Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

80 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2014 o 00:30, Snafu napisał:

Jestem gotowy na degrada, ostrzeżenie czy cokolwiek innego za pisanie z capslockiem,
ale może teraz dotrze do niektórych o co chodzi.


Nie denerwuj mnie, moja cierpliwość ma swoje granice... Ostrzeżenie - Twoje ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pytania to sobie chyba sami ulozyli. Odpowiedzi oczywiscie ukazujace jaka to bedzie idealna gra. Ja mam tylko dwa pytania: Jakie wymagania sprzetowe na PC? I czy bedzie w Full HD na konsolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 00:33, Cykada85 napisał:

Te pytania to sobie chyba sami ulozyli. Odpowiedzi oczywiscie ukazujace jaka to bedzie
idealna gra. Ja mam tylko dwa pytania: Jakie wymagania sprzetowe na PC? I czy bedzie
w Full HD na konsolach?


Póki co nic na ten temat nie wiadomo. Gra jest jeszcze w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 00:33, Cykada85 napisał:

Ja mam tylko dwa pytania: Jakie wymagania sprzetowe na PC? I czy bedzie
w Full HD na konsolach?


Raczej 900p, chociaż co chwila co innego mawiają. Co do wymagań to poczekaj do stycznia. Podejrzewam, że bez GTX''a 560 i 6gb ramu ciężko będzie na średnie wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sam wiesz, że nie masz racji ale głupio Ci jest to przyznać. Są fani Wiedźmina i do nich jest adresowany Q&A, pomyśl przez chwile jaki sens ma to co piszesz. Tu nie podziałów na Polaków, Amerykanów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 00:45, quarrychap napisał:

Pewnie sam wiesz, że nie masz racji ale głupio Ci jest to przyznać. Są fani Wiedźmina
i do nich jest adresowany Q&A, pomyśl przez chwile jaki sens ma to co piszesz. Tu nie
podziałów na Polaków, Amerykanów itd.


"Kończ waćpan, wstydu oszczędź" nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i raczej nie zrozumiesz. Eh, może źle napisałem, może źle zrozumiałeś. Próbowałem ci przetłumaczyć, nie da rady. Dalsza dyskusja z tobą nie ma większego sensu... Nie wiem w sumie czy sobie jaja robisz czy piszesz to na poważnie, albo nie czytałeś wcześniejszych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 00:37, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Raczej 900p, chociaż co chwila co innego mawiają. Co do wymagań to poczekaj do stycznia.
Podejrzewam, że bez GTX''a 560 i 6gb ramu ciężko będzie na średnie wyciągnąć.


900p przeboleje ale tylko przy 60 fps. Co do pecetowej wersji to tez tak mysle, mistrzami optymalizacji to oni nigdy nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 00:55, Cykada85 napisał:

900p przeboleje ale tylko przy 60 fps. Co do pecetowej wersji to tez tak mysle, mistrzami
optymalizacji to oni nigdy nie byli.


Coś o płynności i 60 klatkach było już przy okazji E3, na Gamescomie tak samo, więc nadzieja jest. Z optymalizacją też nie mamy co narzekać, bo jednak na tym polu trochę roboty mieli...do dzisiaj zastanawia mnie, jakim cudem wyciągneli tyle z Aurory w pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie masz racji? Czytałem wszystkie posty i założyłem konto tylko dlatego, że coraz częściej widzę takich ludzi jak ty, którym trzeba niektóre rzeczy powtórzyć n razy. Wieczne narzekanie... Tutaj nie ma nic do tłumaczenia. Przynajmniej umiesz się wycofać (chociaż powinieneś zrobić to wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 01:17, quarrychap napisał:

A może po prostu nie masz racji? Czytałem wszystkie posty i założyłem konto tylko dlatego,
że coraz częściej widzę takich ludzi jak ty, którym trzeba niektóre rzeczy powtórzyć
n razy. Wieczne narzekanie... Tutaj nie ma nic do tłumaczenia. Przynajmniej umiesz się
wycofać (chociaż powinieneś zrobić to wcześniej).


Skończysz w końcu? To temat dotyczący języka angielskiego czy o czym wy dyskutujecie czy temat o Wiedźminie 3 i najczęściej zadawanych pytaniach? Bo chyba wam się wątki pomyliły, chcecie się wykłócać róbcie to poza forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 00:55, Cykada85 napisał:

Raczej 900p, chociaż co chwila co innego mawiają.


Mówią cały czas to samo, nie wiem gdzie mówili co innego (znaczy gdzie mówili o tym mitycznym 1080p na PS4)...

Dnia 25.08.2014 o 00:55, Cykada85 napisał:

900p przeboleje ale tylko przy 60 fps. Co do pecetowej wersji to tez tak mysle, mistrzami
optymalizacji to oni nigdy nie byli.


Odnoszę wrażenie że dla niektórych wymagania powinny być bardzo niskie, a grafika i stopień rozbudowania gry bardzo wysoki, a tego raczej nieda się pogodzić...

Dnia 25.08.2014 o 00:55, Cykada85 napisał:

"Kończ waćpan, wstydu oszczędź" nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i raczej nie zrozumiesz.
Eh, może źle napisałem, może źle zrozumiałeś. Próbowałem ci przetłumaczyć, nie da rady.
Dalsza dyskusja z tobą nie ma większego sensu... Nie wiem w sumie czy sobie jaja robisz
czy piszesz to na poważnie, albo nie czytałeś wcześniejszych wypowiedzi.


Mają robić 2 osobne Q&A z tymi samymi pytaniami? Nie no, no comment (że tak wprowadzę inny język do dyskusji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat gorący po garstka ingliszmenów nie zrozumiała wypowiedzi Snafu. Apeluje do was o spokój i pisanie na temat i może zacznę tu ja że odpowiedzi Redów nic nowego nie przyniosły, w sumie nawet mogli sobie to darować według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ostro się zawiodłem na CDPR więc unikam takich wywiadów to jak zawsze motanie, kłamanie i obietnice bez pokrycia. Kupię grę, sprawdzę i tyle. Pewnie jak reszta wiedzminów po jakimś czasie wyląduje na półce zapomniana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło jednego pytania : czy spotkamy Talara ? :D
Materiał całkiem niezły (było kilka fajnych pytań), ale po ostatniej wpadce z kolekcjonerkami Redzi powinni spuścić jakąś bombę, która zamknęła by usta graczom i znowu wprawiła w zachwyt. Wiele nie trzeba : wystarczyłoby pokazać całą mapę świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 12:09, Skoorzasty napisał:

Nie podoba mi się, że mikstury będzie można używać w walce. System z medytacją był bardziej
taktyczny... :-/

Przed walką pewnie też będziesz mógł ich użyć.

Jak dla mnie materiał bardzo fajny, sporo konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dobrze mówi, polać mu. żena, że w XXI wieku nie potrafi się rozmawiać w języku cywilizowanego
> świata. żądanie na siłę, żeby światowa marka była nagrywana na siłę po polsku jest po
> prostu śmieszna.

Po polsku też by się przydało nauczyć rozmawiać. Wielkie litery na przykład.
Jeśli zaś chodzi o inne światowe marki... hmm przychodzi mi do głowy wot. O, poczekaj, czy oni przypadkiem nie nagrywają materiałów po rosyjsku dla całego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 12:19, Madoc napisał:

Przed walką pewnie też będziesz mógł ich użyć.


Wiem, ale w trakcie walki w W1 i W2 eliksirów nie dało się użyć więc trzeba było planować czego możemy potrzebować w walce i to było zgodne z kanonem bo w książce z tego co pamiętam Geralt nie łykał eliksirów w trakcie walki tylko przygotowywał się do niej wcześniej. Dlatego idea picia podczas walki mi się nie podoba. No chyba, że na jakimś poziomie trudności nie bedzie dało się tak postępować to wtedy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować