Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halloween w Guild Wars

47 postów w tym temacie

Zgadzam sie z niektorymi osobami. WoW to totalna komercha Blizza... zrobili tylko po to aby zasycic fanow ktorzy chcieli sie wcielic w te postacie... nie dodajac nic nowego (ani nowej grafy ani czegos coool czego zaden inny MMO nie posiada). Gdybym mial do wyboru GW vs WoW ... wybralbym Ragnarok Online bo to moj 1 MMo i sie w nim zakochalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do mnie. Czemu, bo WoW powstał tylko dlatego aby blizadrowi dać źrodło pieniedzy, wszystkie tytuły bliza miały online - za free. Podlapali, że skoro można na tym zarabiać, zarobią. Stałe źrodło pieniedzy.. cala gra jest nastawiona na trzymanie gracza w srodku, jesli ktoś nie widzi tego - szkoda. Pamietam, jak przyszeld sasiad i opowiadal mi o wowie, jaka to bedzie rewolucja! Gra miala byc platna ze wzgledu na tysiace mgow pilnujacych gry i urozmacajacych ja (gdzie to? wsiaklo?) wowa robili hm, 5lat? Dlaczego grajac w inne gry online (anarchy online) czujemy niesmak, bo w wowie jest podobne to i tamto tylko ... anarchy bylo pierwsze itp. wow zgapial co fajne z innych mmrpg, nie? pograjcie w inne.
gw wprowadzil taka mase rzeczy ze glowa boli. Smieszne jest to, ze nie napisalem o wowie "ze sa to minusy".
Sam stwierdziles ze sa, a jednak. Czyzby podswiadomie? :)
Plusy gw, jasne, napisze potem, teraz jestem zajety :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie chce byś mi pisał plusów GW chyba mnie nie rozumiesz:) Ja byłem za tym by zakończyć ten temat:) Pisząc że każdy wybiera to co chce, bo każdy ma inny gust! No tobie bardziej sie podoba GW a mi WoW.. I mnie to nie obchodzi co ty mi napiszesz o GW bo i tak w to nie będe grać a ty nadal coś dopisujesz... Dobra ale Blizz i tak musi utrzymywać mase serwerówi ludzi co go obsługują! Ale przecież ta gra powstała by mogli zarobić! Oni sie z tego utrzymują! Zrobili gre w którą grają miliony i miliony zarabiają.. No to gratulacje! A nie będe pisać że łeeeeee.. Ja w top nie będe grać bo oni tylko pieniądze zdzierają... Pisząc komercja co masz na myśl, napisz mi pojęcie tego słowa?? Bo komercyjne są wszystkie gry jakby na to nie spojrzeć! GW też jest komercyjne:P Więc nie wiem o so chodzi gdy piszesz żę WoW to komercja:) No i co z tego? To zrobiony produkt by sie sprzedawał i mogli na tym zarobić.. Tak samo jak na GW, Doom 3, Quake 4 itp.. Przecież robią gry by na tym zarobić, a jak im sie udaje to tylko gratulować! Nie obchodzi mnie to że w WoW-ie jest wiele podobnych rzeczy do innych gier mmorpg:) Ważne że WoW dostarcza mi rozrywki której od tej gry oczekuje!:) Nie wiem po co chciałbyś mi pisać o plusach GW skoro to mnie zbytnio nie obchodzi.. Mi pasuje bardziej WoW, mechanika tej gry mi odpowiada.. Gw jest inną grą.. Ja wybrałem WoW-a:) Ty GW:) A pisanie że gram w GW bo jest coś innego niż w innych grach online coś innowacyjnego.. Nie oznacza żę mi sie też to musi podobać! Ale o gustach sie nie dyskutuje .. Więc Dla mnie temat zamknięty! Pozdrawiam i szczerze życze dużo zabawy z GW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór: no racja, nie przeczytałem uwaznie, ale to dlatego bo się spieszyłem :)
Nie grałeś w GW a wypowiadasz się w tym temacie swobodnie - coś nie tak.
Mówisz, że dyskusja jest głupia. Zaierałeś w niej głos, powtarzając coś w stylu "niech każdy gra w co lubi, kogo to obchodzi"
Napisałeś to tyle razy, że zwątpiłem w Twoje słowa :)
" I widać żę nie możesz przejść obojętnie jak ktoś napisze że GW jest gorszy niż WoW.. Olej to i tyle to nie będzie tematu! Na pewno grałeś w WoW-a?:) "
Widać, też nie możesz skoro piszesz to i piszesz... xD
Dyskusja jest głupia, ale do do komercji, prawda taka, że są gry ktore sa bardziej komercyjne, jadą na jakiejś marce, firmie bądz na oklepanych schematach - ja nie lubie czegoś takiego i za obowiącek uważam walczyc z czymś takim :) Komercja może się podobać, jasne, ale to po prostu komercja xD
Bo prawda taka, że nie ma nic gorszego niż sciągniecie pomysłow, przemalowanie ich a następnie chełpienie się po całym swiecie jaki to produkt powstał. Tak zrobił Blizz wowem.
Także rzycze miłej przygody z ww grą :) Temat dla mnie zamkniety.

PS
Chociaż, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:49, Alakair napisał:

Nie grałeś w GW a wypowiadasz się w tym temacie
swobodnie - coś nie tak.


Grałem troche.. Ale w większości widziałem jak kuzyn gra bo on kupił sobie GW:) Więc co nieco wiem jak wygląda GW dlatego sie wypowiedziałem że wole WoW-a iż GW:) Bo bardziej podoba mi sie rozgrywka w WoWie.. mechanika samej gry i jakie daje ona możliwości:) Ale to mój osobisty gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować