Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halloween w Guild Wars

47 postów w tym temacie

Ogolem ten halloween moglby zostac juz na stale ;P . Gierka ma duzo lepsza klime :D . Te duchy z pudelek roxuja ;D . Ciekawe czy w dniu swieta nadejdzie ten Mad King :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) no i dzięki niej World of Warcraft będzie jeszcze lepszy ;)"

Z całą pewnością :D ...
Tylko czekać, aż z okazji świąt zmienią standardowe mounty na renifery :> .

A sylwester... - ale się będzie działo :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to WoW bez tych bajerów i tak jest lepszy, ale to tylko moje zdanie. GW jest spoko tylko brakuje mu tej wolności co w WoW-ie jest no i że innych playerów można spotkać tylko w miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo GW to nie WoW i WoW to nie GW. Trudno, żeby różne gry były takie same. :/

A co do newsa, to autor się raczej nie wysilił, bo nie głównie trunki alkocholowe, ale łącznie 4 przedmioty z czego dwa mają podobne działanie do Dwaren Ale, a dwa nie. Poza tym chyba ciekawsza jest zapowiedź nadejścia Mad King...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowy nie dam, ale to chyba wraz z tym uaktualnieniem dodano tyż Questa Family Ties:D!
No, chyba że on staje się dostępny po wykonaniu Defend the Wall...?
Szkoda tylko, że moja postać nie dotarła jeszcze do tych "głównych" miast:(.
W Ascalonie i okolicach się kiszę, buu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW to nie WoW a WoW to nie GW, ale WoW jest podobny do kilkunastu innych gier MMORPG i nie wprowadza tak jak w GW żadnych innowacyjnych rozwiązań(tylko nową zawartość). A do GW ludzie się czpiają właśnie tej innowacyjności. I niech mi nikt nie mówi że WoW jest lepszy od GW bo jest w WoW abonament i można się spodziewać po nim czegoś więcej. No do tego dochodzi jeszcze fakt że to gra Blizzard(blah) co oznacza że trzeba odrazu czcić ją i narzekać na wszelką konkurencję ukochanej firmy.

PS. mam i grałem w WoW - podoba mi się ale GW jest po prostu dużo lepszą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że kontynuuję ten głupi wątek (WoW vs GW), ale trudno się powstrzymać :P...

Dnia 30.10.2005 o 15:18, J.a.k napisał:

I niech mi nikt nie
mówi że WoW jest lepszy od GW bo jest w WoW abonament i można się spodziewać po nim czegoś więcej.


No tak... Abonament to Wasz najpoważniejszy (żeby nie powiedzieć jedyny) zarzut wobec WoW''a ;P.
Uważam (podobnie jak ponad 4,000,000 graczy na świecie), że WoW jest wart swojej ceny :>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No tak... Abonament to Wasz najpoważniejszy (żeby nie powiedzieć jedyny) zarzut wobec WoW''a ;P.
>Uważam (podobnie jak ponad 4,000,000 graczy na świecie), że WoW jest wart swojej ceny :>!

MiPek przeczytaj co napisałem a nie klepiesz bezsensu! Ja miałem na myśli że abonament i to że gra jest Blizzarda nie koniecznie musi pociągać za sobą jakość, a mnustwo ludzi tak sądzi.

PS WoW może i jest wart swojej ceny, ale w takim razie GW jest warte znacznie więcej niż się za nie płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 16:28, Ziembus napisał:

chyba troche przesadziles WoW ma 2,5 mln graczy z tego co wiem


Nie przesadził - przy ostatnim raporcie Blizz podawal, że WoW ma 4 000 000 aktywnych abonentów. Teraz pewnie będzie ich jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar --> to dobrze bo byś głowę stracil :P Family Ties to quest którego można dostać w Sardelac Sanitarium, gdy (w naszym przypadku) "Europe has favour of Gods"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 16:29, J.a.k napisał:

>No tak... Abonament to Wasz najpoważniejszy (żeby nie powiedzieć jedyny) zarzut wobec WoW''a ;P.
>Uważam (podobnie
jak ponad 4,000,000 graczy na świecie), że WoW jest wart swojej ceny :>!

MiPek przeczytaj co napisałem a nie klepiesz
bezsensu! Ja miałem na myśli że abonament i to że gra jest Blizzarda nie koniecznie musi pociągać za sobą jakość, a mnustwo
ludzi tak sądzi.

PS WoW może i jest wart swojej ceny, ale w takim razie GW jest warte znacznie więcej niż się za nie płaci!


I piszesz jak typowa osoba urażona że ktoś napisał WoW lepszy niż GW... Ludzie po co sie spierać na taki temat?? No ja gram w WoW-a i jakoś nie potępiam innych firm.. Ba czytając twoje posty można wywnioskować że to ty masz jakieś zniechęcenie do Blizzarda (czyżby przez GW??;) :P I widać żę nie możesz przejść obojętnie jak ktoś napisze że GW jest gorszy niż WoW.. Olej to i tyle to nie będzie tematu! Na pewno grałeś w WoW-a?:) Przekonałem sie na własne oczy że WoW i GW to zupełnie inne gry inaczej traktujące rozgrywke..Nie da sie zbytnio ich porównywać!... Ja nie oceniam i nie mówie że to jest gorsze.. Każdy gra w co chce i co mu sie podoba:) Różne gusta.. Ale do jednego sie przyczepie.. Napisałeś że WoW jest podobny do kilku innych gier MMORPG.. I co z tego? Mi to wszystko pasuje i bawie sie przy tym świetnie! Musi mieć coś innowacyjnego by być grą znakomitą? Ja za abonamęt dostałem więcej niż oczekiwałem:) GW Jakby nie było też nie wprowadza niczego innowacyjnego do gier MMORPG:) Czemu? Bo to CORPG:) Płacę bo che i tyle.. Ktoś nie chce to nie! Nie dyskutujmy już i nie kłućmy sie co lepsze a co gorsze! Gramy w to co chcemy i po co zaśmiecać newsy tych gier "głupimi" "dziecinnymi" kłótniami! Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować