Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obcy: Izolacja - już graliśmy

23 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2014 o 15:14, Hydrolinka napisał:

Jakby tak było to by mnie powstał tekst o takiej treści. Wróżbita za dychę :P


Nom, bo recenzenci na gramie to nieomylni i w ogole kazdy ma ten sam gust.

Mam słabą pamieć serio ale czy wyszła jakaś gra która miała genialną oprawę graficzną a resztę słabą? Pewnie znajdą się jacyś nienawistnicy czy antyfani crysisów, ale... Gra będzie dobra. To widać.


A skoro to widac, to przepraszam :) A co do pytania to jak najbardziej trafila sie masa gier w ktorych grafika stala na najwyzszym poziomie, z kolei cala reszta lezala i kwiczala. Sek w tym ze byly to przewaznie gry mega nahypowane i oceny byly zawyzone.
Dalej jestem przekonany ze gra bedzie nudna i trafi do waskiego grona odbiorcow.
Obym sie mylil, moze gdyby teraz sie udalo, ktos by sie wzial za konkretne ogarniecie AvP, ewentualnie za jakas gierke z predziem w roli glownej. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 23:00, Colder napisał:

Mam słabą pamieć serio ale czy wyszła jakaś gra która miała genialną oprawę graficzną
a resztę słabą? Pewnie znajdą się jacyś nienawistnicy czy antyfani crysisów, ale... Gra
będzie dobra. To widać.


Crysisa lubię, ale Ryse to niestety już się nie udał. Do tego ostatnie Alone in the Dark, Haze, Fuse, Colonial Marines, Too Human, Thief... Wymieniać więcej? Wiadomo, że są to średniaki i poniżej tego poziomu gry z godną oprawą chyba rzeczywiście nie schodzą. Niemniej - od każdego z tego tytułów oczekiwano czegoś więcej. A to tylko te tytuły, które przyszły mi na myśl właśnie teraz.

Niemniej - względem nowego Obcego byłem strasznie nieufny, ale zdaje się, że moje obawy były niesłuszne. Hajpowi nie ulegam, bo ostatnio nakręciłem się tylko na Dishonored i GTA V, ale z pewnością zapoznam się z tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:49, Dared00 napisał:

Chyba żartujecie.


Z pre-orderów The Banner Saga, Divinity, Child of Light jestem całkiem zadowolony. Inna sprawa, że przereklamowanego syfu nie kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować