Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 - 20 minut gameplayu z komentarzem twórców

22 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Podczas tegorocznych targów E3 wybrani przedstawiciele mediów mogli przyjrzeć się przedpremierowej wersji The Sims 4. Electronic Arts postanowiło zademonstrować zawartość tego dema na długim materiale wideo.

Przeczytaj cały tekst "The Sims 4 - 20 minut gameplayu z komentarzem twórców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba i pewnie zagram. Ale te uproszczenia ich zgubią. Jednym klikiem robisz sobie lokatora? W 10 sekund budujesz cały dom? Trochę to zabija ideę. Wiem, że można i normalnie, ale jak coś się może samo zrobić...
Anyway, zagramy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Gra może i ok. Jest to jednak faza Testowo-Betowa, i nie można dużo o tym powiedzieć, jednak Te uproszczenia względem wznoszenia budynków, są nieco przegięte. Ja w The sims 3 Zawsze Wolałem się Pobawić troszkę w budowanie. A tutaj ? Wystarczy parę machnięć myszką i mamy dom. Fakt można to zrobić w inny sposób, więcej zabawy i tak dalej. Ale jednak Komu będzie się chciało robić dom od podstaw, skoro ma gotowca ? Pewnie znajdą się tacy, ale i znajdą się lenie :) No nic na chwile obecną jest ok i daje 6/10. A Gdy wyjdzie będziemy oceniać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna prawda w grach EA i Maxis.
Zapowiedzi - super ekstra się zapowiadają.
Po premierze mamy zaś kiłę i mogiłę.

Nie ufajcie im, bo to zachłanne (...) są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu całego gameplay''u stwierdzam, że ta część będzie czarną owcą całej serii, jeszcze ta galeria, zamknięty świat, jeszcze żeby w tej galerii wszystko było "nie za darmo" to może, wszystkie interakcje w jednym pasku, i gdzie te potrzeby higiena, głód, energia ? Z symulatora simow, zrobił się symulator niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie denerwowało jak na takich pokazach producenci gry, którzy doskonale wiedzą jak gra wygląda, co oferuje i co się teraz stanie, podniecają się jakby grali w to pierwszy raz.
"- Hej stary, popatrz jakie to piękne! Popatrz tylko, możemy łowić ryby!"
"- Patrzę na tę grę dzień w dzień, po 8 godzin, no shit!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 13:53, Kadaj napisał:

Zostaję przy "trójce", może za kilka lat dadzą mi pełen zestaw dodatków. ;d


I będziesz pobierał te 100 GB danych? Tyle chyba waży trójka z all dodatkami plus tymi obiektami ze store :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 13:57, Isildur napisał:

I będziesz pobierał te 100 GB danych? Tyle chyba waży trójka z all dodatkami plus tymi
obiektami ze store :D

Już teraz te 100 GB to IMO niewiele, a co dopiero za parę lat, skoro w ciągu poprzednich 15 moja pojemność dysków wzrosła 500-krotnie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po obejrzeniu całego gameplay''u stwierdzam, że ta część będzie czarną owcą całej serii,
> jeszcze ta galeria, zamknięty świat, jeszcze żeby w tej galerii wszystko było "nie za
> darmo" to może, wszystkie interakcje w jednym pasku, i gdzie te potrzeby higiena, głód,
> energia ? Z symulatora simow, zrobił się symulator niczego.


Jakbyś patrzył uważniej to byś zauważył że on wydał kasę na ten dom. Co do potrzeb to w prawym dolnym rogu są te zakładki jak z poprzednich części, odpowiadają z tego co widziałem za pracę potrzeby kontakty i tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować