Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 7 trafi także na PC?

24 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2014 o 17:30, Blutoniumboy napisał:

O boże ale po co;/.Nam pc-ciarzom wystarczy Mortal Kombat.


Żeby ta gra jeszcze trzymała poziom... Już chyba wole tekkena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 17:30, Blutoniumboy napisał:

O boże ale po co;/.Nam pc-ciarzom wystarczy Mortal Kombat.

A ty co delegat PCtowów że przemawiasz w ich imieniu ? ]:->
Można mieć i jedno i drugie. Tekken ... niech robi wjazd na PC. Gracze się nie obrażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 17:30, Blutoniumboy napisał:

O boże ale po co;/.Nam pc-ciarzom wystarczy Mortal Kombat.

Gracze zadecydują, co im wystarczy. Wprawdzie dla mnie MK ponad wszystko, ale sporo czasu spędziłem z Tekkenem: DR na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj to konsolowcy sie potną xDD..Musialem to dopisac sorry xD

Myślę że się nie potną skoro namco już kiedyś wspomniało że myślą o wypuszczeniu ich bijatyki na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 19:19, Renchar napisał:

Myślę że się nie potną skoro namco już kiedyś wspomniało że myślą o wypuszczeniu ich
bijatyki na PC.


Poczekaj aż na stronie CDA o tym napiszą. Tam jest kilku, którym żyłka omal nie pęknie z wściekłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 17:35, vegost napisał:

Żeby ta gra jeszcze trzymała poziom...


Ależ trzyma poziom! A dokładniej poziom brutalności, lekkości i prostoty swoich poprzedniczek :D Bo od tego MK chyba jest, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poczekaj aż na stronie CDA o tym napiszą. Tam jest kilku, którym żyłka omal nie pęknie
> z wściekłości.
To chyba lepiej dla nas , że gra wyjdzie na większą liczbę platform.
Oni do gadania nic nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby ta gra jeszcze trzymała poziom... Już chyba wole tekkena.

No Tekken naprawdę trzyma poziom zwłaszcza gdy walczysz przeciwko niedźwiedziowi w stroju baletnicy i doklejonym noskiem klauna albo King trzymający śledzia w łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 02:47, Headbangerr napisał:

Ależ trzyma poziom! A dokładniej poziom brutalności, lekkości i prostoty swoich poprzedniczek
:D Bo od tego MK chyba jest, prawda?


Czy ja wiem ? Zbyt dużo brutalności też nie może być, bo po prostu gra robi się nie smaczna. Tak samo jak jest z polskim dubbem do gier. Wszędzie słuchać przekleństwa, które na początku śmieszą, ale potem już nudzą i przyprawiają o mdłości. Do tej pory nie mogę się przystosować, że MK jest tworzone w 3D. Może dlatego, że części w 2D były o wiele lepsze ? Wydaje mi się, że wszystko co dotknie Warner Bross, to się psuję. F.3.A.R też nie był na miarę części pierwszej i drugiej a wtedy robiło je legendarne studio Monolith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 20:59, vegost napisał:

Czy ja wiem ? Zbyt dużo brutalności też nie może być, bo po prostu gra robi się nie smaczna.


A to zależy, co komu smakuje :D Ba - dla jednego "zbyt dużo" to dla drugiego tyle, co nic ;)

Dnia 23.07.2014 o 20:59, vegost napisał:

Do tej pory nie mogę się przystosować,
że MK jest tworzone w 3D.


Cóż... nie jest :D "3D" w serii Mortal Kombat ma tyleż wspólnego z trzema wymiarami, co rum z rumakiem :)

Dnia 23.07.2014 o 20:59, vegost napisał:

Może dlatego, że części w 2D były o wiele lepsze ?


No pewnie. Kanapka ze śledziem też jest lepsza od parasola. Można się nią najeść, a parasolem nie. Zmieści się w pudełku śniadaniowym, a parasol nie. Jest lepsza i już ;P

A tak bardziej na serio - wyczuwam próbę prowokacji fanów MK. Sam jestem fanem :P Podobnie, jak jestem fanem serii Tekken. Prawda jest taka, że porównywanie Tekkena do MK jest mniej/więcej tak sensowne, jak porównywanie Mercedesa do Ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować