Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: nowy zwiastun Dragon Age: Inkwizycja

19 postów w tym temacie

> mam tylko nadzieję, że nie będzie znowu trzeba sprowadzać gry z zagranicy, żeby pograć
> w angielską wersję...
Przecież gra będzie po angielsku z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdawało mi się, czy na końcu widziałem Strażnika (mam nadzieję, że mogę swojego miejskiego elfa importować), Hawke''a i Inkwizytora?

PS. Pomijając "epickość" trailera - nawet ujdzie - to cieszę się, że widziałem Morrigan, chyba Alistaira (chociaż go nie lubię to jednak miło widzieć znajomą twarz), być może Zevrana (nie wiem kim jest postać w emowłosach i grzywce na oczach). O Strażniku i Hawke'u już wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu archdemon? Daaamn, muszą im się pomysły kończyć.
Przynajmniej Morri już nie wygląda tak paskudnie jak rok temu, i FemHawke nie wygląda już jak Anita Lipnicka. No i gdzie są te obiecane kołczany i pokrowce panie IlidanDA? Oglądałem ten 7 minutowy GP na którym nic nie widać i nie ma...

PS: Można już odpuścić granie bo wiadomo kto jest ten zły i wszystko inne też, BioWareowy standardzik ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrigan na 0:37 [za zakapturzoną postacią], 1:22 obok Inkwizytora, 1:29 z ptaka przemienia się w swoją ludzką postać.
Hawke żeńska postać na 1:34 ciekawe czy tak wygląda teraz ta podstawowa Hawke czy może to była trochę zmieniona. Czy w ogóle będą pokazywać zmienionych Hawke''ów jeśli takimi graliśmy czy po prostu będą te podstawowe przygotowane przez BioWare.
Również na 1:34 ciekawi mnie kto to jest obok Hawke, ma pancerz z godłem Szarych Strażników, czy tak wygląda teraz Carver? [Hawke na trailerze jest magiem, swoją drogą na plecach ma Staff Pierwszego Zaklinacza, tego Elfa z DA2] czy to może Anders ? [choć marne szansę gdyż

Spoiler

mogliśmy go zabić lub nie w DA2.]

Lub może jest to Alistar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według Mike''a Laidlaw, ten Warden jest kimś nowym. Potwierdził, że to nie jest Warden gracza z jedynki.
Ciekawi mnie obecność Hawke, może przynajmniej dadzą wybór klasy i płci, bo wyglądu nie będzie się dało przenieść, tym bardziej odtwarzając save poprzez Keep. No chyba, że gdzieś tam lub do gry wrzucą możliwość ponownego zrobienia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Według Mike''a Laidlaw, ten Warden jest kimś nowym. Potwierdził, że to nie jest Warden
> gracza z jedynki.
> Ciekawi mnie obecność Hawke, może przynajmniej dadzą wybór klasy i płci, bo wyglądu nie
> będzie się dało przenieść, tym bardziej odtwarzając save poprzez Keep. No chyba, że gdzieś
> tam lub do gry wrzucą możliwość ponownego zrobienia twarzy.

Laidlaw poprzez Twittera potwierdził, że jeśli przyjdzie nam przenieść swoje postacie z poprzednich edycji gry, to będą jak najbardziej chcieli udostępnić opcję ustalenia ich wyglądu. Sądzę, że odbywałoby się to w sposób podobny do kreatora głównej postaci. Z tego punktu widzenia warto byłoby sobie przypomnieć jak wyglądali nasi bohaterowie, ale gdy już to będzie za nami to zawsze będzie można "uwiarygodnić" ich postarzenie się, zwłaszcza Strażnika. Co najmniej 10-12 lat po wydarzeniach z Origins przydałoby mu się parę zmarszczek/blizn itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 13:40, IlidanDA napisał:

Sanders-sama w becie są kołczany ;)


Zdawało się że mówiłeś że miały być na gamescomie... Dobrze że jednak nie uwierzyłem ci na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 14:56, m3fist0o napisał:

Sądzę, że odbywałoby się to w sposób podobny do kreatora głównej postaci.

Byłoby to najlepsze rozwiązanie, tylko mogłoby trochę za bardzo spoilerować :D Może ktoś np. nie chciał nic wiedzić, unikał wszelkich materiałów i nagle mu to może zepsuć niespodziankę, gdy otwiera mu się opcja tworzenia wyglądu Hawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zdawało się że mówiłeś że miały być na gamescomie... Dobrze że jednak nie uwierzyłem
> ci na słowo.

Trzeba było uwierzyć. Mówiłem, że będą. Masz screena z kołczanami. One są już w grze: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/q81/p417x417/10542404_968335139858852_3178662073348457347_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zdawało mi się, czy na końcu widziałem Strażnika (mam nadzieję, że mogę swojego miejskiego
> elfa importować), Hawke''a i Inkwizytora?
>
> PS. Pomijając "epickość" trailera - nawet ujdzie - to cieszę się, że widziałem Morrigan,
> chyba Alistaira (chociaż go nie lubię to jednak miło widzieć znajomą twarz), być może
> Zevrana (nie wiem kim jest postać w emowłosach i grzywce na oczach). O Strażniku i Hawke''u
> już wspomniałem.

Tak dla ścisłości:
1. Jeżeli chodzi ci o postać w lwiej masce to nie Alistair tylko Cullen.
2. Elf "emo" to nie Zevran tylko Cole.
Hawke się pojawia ale strażnik obok to nie nasz strażnik tylko wychodzi na to, że albo to inna postać albo trochę przemodelowany brat Hawke ( jako, że na trailerze jest magiem więc się zgadza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 02:07, krzys_2009 napisał:

być może Zevrana (nie wiem kim jest postać w emowłosach i grzywce na oczach).

To jest Cole i on nie jest elfem :) To spirit na kształt zmarłej osoby, wygląd człowieka, mniej więcej coś jak Justice/Vengeance, tylko nie ma hosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować