dwóch tygodni.

Nie ilość a jakość, mocium panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mówimy tutaj o jednym wpisie, który już był gotowy przed konkursem i drugim, konkursowym. Poza tym - niech każdy pisze tyle, ile chce. Oby jeden konkursowy był według autora najlepszym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 11:45, Muradin_07 napisał:

Ale mówimy tutaj o jednym wpisie, który już był gotowy przed konkursem i drugim, konkursowym.
Poza tym - niech każdy pisze tyle, ile chce. Oby jeden konkursowy był według autora najlepszym
:>


A to to tak. Im węcej wpisów na GSach tym lepiej, ale konkurs jeden, tak jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mała aktualizacja związana z nagrodami za najciekawsze wpisy w naszym konkursie. Otóż mamy dla Was dwa zestawy nagród, na które składa się: koszulka (jedna z dwóch do wyboru) i gra niespodzianka :)

20140721132527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję pojawiły się małe komplikacje. Nie wiem natomiast kiedy dokładnie pojawią się jakieś bliższe informacje na ten temat. Mogę jednak powiedzieć, że są w produkcji i jeśli będzie wiadomo coś więcej to na pewno o tym będziemy pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co się orientuję pojawiły się małe komplikacje. Nie wiem natomiast kiedy dokładnie
> pojawią się jakieś bliższe informacje na ten temat. Mogę jednak powiedzieć, że są w produkcji
> i jeśli będzie wiadomo coś więcej to na pewno o tym będziemy pisać :)

Dzięki! :D Dobrze, że coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować