Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: P.T. - gra, któa wywołuje paniczne reakcje. Demo dostępne już teraz

16 postów w tym temacie

Nie żebym twierdził że dziewczyny są lękliwe czy coś, ale ciekawe że pokazano właściwe przerażenie tylko dziewczyn.

Inna sprawa że jestem co najmniej pewny, że byli to casualowi gracze, którzy nie przywykli do growych straszaków i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nowy Silent Hill !!! Kojima, Del Toro plus Norman Reedus w roli głównej.
Sam P.T (playable teaser :P ) pierwszy raz od dłuższego czasu autentycznie mnie przestraszył.

Czekam to mało powiedziane, zapowiada się na godnego kontynuatora (może totalny reboot?) tej zasłużonej serii (wydania zlecane zagranicznym developerem pominę milczeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope. Choć stawiam na czasowy.

Co jak co, ale trzeba przyznać Kojimie, że ma niestandardowy marketing :D Jeszcze tylko niech wróci do Zone of The Enders kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety freakman, nie pograsz. Gra only on playstation. Na peceta na bank i tak by nie wyszlo, po tym jak zalosnie sie sprzedal sh homecoming. W koncu Downpour nie wydali.

No po tym gamescomie dopiero sie zebranie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 01:51, alphalyrek napisał:

No niestety freakman, nie pograsz. Gra only on playstation. Na peceta na bank i tak by
nie wyszlo, po tym jak zalosnie sie sprzedal sh homecoming. W koncu Downpour nie wydali.

No po tym gamescomie dopiero sie zebranie zacznie.


A jak się sprzedał Metal Gear Rising ? Też został w końcu wydany na PC. Japońskie gry i Europa... Może kiedyś to wywoływało - "WoW", bo były robione z pasją, teraz for money only. Jedyne co się jakoś trzyma to Metal Gear Solid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale Riaing byl zapowiedziany na PC, pozniej troche olano pecetowcow, ale koniec koncow gra wyszla zeby juz dotrzymac danego slowa. Jakos o pelnoprawnym MGS od ponad 12 lat cisza.

Poza tym ign juz potwierdzilo ze nowego Silenta wydaje Sony wiec szanse na multiplatforme spadly z 10% do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... kolejne SH które mnie ominie z powodu braku konsoli : /
No nic. Chyba trzeba się będzie jednak zaopatrzyć w PS3 i PS4... tylko najpierw wygrana w totka ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że udostępnili demo teaser, ale reakcja kolesiówy pod koniec wydała mi się trochę sztuczna. Albo wynajęli "najodważniejszą" dziewczynę, jaką znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować