Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Premiery kinowe - co obejrzymy w sierpniu?

15 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Sierpień to czas gorących premier, ale nie tylko gier na pecety i konsole. W tym miesiącu do kin trafiają także długooczekiwane filmy, które powinny przypaść do gustu każdemu graczowi. Dla jakich produkcji warto będzie zamienić pada na kubek z popcornem?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Premiery kinowe - co obejrzymy w sierpniu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Strażnikach byłem, i potwierdzam - film jest naprawdę świetny. Tak poza tym "Dawca Pamięci" wydaje się być dość ciekawy. Nie wiedziałem że do kin wejdzie już w Sierpniu, dzięki za cynk!

Denerwuje mnie jednak przesunięcie filmu "Jupiter Intronizacja" autorstwa rodzeństwa Wachowskich. Tak, wiem że nic o nim nie ma w artykule, no ale miał być latem, będzie w dopiero w Lutym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fox była tak zabójczo "seksowna", że jej Bay podziękował za współpracę przy Transofrmerach III. Nie wygląd świadczy o pięknie człowieka, ale to co sobą prezentuje. Ta pani niestety poza wyglądem nie ma się czym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fox była tak zabójczo "seksowna", że jej Bay podziękował za współpracę przy Transofrmerach
> III. Nie wygląd świadczy o pięknie człowieka, ale to co sobą prezentuje. Ta pani niestety
> poza wyglądem nie ma się czym pochwalić.

Dzięki za poprawkę :) Natomiast co do Megan Fox - to nie jest aktorka, która ma przyciągnąć do filmu wirtuozerią swojej gry. I ona sama dobrze o tym wie. Może kiedyś doczekamy się produkcji, gdzie rozwinie ona swoje skrzydła. Naprawdę mocno jej tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strażników Galaktyki miałem okazję oglądać i faktycznie to fajny film. Miałem okazję oglądać chyba wszystkie filmy z MCU i de facto do nowych bohaterów podchodziłem z dystansem, ale ostatecznie otrzymaliśmy bardzo porządny film. Nie zgadzam się jednak co do tego, że co chwilę śmieszy. Film ma kilka zabawniejszych momentów, ale nie pamiętam, żeby którykolwiek wywołał salwę śmiechu na sali kinowej.
W kwestii nadchodzących premier, to bardzo ciekawi mnie film Lucy. Nie mam co ukrywać, że głównym powodem jest grająca główną rolę Scarlett Johansson, aczkolwiek z trailerów wnioskuję, że film będzie albo kompletną klapą, albo megahitem, z którego wytwórnia będzie chciała odcinać kupony. Zobaczymy, być może nawet skuszę się na obejrzenie w kinie, zamiast czekać na DVD.
Ostatnią pozycją z zestawienia, która mnie interesuje, to nowa część Niezniszczalnych. Sam nie oglądałem ani jednej części, aczkolwiek kina z okazji premiery trójki organizują maratony filmowe i kto wie czy czasem nie będzie to dobra okazja do obejrzenia wszystkich części. Kto wie. :P W każdym razie, coś się ogarnie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za poprawkę :) Natomiast co do Megan Fox - to nie jest aktorka, która ma przyciągnąć
> do filmu wirtuozerią swojej gry. I ona sama dobrze o tym wie. Może kiedyś doczekamy się
> produkcji, gdzie rozwinie ona swoje skrzydła. Naprawdę mocno jej tego życzę :)

W zasadzie kulisy "rozstania" Fox i Bay''a były trochę inne. Pokłócili się tylko nie pamiętam w jakiej kwestii. Fox czuła się bodajże nieszanowana przez Bay''a, czy coś. Ale nawet jeśli, nie dziwi mnie to. Przy castingach do "Pearl Harbor" Bay podobno powiedział o jednej aktorce, że wygląda jak... No żeby nie przeklinać, dziewczyna lekkich obyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w filmie żółwie ninja wyglądają jak małe hulki. Niezniszczalni to typowy film z lat 80 w którym brak jakiejkolwiek fabuły a jedynie akcja i strzelanie, wybuchy. Jednak wole filmy w których grają osobno nie razem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę się na te Żółwiki, ostatnio w wolnym czasie obejrzałem 1 i 2 część "Niezniszczalnych" i muszę przyznać, że średnio mi się podobało. Fajne jest właśnie w tym to, że stare gwiazdy się w nim znajdują. Ciekawią mnie też Strażnicy Galaktyki, na reklamach i zapowiedziach zawsze wszystko fajnie wygląda oby i było tak w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:21, Jesus_Freak napisał:

Fox była tak zabójczo "seksowna", że jej Bay podziękował za współpracę przy Transofrmerach
III. Nie wygląd świadczy o pięknie człowieka, ale to co sobą prezentuje. Ta pani niestety
poza wyglądem nie ma się czym pochwalić.

A ty oczywiście jesteś jej jednym z lepszych znajomych i znasz bardzo dobrze panią Fox jak i jej charakter że takie "tezy" głosisz ;-)

Co do premier. EX3 będzie kocurne ale czy przebije dwójkę ? :> Mam nadzieje, że to będzie też ostatnia część z cyklu bo ile może być hołdów w stronę kina klasy B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować